İş Fırsatları

Sancaktepe’de Evlere İş Veren Firmalar

Evde canınız mı sıkılıyor? Para kazanmak mı istiyorsunuz? Sancaktepe evlere iş veren firmalar ile ekstra kazanç sağlayabilirsiniz. Refah seviyesini göz önünde bulundurduğumuzda artık herkesin ek iş ihtiyacı olduğu ülkemizde para kazanabilmeniz için sizlere belli imkanlar sunacağız. Belli alanlarda yeteneğiniz var ise bu alanları paraya çevirebilir, kısa vadede yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Özellikle Sancaktepe mevkinde oturan kişiler bu alanda çok şanslı diyebiliriz.

Sancaktepe evlere iş veren firmalar arasında pek çok iş veren firma da bulunmaktadır. İş verdikleri alanlar şunlardır: Priz montaj işi, davetiye katlama işi, evde tarhana yapımı, evde kına paketleme işi, evde nikah şekeri işi, evde kalem montajı işi, evde mandal montajı işi, evde pasta yapımı, evde salça yapımı, evde reçel yapımı, evde kokulu taş yapımı, evde çengelli iğne paketleme işi, evde örgü işi, evde dantel işi, evde çorap paketleme işi… Daha pek çok iş alanı da bulunmaktadır ve evinizde istediğiniz saatlerde istediğiniz kadar gelir imkanı yaratabilme lüksüne de sahipsiniz.

Emekli, ev hanımı, öğrenci ya da çalışan fark etmeksizin firmalar bu işleri genellikle vakti bol olan kişilere vermektedir. Sizin de vaktiniz genişse ve daha çok kazanç elde etmek istiyorum diyorsanız fazla düşünmeden hemen harekete geçebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey Sancaktepe evlere iş veren firmalar ile iletişime geçmek ve dilediğiniz alanda yapacağınız işi seçmektir.

Şimdi sizlere rahatlıkla yapabileceğiniz işlerden bahsedeceğiz ve bu işleri biraz daha detaylandıracağız.

Evde Takı Yapımı İşi

Ev hanımları ve öğrencilerin çok rağbet gösterdiği bu iş oldukça zevklidir ve pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle emeklilerin de ekstra kazanç sağlayabileceği bu alanda sizler de şansınızı deneyebilirsiniz. Anlaşacağınız firmalar size malzemelerinizi de teslim edecek, sizden bir sermaye talep etmeyecektir. Tabii siz kendi malzemelerinizi kendiniz alıp kendi tasarımlarınızı sosyal medya hesaplarınız üzerinden de satışa çıkarabilirsiniz. Hatta kendi tasarımlarınızı kendiniz sattığınız zaman daha fazla para kazanabileceğinizi de söylemeden geçemeyeceğiz.

Evde Ütü İşi

Özellikle çalışamayan ev hanımları bu iş ile çok güzel gelirler sağlayabilmektedir. Zaten her gün düzenli olarak yaptığınız bu işlerden ekstra para kazanmak oldukça iyi bir fikir. Bu fikri çamaşır yıkama alanında da değerlendirebilirsiniz. Hatta hem çamaşır yıkayıp hem de ütü yapan kişiler de vardır. İki işi bir arada yaptığınız takdirde daha da fazla para kazanabilirsiniz. Bunun için Sancaktepe evlere iş veren firmalar ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Evde Salça Yapımı İşi

Daha çok hanımların bu alanda yetenekli olduğunu düşünürüz ancak; erkeklerin de rahatlıkla yapabileceği bir iştir. Firmaların size temin edeceği malzemeler ile salça yapabilir, bunların satışını dışarıdan yapabileceğiniz gibi, firmalarla da anlaşabilirsiniz. Firmalar ile bağlantıya geçmek için sayfamızın sonunda bulunan yorum bölümünden bilgi paylaşımı yapmayı unutmayın. Yazımızın en başında paylaştığımız farklı işlerden birini de değerlendirebilir, zamanınız varsa birkaç işi bir arada da deneyebilirsiniz. Sancaktepe evlere iş veren firmalar ile ilgili bilgi ve detayları sizler için paylaştık. Umarız kendinize en uygun işi bulur ve dilediğiniz kadar gelir elde edersiniz.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

14 Yorumlar

  1. Firmalara nasıl ulaşacağım numara yok internette ?
    Nikah şekeri işini almak istiyorum , nasl ulaşacağım firmalara?

  2. Merhaba İstanbul Sancaktepede oturuyorum eve ek iş istiyorum , yardımcı olur musunuz. 05379453099

  3. Merhaba Sancaktepe de oturuyorum eve ek iş istiyorum 5 kişiyiz yardımcı olur musunuz 0538 031 6842
    0538 572 7384

  4. Sancaktepe de oturuyorum acil evde yapabilcegim herturlu paketleme isi yapabilcegim is aramaktayim ihtiyacim var ilgilenirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)