Araç KampanyalarıDacia Araç Kampanyaları

Sandero 0 Faiz Kampanyası

Dünya trafik sıralamasında 10 sırada yer alan Türkiye’de sıfır ve ikinci el araç pazarında her zaman yoğunluk yaşanmaktadır. Bu durumu değerlendirmek isteyen otomobil firmaları, çeşitli kampanyalarla müşterilerine ulaşmaya çalışmaktadırlar. Özellikle yılbaşına yaklaşılan aylarda bu kampanyalarına hız veriyorlar. Bu kampanyalar arasında takas desteği, faizsiz kredi, döviz kuru sabitleme, ÖTV desteği gibi seçenekler bulunuyor. Uygun fiyat ve ödeme koşullarından yararlanmak isteyen ve yeni araç sahibi olmak isteyenler bu kampanyalardan faydalanıyorlar. Kampanyaların hem alıcının hem satıcının yüzünü güldürdüğü söylenebilir. Yılın son çeyreğinde uyguladığı kampanyalarla müşterilerine ulaşmaya çalışan dacia, Sandero  0 Faiz Kampanyası ile müşterilerine cazip finansman seçenekleri sunuyor. İndirim fırsatları, taksit ve fiyat avantajları sunuyor.

Sandero  0 Faiz Kampanyası Koşulları

Kasım ayına özel dacia Sandero  0 Faiz Kampanyası birçok avantajı beraberinde getiriyor. Kasım ayında, dacia dokker combi, dacia dokker van, dacia lodgy ve dacia logan MCV modelleri ile birlikte dacia Sandero  0 Faiz Kampanyası yapıyor. Anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına uyumlu olan kampanya cazip imkânlar sunuyor.

 • Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (kredi koruma sigortası) ya da MaxxiDeğer (Araç değer koruma sigortası) ile birlikte geçerlidir.
 • İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun taban faiz oranı uygulanıyor.
 • Finansman kampanyaları birleştirilemez
 • Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dâhil değildir.
 • Maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişiklik gösterir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır. Katılımcı dacia yetkili satıcılarında 30.11.2017 tarihine kadar geçerlidir.
 • 12.000 TL 12 ay yüzde sıfır faizle sunulmaktadır. Aylık bireysel maliyet oranı; yüzde 0,08, yıllık bireysel maliyet oranı; yüzde 0,98 olarak gerçekleştiriliyor.

Yeni dacia sandero, dinamik ve konforlu anlayışıyla 2017 yılında oldukça beğenilen bir model olmuştur. Alıcısını şımartacak bir tasarım şekliyle piyasaya çıkıyor. Teknolojiyi kolaylaştırıcı bir tarzla sunan dacia sandero, geri görüş kamerası, yokuş kalkış desteği, hız sınırlama ve hız sabitleme sistemi gibi özellikleriyle göz kamaştırıyor. Tarzından ödün vermeyen, dinamik yapısıyla kendini gösteren dacia sandero, son derece geniş iç hacme sahip olan bir araçtır. Beş kişinin rahatlıkla oturabileceği konforlu bir iç hacimle alıcısının beğenisini kazanacak. Konforuna düşkün olan kullanıcıların beğeneceği model, son derece modern bir yapı ile donatılmış olan iç mekânı ile güvenliği ön planda tutmuş gibi görünüyor

Fiyat açısından hatchback araçlar arasında alınabilecek en uygun araçlarda olan dacia sandero, hatchback il SUV arası bir araç olarak kullanıcısına sunuluyor. Yüzde sıfır faizli kredi desteği ile satışa sunularak alıcılarını cezbedecek bir araç olan dacia sandero, sınıfının başarılı araçları arasındaki yerini alacaktır. 2017 model dacia sandero aracına sahip olmak isteyenlere özel, 20 bin TL kredi desteği 12 ay vade seçeneği ile ve yüzde sıfır faiz desteği ile dacia yetkili satış noktalarında alıcılarını bekliyor. Sandero  0 Faiz Kampanyası ile Türkiye’nin ucuz araçlarından birisi olarak dikkat çeken bir araçtır. Yenilikçi donanımıyla da ilgi uyandıran yeni dacia sandero modeline özel hazırlanan kampanyadan yararlanarak bu araca sahip olunabilir. Ya da aracı daha yakından görmek amacıyla en yakın dacia yetkili satıcılarına gidilebilir. Test sürüşü olanağından yararlanıp dacia sandero konforunu test edebilirsiniz.

Dacia sandero fiyat listesi aşağıdaki gibi olacaktır:

 • Dacia sandero ambiance 1.0 sce 75 bg 46.850
 • Dacia sandero stepway turbo 90 bg 58.300
 • Dacia sandero stepway turbo 90 bg easy-R 62.300
 • Dacia sandero stepway 1.5 dCi 90 bg 68.400
 • Dacia sandero stepway 1.5 dCi 90 bg easy-R 73.950

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunu okudun mu?

Kapalı

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)