İş Fırsatları

Sakarya’da Evlere İş Veren Firmalar

Son zamanlarda popüler hale gelen, özellikle ev hanımları ve öğrencilerin aile bütçesine katkı sağlamak için daha çok tercih ettiği yeni bir sektör haline gelen evde çalışma imkanı herkes tarafından tercih edilmektedir. Geniş yelpazesi ile evde çalışmak isteyenlere imkan sağladığı gibi işverenlere de büyük avantajlar sağlamaktadır. İşverenler için ayrı bir iş gücüne gerek duymadan düşük maliyetle ürünleri hazırlatırken, evde boş zamanlarını değerlendirmek isteyenler için yeni iş kapısı olmuştur. Uzaktan iş adı verilen bu yöntem firmaların büyük yardımcılarıdır. Her ilde bulunduğu gibi Sakarya’da evlere işveren firmalar bulunmaktadır. Kişilerin el becerileri, çevreleri ve istediklerine göre evde yapacakları işlerle aylık ortalama 500 TL ile 2.000 TL arasında para kazanma imkânınız bulunmaktadır.

Evde daha çok paketleme işini yapmak isteyen düğün sezonunun başlamasıyla birlikte Sakarya’da evlere işveren firmalar evlere kına paketleme işi vermektedirler. Düğün sahiplerinin veya sizlerin özgün tasarımlarınızla yapılan kına paketlemesinde aile bütçenize aylık 500 TL ile 1.500 TL arasında katkı sağlama imkânınız bulunmaktadır. Düğün ve sünnetlerde dağıtılmak için hazırlanan nikâh şekeri, mevlit şekeri, mağnetler ve bunun yanında hiçbir özel beceri gerektirmeyen çerez paketlemesi, balon paketleme işleri de firmalar tarafından evlere iş olarak verilmektedir. Bununla beraber özel üretim sabunların paketlenmesi, toka, ataç, iğne, lastik ve kürdan gibi malzemelerin paketleme işi firmalar tarafından evlerde yaptırılmaktadır. Herhangi özel beceriye gerek duyulmayan bu işlerde ürünün ayıklanması, hazırlanması ve paketlenme işleri yapılarak ciddi gelirler elde edilmektedir.

Tavsiye İçerik:  Evcil Hayvan Bakıcılığı Yaparak Para Kazanmak

Aile Bütçenize Katkı Sağlamak İçin Sakarya’da Evlere İş Veren Firmalar

Özellikle bayanlar tarafından yapılarak el becerisinin önemli olduğu dantel işi de Sakarya’da evlere işveren firmalar arasında tercih edilmektedir. Makinaların yaptıklarından ziyade el yapımı daha çok rağbet gördüğü için havlu kenarı, vitrin örtüleri ve tülbent kenarı yapan bayanlar yaptıkları bu iş sayesinde aile bütçelerine 750 TL ile 2.000 TL arasında gelir kazandırmaktadırlar. Sadece birkaç saatinizi ayırarak paket başına 0,50-0,75 Kr üzerinden galoş paketleme işi firmalar tarafından evlere ek iş olarak verilmektedir. Bunun yanında balon, düğme ve boncuk paketleme işleri de evlerde yapılmaktadır. Dikişten anlayan bayanlar için firmalar tarafından gönderilen defolu ürünlerin tamirini yaparak aile bütçesine katkı sağlayabilirler.

Evlerinde perde üzerine bocuk, kurdele üzerine boncuk ve abiye elbiseler üzerine bocuk yapmak isteyen bayanlar tek başlarına veya komşuları ile grup oluşturarak aile bütçelerine katkı sağlayabilmektedirler. El becerisine güvenen ve para kazanmak isteyenler Farklı tasarımlar ile mum yapmak isteyen firmalar tasarım işini kendileri yapmak yerine evlere vermektedir. Bu sayede düşük maliyetle üretim yapmış olmaktadırlar. Kendinize özel mum tasarımları ile firmalara yardımcı olabilirsiniz. Sakarya’da evlere işveren firmalar arasında özellikle tekstil firmaları tarafından evlere iş olarak gönderilen, üretilen ürünler üzerindeki iplerin ayıklanması işinde parça başına para kazanma şansınız bulunmaktadır.

