İş fırsatları

Samsun da Evlere Ek İş Veren Firmalar Nasıl Bulunur?


Samsun iş bakımından oldukça zengin olan şehirlerden biridir. Birçok farklı iş bulma imkanı oldukça yüksektir. Eğer sizde evde gelir elde etmek ve evinizin küçük dahi olsa bir masrafını karşılamak yada para biriktirmek isityorsanız size yapabileceğiniz işler hakkında önerilerde bulunacağız. Samsun’da eve ek iş veren firmalar, montaj, paketleme ve imalat alanında ek iş olanakları sağlarlar. Evlere ek iş veren firmalar ile yapılan işler üzerinden ek gelir kazancı sağlanır. Samsun’da evlere ek iş veren firmalarla yapılabilen iş çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Toka montajı ve paketleme işleri,
 • Davetiye ve nikah şekeri paketleme işleri,
 • Tütün sarma ve paketleme işleri,
 • Evde el yapımı kolye, küpe, bileklik imal etme işi,
 • Telefon kılıfı yapma işi,
 • Kına paketleme işi, evlere firmalarca verilen ek iş çeşitleridir.

Özellikle, Samsun merkez yerleşim bölgesinde bulunan aksesuar satıcısı firmalar ve organizasyon firmaları paketleme ve ürün süsleme işlerini evde ek iş olarak veririler. Firmalar bu konuda eleman ihtiyacına gerek duyarlar.

Samsun Evlere Ek İş

Samsun da Eve İş Veren Firmalar

Samsun’da evlere ek iş talebi yapılabilen firmalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Düğün organizasyonu firmaları,
 • Doğum günü organizasyonu firmaları,
 • Kına organizasyonu firmaları,
 • El işi ve fabrika üretimi hediyelik eşya, aksesuar satıcısı firmalar,
 • Tütün satan firmalar, tütün marketler,
 • Telefon kılıfı satan firmalar, evlere ek iş olanakları sunarlar.

Organizasyon firmaları ile evde davetiye süsleme, paketleme, katlama işleri yapılıp, bu işler evde yapılacak işler arasında yer alırlar. Hediyelik eşya firmalarının ürünlerinin evde paketlenmesi veya el işi ürünlerin evde imal edilmesi için ek iş sunulur.

Tütün marketler yoluyla, evde tütün sarma işi yapılır. Firmalardan alınan tütün ve kağıt malzemeleri ile belirlenen şartlarda tütün sarılması gerçekleştirilir. Telefon kılıfı satıcısı firmaların telefon kılıflarının evde paketlenmesi ve süslenmesi için ek iş olanağı sunulur.

Sponsorlu Reklamlar
Samsun Çorap Paketleme İşi

Evlere Ek İş Veren Yerler Hangileridir?

Samsunda evlere ek iş veren fabrikalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Gıda ürünleri imalatı yapan fabrikalar,
 • Tekstil fabrikaları,
 • Alüminyum yan sanayi ürünleri imalatı yapan fabrikalar, Samsun’da evlere ek iş sunan fabrikalardır.

Bu fabrikalar yoğunluklu olarak, Samsun merkez yerleşkesinde bulunurlar. Fabrikalarda imal edilen paketlenmiş ürünlerin kartonlanması ve ambalajlanması için evlere ek iş verilir. Samsun merkez ve çevre illerinde bulunanlar, tekstil fabrikalarında üretilen çorap, penye, pantolon gibi ürünlerin üstünde kalan ipliklerin temizlenmesi işini evden yaparak, ek iş edinirler.

Evde Hangi Ek İş Yapabilirim?

Samsun’da evde ek iş yaptıran firmalar ile ilişkili ilan içerikleri, evde paketleme, süsleme, kartonlama, tütün sarma işlerinin yapılmasını içerirler. Evde iş ilanları yayınlayan firmalar, evde çalışabilecek ve evde paketleme sağladığı ürünleri zamanında teslim edebilecek eleman ihtiyacına sahiptirler.

Samsun merkezde ve ilçelerinde bulunan organizasyon firmaları düğün davetiyesi katlama, süsleme ve paketleme işleri için evden çalışabilecek eleman ihtiyaçlarını ilanlar aracılığıyla bildirir. Evlere iş veren firmalar, belirlenen süre içerisinde, gerekli adette nikah şekeri ve davetiyeyi paketleyebilecek, telefon kılıfı gibi ürünlerin oluşturulmasını evde yapabilecek elemanlar aralar.

Samsun da Evlere Paketleme İşi Veren Yerler

Samsunda yer alan tekstil, gıda ürünleri imalatı fabrikaları evde iş ilanları ile Samsun’un bir çok ilçesine yönelik evde iş imkanı sunarlar. Samsun merkezde sayıları fazla olan fabrikaların paketleme işlemleri, Samsun 19 Mayıs, Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık gibi ilçelerde bulunan evlere iş verilir.

Samsun’da evlere ek iş sunan hediyelik ürün satıcısı firmalar, organizasyon firmaları, tütün marketler, Ayvacık, Bafra, Canik, Atakum, 19 Mayıs, Samsun merkez, Alaçam, Çarşamba gibi ilçelerde yaşanların ek iş olanağı elde etmesi için evde paketleme, tütün sarma işleri sunarlar.

Samsunda Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları Nasıl Bulunur?

Bu soru oldukça geniş bir sorudur. Sizin iş istediğiniz sektör ile direkt orantılı olduğunu söylemek doğru olacaktır. Çünkü makyaj seti yapım işi bir kadın işidir. Zarf katlama işi erkek kadın herkes yapabilir. Yada kutu katlama, çaydanlık montajı, kına paketleme diye sıralayabiliriz. Bunları en iyi bulmanın yolu bölgenizde bu ürünleri satan firmalar ile görüşmek olacaktır. Firmalar sizi en iyi şekilde yönlendirecek ve ürünü nereden alıp nasıl iş yapabileceğinizi gösterecektir.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

8 Yorum

 1. Samsunda yaşıyorum,evde paketleme işi yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 2. Samsun da evde paketleme işi yapmak istiyorum daha önce deneyimim var. Ek iş veren firmalar varmı acaba?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.