Yurtdışı İşçi Alımı

Rusya İşçi Ve Personel Alımı Başvurusu Göçmen İşci Alımı

Merhabalar değerli takipçilerimiz bu aralar avrupa ülkelerden yapılan açıklamalarda işci alımı haberleri peş peşe geliyor. Şimdi de rusya işçi alımı haberleri ortaya çıktı. Nedir bu rusya 110 bin göçmen işçi alımı olayı aşağıda size detaylı anlatalım.

Rusya İşci Alımı Başvurusu 

Rusya başbakan yardımcısı geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile ülkelerine 111 bin adet rusya da çalışacak işci alacağını açıkladı. Bu işçiler inşaat ve enerji projelerinde çalışacak işçiler olacaktır. Bu alınacak göçmen işçiler 2019 yılında rusya da yapılacak inşaat ve enerji projelerinde çalışacaktır. Hali hazırda Rusya da Türk işçi çok sayıda bulunmaktadır fakat yeni başlanacak projeler de görevlendirmek için 111 bin yeni işçi daha istihdam edilecektir.

Aşağıda ki mesleklere sahipseniz Rusya da işçi olarak çalışabilirsiniz demektir.

Şoför, Tır Şoförü, Kamyon Şoförü ,Ahşap Kalıpçı, Panel Kalıpçı, Tünel Kalıpçı, Betonarme Demircisi, Betoncu, Duvarcı, İskele Kurulum Elemanı, Seramik Karo Kaplamacısı, Sıvacı, İnşaat Boyacısı, Alçı Levha Uygulayıcısı, Alçı Sıva Uygulayıcısı, PVC Doğrama Montajcısı, İnşaat İşçisi, Isı Yalıtımcısı,Yangın Yalıtımcısı, Ses Yalıtımcısı,Su Yalıtımcısı, Endüstriyel Boru Montajcısı, Kartonpiyer Uygulayıcısı, kaynakçı, gaz altı kaynakçı tüm inşaat sektörlerinde personel ve işçi alımı yapacaktır.

Tavsiye İçerik:  İsveç İşçi Alımı Başvurusu Formu İş İlanları 2019

Doğalgaz tesisatçısı, elektrikçi, elektronik ve elektrik teknisyeni, sıhhı tesisatçı, doğalgaz ustası, çeşitli kategoride inşaat alanında görevlendirilecek mühendis ve tekniker, formen ve vasıflı vasıfsız işçi alımları yapacaktır.

Ortalama maaşlar 1.500 Dolardan başlamaktır. Kalacak yer ve konaklama, ulaşım, yeme içme şirketler tarafından sağlanacaktır.  Meslek grubu ve vasıfa göre 1.500 dolar ile 4.000 dolar arası maaş verilecektir.

Rusya da enerji hava alanı inşaat işlerinde Türkler lider olarak projeleri üstlenmektedir. Rusya da işçi ve teknik personel olarak çalışmak isteyenler için başvurular önümüzdeki günler de açıklanacaktır. Rusya dan açıklama yayınlanır yayınlanmaz bukampanya.com olarak size başvuru adreslerini hemen bildireceğiz. Muhtemel başvuruların açıklanma tarihi Ocak 2019 dan itibaren olacaktır.

Ayrıca enka ve rönesans gibi şirketler rusya da çalışacak inşaat işçileri ve ustaları mühendisleri aramaktadırlar. Bu firmaların resmi sitelerinden ilanları takip edebilirsiniz.

Önemli Not : İnternet de son zamanlar da yurt dışında çalışacak işçi personel gibi alım yapılacaktır diyerek siteler açılıyor bunlardan başvurular esnasında sizlerden para isteyen vardır bu tip sitelere itibar etmeyiniz. Başvurular tamamen ücretsiz olup aksine sizi işe alacak firmalar ulaşım konaklama vs başvuru işlemlerinin masraflarını kendileri karşılamaktadır.

Tavsiye İçerik:  Japonya Göçmen İşçi Alımı Başvurusu Formu İşçi Maaşları 2019

Kanada Tır Şoförlüğü Başvurusu Alımı Başvuru Adresleri

Almanya 10.000 İşçi Alımı Başvurusu Kayıtları Burada

Finlandiya İşçi Alımı Başvurusu Maaşları 2019
Katar İşçi ve Personel Alımı Başvurusu Maaşları Meslekler 2019

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir