Araç KampanyalarıRenault Araç Kampanyaları

Renault Megane 0 Faiz Kampanyası

Her firma kendi araçlarını satmak için çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Yılbaşından önce yeni araç sahibi olmak isteyenlere firmaların yaptığı kampanyaları takip etmektedirler. 115 yıldır geçmişi ile 128 ülkede faaliyet gösteren Renault, Dacia ve Rsm ile üç farklı marka ile özel ve ticari araçlarla sevenlerinin karşısına çıkan 120.000’den fazla çalışanı olan Renault tarafında yılın son aylarında yaptığı Renault Megane 0 faiz kampanyası ile herkesi araç sahibi yapmayı hedeflemektedir. Birçok alternatif sunan Renault, hem kendi ile hem de rakip firmaları ile bir yarış içindedir. Tüketicilerine sunduğu uygun kredi imkânları, indirimlerle rakiplerinden bir adım öne geçmeyi hedeflemektedir.

Renault Megane 0 Faiz Kampanyası Avantajları

 • Renault Megane sedan ( Joy 1.6 16v 115 bg modeli hariç) markalarında kasım ayı içerisinde araç almak isteyenlere Renault Megane 0 faiz kampanyası büyük imkânlar sunmaktadır.
 • Krediyi az kullanmak isteyen Renault tüketicilerine 12 ay vadeli 20.000 TL kredi kullanmak isteyenlere % 0 faiz oranı ile
 • Renault tarafından bütçesi az olanlara da çeşitli imkânlar sunulmaktadır. Yasal sınırlar dâhilinde kredi kullananlara 48 aya kadar vade seçeneği ile % 1,14 sabit faiz oranları sunulmaktadır.
 • Renault Megane 0 Faiz Kampanyası avantajlarından yararlanarak kredisini Renault firması ile anlaşmalı bankalardan çekmek isteyenlere Renault Megane Joy 1.6 16v 115 bg için 48 ay vade seçeneği ile %1.29 faiz oranı ile araç sahibi olmaktadırlar.
 • Bu faiz oranı maxxi koruma ve maxxi garanti ürünlerinin birlikte satın almasıyla geçerlilik kazanmaktadır.
 • 12 ay vadeli 20.000 TL kredi kullananlar için yıllık bireysel maliyet oranı %0.98’dir.

Renault Megane 0 Faiz Kampanyası Fiyatları

Kaçırılmayacak bu fırsat avantajından yaralanmak isteyenlere bütçenize uygun taksitler ödeme planınızı oluşturma şansınız bulunmaktadır. Aracınızı yasal peşinat, daha düşük taksitlerle ve son bir toplu ödemeden avantajlı ödeme planı yapabilirsiniz. İsterseniz aracınızı vade sonunda yeni ise ile değiştirme imkânınızda bulunmaktadır. Aracınız 100.000 km altındaysa ve  %10 değer kaybı bulunmayan araçlarınız değeri ile alınarak yeri Renault sahibi olma şansınız bulunmaktadır. Renault Megane 0 faiz kampanyası fiyatlara da yansımaktadır.

 • Araba tercihiniz Megane Joy 1.5 Dci 90 bg almak isteyenler 106.750 TL yerine 105.250 TL ödeme şansı ile bu araca sahip olma imkanınız bulunmaktadır.
 • Megane Joy 1.5 Dci EDC 110 Bg sahibi olmak isteyenler 115.650 TL yerine 114.150 TL ödeme şansları bulunmaktadır.
 • Megane Touch 1.2 Tce 130 Bg araca sahip olmak isteyenler 99.300 TL yerine 97.800 TL ödeyerek aracın sahibi olmaktadırlar.
 • Megane Touch Tce EDC 130 Bg almak isteyenler 106.950 TL yerine 105.450 TL ödeyerek aracın sahibi olabilmektedir.
 • Megane Icon 1.5 Dci EDC 110 Bg araca sahip olmak isteyenler 122.350 TL yerine 120.850 TL ödeyeceklerdir.
 • Megane 1.6 16v 115 Bg araca sahip olmak isteyenler 73.000 TL ödeyerek bu araca sahip olmaktadırlar. Ancak Renault’un bu modeli sadece anlaşmalı bankalardan 48 aya %1.29 kredi oranı ile çekilen kredi şartlarında sahip olabilirsiniz. Belirtilen bu fiyatlar anahtar teslim fiyatı olup, kredi faizleri yansıtılmamıştır.

Bu fırsattan yararlanmak isteyenler Renault Megane 0 faiz kampanyası bitmeden Renault yetkili satış merkezlerine gittikleri zaman bu avantajlardan yararlanma imkanına sahip olacaklardır. Bütçenize uygun ve esnek ödeme imkanları ile yılbaşından önce arabanızı alarak keyifle binebilirisiniz. Bunun yanında beğendiğiniz modeli test sürüşü yaparak o konforu birebir yaşama imkanına sahipsiniz. Test sürüşü yapmak isteyenler Renault’un internet sitesinden randevu alabilirler. Düşük yakıt tüketimi, yol yardımı, açılır çam tavan, eller serbest modeli, navigasyon, park sensörü, yağmur sensörü, hız sabitleyici gibi daha birçok özelliği ile sizleri beklemektedir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)