Tavsiye İçerik:  50.000 TL ile Ünlü Bir Kahve Dükkânı Açmak

Sakarya’da Evlere İş Veren Firmalar ve Tercihiniz

Sakarya’da evlere işveren firmalar arasında özellikle düşük maliyeti bulunan boncuk, zımba teli, buzdolabı poşeti, raptiye ve vida gibi malzemelerin paketlenmesi evlerde yapılmaktadır. Bazı cafelerde verilen ilinize özgü yemeklerin yapılması, kurabiye, pasta gibi ürünlerde evlere iş olarak firmalar tarafından verilmektedir. Düğünlerde davetiye katlama işi, firmalar tarafından yapılan anahtarlıkların montajı işleri de firmalar tarafından evlere iş olarak verilmektedir. Yeterli iş gücüne sahip olmayan bazı firmalar kalem montajı işini evlere vermektedirler. Üretim alanına göre çorap üretimi yapan firmaların çoraplarının paketlenmesi, kibrit paketleme, hediyelik eşya paketleme gibi işleri yaparak evlerinizde para kazanabilirsiniz.

Kalemine güvenenler tarafından tercih edilen makale yazarlığı ile evinizde 3 – 4 saatinizi ayırarak yazdığı yazılar sonucu ek gelir elde etme şansınız bulunmaktadır. Ne kadar yazı yazarsanız gelirinizi o kadar artırma imkânınız bulunmaktadır. Bunların yanı sıra çeşitli internet sitelerindeki ücretli olan online anketleri çözerek, e kitap ve blog yazarlığı yaparak ta evde para kazanabilirsiniz. Arkadaş çevresi geniş olan, kozmetik ürünlerden anlayanlar ise Oriflame, Avon, Farmasi, Tupperware gibi firmaların satış danışmanlığını yaparak aylık kazanç sağlamaktadır. Performansınıza bağlı olarak evinizde yaptığınız satışlar sonucu aylık gelirinizi kendiniz belirlemiş olacaksınız. Herkes tarafından videoların izlendiği Youtube’ye üye olarak açacağınız kanal’a yüklediğiniz videolarınızın izlenme sayısı arttıkça para kazanma şansınız yükselmektedir. Sakarya’da evlere işveren firmalar arasında eğer bilgisayar bilginiz iyi ise firmaların internet sitelerini evinizde kurarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Tavsiye İçerik:  Bahçelievler Evlere İş Veren Firmalar

Aile bütçesine katkı sağlamak isteyen ev hanımları veya boş zamanlarını doldurarak para kazanmak isteyen herkes için çeşitli alternatifler bulunan işleri evlerinizde yapmanız için Sakarya’da evlere işveren firmalar sitelerine girip araştırma yapmanız gerekmektedir. Site içerisinde yer alan iş ilanları ile ilgili hangi işi yapacağınıza dair sayfaların altında bulunan form sayfalarına ad ve soyadlarını, telefon numaralarını, e mail adreslerini ve hangi semtte olduklarını yazarak formu göndermeleri gerekmektedir. Bunun yanı sıra Facebook, Twiter ve Instagram gibi sosyal paylaşım sitelerindeki ilgili sayfaları takip etmeleri gerekmektedir. Firmalara iletilen istekler firmalar tarafından değerlendirilerek geri dönüşler yapılmaktadır. Firmaların kargo ile evinize gönderdiği ürünleri zamanında yaparak teslim etmeniz gerekmektedir. Ayrıca iş alacağınız firma tercihinizi yaparken güvenilir firmalarla çalışmanız sizlerin menfaatine olacaktır. Sakarya’da evlere işveren firmalar tarafından ödemeler genel olarak işi teslim ettikten sonra yapılmaktadır. Bir firma ile sürekli çalışmak istiyorsanız verilen işi zamanında bitirmeye ve aldığınız işi titizlikle yapmaya özen göstermelisiniz.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir