Rize de Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları

Rize’de eve iş veren firmalar, ürün paketleme, ambalajlama ve el işi hediyelik eşya yapımı alanlarında ek iş olanağı sunarlar. Rize’de evlere ek iş sağlayan firmalarla yapılan iş çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Firmaların ürünlerini evde paketleme,
 • Firmalara evde el yapımı hediyelik eş yapımı,
 • Firmaların ahşap hediyelik eşyalarının evde boyanması,
 • Firmalara evde el işi oya yapımı,
 • Evde nikah şekeri ve davetiye süsleme işleri, evlere ek iş olarak sunulan iş çeşitleridir.

Evde ürün paketleme işleri, Rize’de bulunan hediyelik ürün satışı firmaları tarafından evde ek iş olarak verilir. Evde el işi oya yapımı, çeyiz firmaları tarafından sunulur. Organizasyon firmaları ise evde davetiye ve nikah şekeri süsleme işleri verirler.

Evlere Ek İş Veren Firma Türleri Hangileridir?

Rize’de evlere ek iş veren firma türleri şu şekilde sıralanırlar:

 • El işi çeyiz ürünleri satışı yapan firmalar,
 • El yapımı hediyelik eşya satışı yapan firmalar,
 • Nişan ve kına organizasyonları firmaları,
 • Ahşap süs eşyaları satan firmalar,
 • Kolye, toka gibi aksesuarları satan bijüteri firmaları, evlere ek iş olanağı sunarlar.

Çeyiz firmaları ile evde örgü battaniye, örgü yelek, örgü patik, tığ işi havlu ve eşarp kenarları yapma işlemleri, evde yapılacak işler arasında yer alırlar. Yapılan el işi ürünler, firmalara teslim edilerek, ek gelir elde edilir. Evde el işi oya yapma işi alınan çeyiz firmaları, Rize merkez yerleşkesinde yoğunluklu olarak bulunurlar.

Evde el yapımı ahşap hediyelik eşya imal etme işi Rize’de hediyelik eşya firmaları ve ahşap süs eşyaları satışı yan firmalar tarafından verilir. Rize merkez, Ardeşen, Çamlıhemşin ilçelerinde yer alan hediyelik eşya firmaları ile eve ek iş alımı olanağı sunulur.

Rize’de Evlere Ek İş Veren Fabrika İletişim Numarası

Rize’de evlere ek iş veren fabrika türleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Rize çay üreticisi fabrikalar,
 • Rize yan sanayi üreticisi fabrikalar,
 • Rize çay paketleme fabrikaları,
 • Rize tekstil fabrikaları, evlere iş olanağı sunan fabrika türleridir.

Çayeli ve Rize merkez yerleşkelerinde bulunan çay fabrikaları, paketlenmiş olan çay ürünlerinin kolilere yerleştirilme işlerini evlere verirler. Çay fabrikalarının paketlenmiş ürünlerin evde kartonlanması ek iş olarak sunulur. Fabrika iletişim numarası için arama motorlarında fabrikanın ismini yazmanız ile numara karşınıza çıkacaktır.

Tekstil fabrikaları ve yan sanayi ürünü üreticisi fabrikalar, ürünlerin evde ambalajlanması ve kartonlanması için iş olanağı sunarlar. Rize’nin ilçelerinde ve merkezde yaşayanlar, eve iş veren fabrikalar yoluyla yapılan, ürünlerin evde ambalajlanması işini ek iş olarak tercih ederler.

Evlere Ek İş Veren Firma ve Fabrika İlanları

Rize’de evlere ek iş veren firmalar ve fabrikalar paketleme işleri için evde iş ilanları bilgileri sunarlar. Rize’de yer alan çay fabrikaları, düğün organizasyonu firmaları, el yapımı hediyelik eşya satışı ve çeyiz ürünleri satışı yapan firmalar, ilanlar ile eleman ihtiyaçlarını giderirler.

Rize’de evden paketleme, el yapımı ahşap hediyelik ürün imal etme, davetiye ve nikah şekeri süsleme işlemleri  için evden iş yaptıran firmalar, evden çalışacak elemana ihtiyaç duyarlar.. Rize’nin merkezinde ve Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı gibi ilçelerinde yaşayanlar, evden paketleme, el işi oya yapma, ahşap hediyelik eşya boyama gibi işler için firmalardan evde ek iş alımı sağlarlar.

Rize’de Firmalarla Evden Paketleme Ve Süsleme İşleri

Rize’de eve iş veren firmalarla yapılan paketleme ve süsleme işleri alanları şu şekilde sıralanırlar:

 • Düğün, nişan, kına davetiyesi süsleme ve paketleme,
 • Nikah şekeri süsleme ve paketleme,
 • Doğum günü kartı süsleme ve paketleme,
 • Toka süsleme ve paketleme,
 • Hediyelik fotoğraf çerçevesi paketleme ve süsleme işleri, firmalar tarafından verilen paketleme işi çeşitleridir.

Rize merkezde yer alan organizasyon firmaları, davetiye, nikah şekeri süslemesi için gerekli olan materyalleri kişilere verip,  süsleme alanında evde iş imkanı sunarlar. Belirli materyaller ile süslenen nikah şekerleri ve davetiyeler, özel ambalajları ile paketlenerek, firmalara teslim edilir.

Toka süsleme ve paketleme işleri ise Rize’de yer alan hediyelik ve turistik eşya satıcısı firmalar tarafından evlere iş verilir. Evlerde süslene ve paketlenen  ürünler, firmalara teslim edilerek adet başına ek gelir kazanılır.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has 6 Comments

 1. Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 2. Rize Ardeşen de evde paketleme isine ihtiyacim var lütfen dönüş yapin

 3. RİZE MERKEZ veya GÜNEYSU evde paketleme işine ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim
  İyi çalışmalar

 4. Daha önce çalişmadigimdan evde paketleme işini evde yaparım ihtiyacım var geri dönüş yaparmisiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir