Yurtdışı İşçi Alımı

Rusya İşçi Alımı Başvurusu İşçi Arayan Türk Firmalar Maaşları

Merhabalar değerli takipçilerimiz bu aralar Avrupa ülkelerden yapılan açıklamalarda işci alımı haberleri peş peşe geliyor. Şimdi de rusya işçi alımı haberleri ortaya çıktı. Nedir bu rusya 110 bin göçmen işçi alımı olayı aşağıda size detaylı anlatalım. Özellikle yurtdışında inşaat işçisi arayan firmalar sayesinde Türk işçiler daha çok Arap ülkeleri olan Suudi Arabistan, Katar gibi ülkelere gidiyor. Rusya’da işçi arayan Türk firmaları sayesinde Türkiye’ye daha yakın olan bir yurtdışı ülkesinde göçmen işçi olarak çalışabilirsiniz. Enka, rönesans, ant yapı gibi inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalara başvuru yaparak Rusya’ya işçi olarak gitmek isteyenler için bu yazıyı hazırladık.

Rusya İşci Alımı Başvurusu

Rusya başbakan yardımcısı geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile ülkelerine 111 bin adet rusya da çalışacak işci alacağını açıkladı. Bu işçiler inşaat ve enerji projelerinde çalışacak işçiler olacaktır. Bu alınacak göçmen işçiler 2019 yılında rusya da yapılacak inşaat ve enerji projelerinde çalışacaktır. Hali hazırda Rusya da Türk işçi çok sayıda bulunmaktadır fakat yeni başlanacak projeler de görevlendirmek için 111 bin yeni işçi daha istihdam edilecektir.

Rusya İşçi Alımı Meslekler

Şoför, Tır Şoförü, Kamyon Şoförü ,Ahşap Kalıpçı, Panel Kalıpçı, Tünel Kalıpçı, Betonarme Demircisi, Betoncu, Duvarcı, İskele Kurulum Elemanı, Seramik Karo Kaplamacısı, Sıvacı, İnşaat Boyacısı, Alçı Levha Uygulayıcısı, Alçı Sıva Uygulayıcısı, PVC Doğrama Montajcısı, İnşaat İşçisi, Isı Yalıtımcısı,Yangın Yalıtımcısı, Ses Yalıtımcısı,Su Yalıtımcısı, Endüstriyel Boru Montajcısı, Kartonpiyer Uygulayıcısı, kaynakçı, gaz altı kaynakçı tüm inşaat sektörlerinde personel ve işçi alımı yapacaktır.

Doğalgaz tesisatçısı, elektrikçi, elektronik ve elektrik teknisyeni, sıhhı tesisatçı, doğalgaz ustası, çeşitli kategoride inşaat alanında görevlendirilecek mühendis ve tekniker, formen ve vasıflı vasıfsız işçi alımları yapacaktır.

Rusya İşçi Maaşları

Rusya’da işçi maaşı ortalama olarak 1.500 Dolardan başlamaktır. Kalacak yer ve konaklama, ulaşım, yeme içme şirketler tarafından sağlanacaktır.  Meslek grubu ve vasıfa göre 1.500 dolar ile 4.000 dolar arası maaş verilecektir.

Rusya da enerji hava alanı inşaat işlerinde Türkler lider olarak projeleri üstlenmektedir. Rusya da işçi ve teknik personel olarak çalışmak isteyenler için başvurular önümüzdeki günler de açıklanacaktır. Rusya dan açıklama yayınlanır yayınlanmaz bukampanya.com olarak size başvuru adreslerini hemen bildireceğiz. Muhtemel başvuruların açıklanma tarihi Eylül 2019 dan itibaren olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Amerika İş İlanları Başvurusu İş İmkanları 2019

Ayrıca Enka ve Rönesans İnşaat, Ant Yapı gibi şirketler rusya da çalışacak inşaat işçileri ve ustaları mühendisleri aramaktadırlar. Başvuruları belirli zamanlarda alınan kişilere en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtelim.

Önemli Not : İnternet de son zamanlar da yurt dışında çalışacak işçi personel gibi alım yapılacaktır diyerek siteler açılıyor bunlardan başvurular esnasında sizlerden para isteyen vardır bu tip sitelere itibar etmeyiniz. Başvurular tamamen ücretsiz olup aksine sizi işe alacak firmalar ulaşım konaklama vs başvuru işlemlerinin masraflarını kendileri karşılamaktadır.

Rusya İşçi Alımı Başvurusu Formu

Rusya’ya işçi olarak gitmek isteyenler yurtdışında çalışmak için başvuru formu doldurması gerekiyor. Eğer İngilizce veya Rusça bilmiyorsanız aşağıdan yorum kısmında yaşınızı ve tecrübenizi ekleyerek meslek bilginizi belirterek işçi alımı başvurusu yapabilirsiniz.

Kanada Tır Şoförlüğü Başvurusu Alımı Başvuru Adresleri

Almanya 10.000 İşçi Alımı Başvurusu Kayıtları Burada

Finlandiya İşçi Alımı Başvurusu Maaşları 2019
Katar İşçi ve Personel Alımı Başvurusu Maaşları Meslekler 2019

Etiketler

9 Yorum

 1. Merhaba ben rusyada çalışmak istiyorum boya badana alçı sıva işlerini yapabilirim inşaat işçisi olarak rusya işçi alımı iş ilanlarına başvuru formunu doldurdum dönüşünüzü bekliyorum.

 2. Merhaba ben Rusya işçi alımı başvurusu yapmak istiyorum.
  Argon tığ kaynakçısıyım gaz altı da yapıyorum mutfak endüstriyel krom kaynakçısıyım Rusyada kalfalık belgelerim var. Yurtdışında çalışmak istiyorum.
  Rusya iş ilanları başvurusu formu doldururdum kabul ederseniz sevinirim.

 3. Merhabalar ben inşaat sektöründe yıllarca çalıştım kaynakçıyım 15 senelik kaynak ustasıyım. Elektro gaz altı ve oksijen tecrübem var 40 yaşındayım Rusça biliyorum ve Moskova da çalıştım daha önce 0537817**** Rusya işçi alımı başvurusu yaparak yurtdışında çalışmak istiyorum.

 4. Merhaba ben Rusyada çalışmak istiyorum alçı sıva ustasıyım yurtdışı inşaat işçisi alımı yapan ülkelerde çalışabilirim. Ehliyetim şoförlüğüm var işçi arayan firmalardan iş istiyorum.

 5. Selamlar ben muhasebeciyim Rusya işçi alımı iş ilanları başvurusu yapmak istiyorum. Bir tanıdığım beyaz Rusyada yaşıyor. Bende ilk önce turist vizesiyle gidip biriyle evlenip orda kalmayı planlıyorum. İş olarak Rusya iş ilanları başvurumu kabul ederseniz çok sevinirim.

 6. Merhaba ben seramik fayans ustasıyım 22 senedir bu işle uğraşıyorum sizinle çalışmak isterim Rusya işçi alımı başvurusu iş ilanlarına kabul etmenizi rica ediyorum Teşekkürler tel No 0552 324 ****

 7. Merhaba ben kaan 22 yıldır seramik işi yapıyorum rusyada çalışmak istiyorum ehliyeti soforlugum var. Tel No 0552 324 0318

 8. Merhaba ben yurtdışı iş imkanları işçi alımı araştırıyorum PVC Pimapen imalat ve montajcıyım 17 yıllık deneyimim tecrübem var Rusya da çalışmak isterim tabiki no 0530 770 ** ** bilginize

 9. merhaba ben bekir yaşım 23 ve 11 yıllık tecrübemle deneyimli elektrik ustasıyım yaptıgım işler inşaat elektrik tesisatı, montaj, pano, fabrika tesisatı, ups tesisatı ve uydu sistemleri tesisatı yapmaktayım şunu söylemeliyim ki yaptıgım işlerde kendimi daima göstermekteyim ve sizden ricam rusya işçi alımı başvurusunu iş ilanlarına kabul etmenizi rica ediyorum eğer kabul ederseniz beni çok sevindirirsiniz eğer bana ulaşmak isterseniz tel no 0505 012 ** ** teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)