İş fırsatları

Şanlıurfa da Evlere Ek İş Veren Firmalar ve Evde İş İmkanları Nasıl Bulunur?


Şanlıurfa’da eve iş veren firmalar ile yoğunluklu olarak paketleme işleri yapılır. Firmalarla aynı zamanda, süsleme işleri evden yapılarak, Şanlıurfa merkez ve ilçe yerleşkelerinde ek iş edinilir. Şehir de meşhur olan birçok gezilecek alan bulunmaktadır. Şehirin simgesi olan balıklı göl ve göbekli tepe ile ilgili bir şeyler yapılıp satmak en mantıklı şu zamanda. Fakat yapılabilecek diğer işler arasında sayılabilecek bazı işleri sizin için yine de araştırdık.

Şanlıurfa’da eve iş veren firmalarla yapılan iş türleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Kına paketleme,
 • Tütün sarma,
 • El işi gelin şalı, havlu kenarı yapma,
 • Havlu süsleme işleri, firmalarca verilen evde ek iş türleridir.

Yapılan işlerin birçoğu Urfa da bulunan vatandaşların yaşam şartları ve alışveriş alışkanlıkları ile doğru orantılı olduğunu söylemek doğru olacaktır. Her bir paketleme işlemi için ek gelir kazancı elde etme imkanı sağlanır. Şanlıurfa merkez’de yer alan düğün, kına ve nişan organizasyonları firmaları, bu ek işleri evde yapılması için sunarlar.

Evlere Ek İş Veren Firmalar Hangileridir?

Şanlıurfa’da evlere ek işveren firmalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Şanlıurfa organizasyon firmaları,
 • Şanlıurfa çeyizlik ürün satışı firmaları,
 • Şanlıurfa’da yer alan tütün marketler, evlere ek iş veren firmalardır.

Çeyizlik ürün satışı yapan firmalar, evde tülbent kenarı yapımı, evde havlu kenarı oyası yapımı, evde gelin şalı yapımı, evde havlu süsleme işlemlerini, evde yapılacak işler olarak sunarlar. Organizasyon firmaları ise davetiye ve nikah şekeri süsleme işlerini evlere veririler. Şanlıurfa iş veren firmalar genellikle çarşı da olduğu için Şanlıurfa çarşısı içerisinde iş ilanları bulubilir ve inceleyebilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Bulunan tütün marketler ve tütün üreticisi firmalar, tütün sarma ve paketleme işlerini evlere verirler. Tütün marketlerden alınan belirli ölçüde tütün belirlenen adet sayısına bağlı olarak sarılır. Sarılan tütünler paketlenerek, firmalara teslim edilir. Paketlenmiş ve sarılmış şekilde teslim edilen ürünler üzerinden ek gelir elde edilir.

Evlere Ek İş Veren Firmalar İle Ürün Süsleme

Şanlıurfa’da evde ürün süsleme işleri veren firmalar ve süsleme işleri hakkında bilgiler şu şekilde sıralanırlar:

 • Şanlıurfa çeyizlik ürün satıcısı firmalar, kınalarda kullanılan havluların boncuk dikimi ile süslenmesi için evlere iş veririler.
 • Şanlıurfa hediyelik eşya firmaları, fotoğraf çerçevelerinin boncuk ile süslenmesi için evlere iş veririler.
 • Şanlıurfa organizasyon firmaları, nikah şekerlerinin renkli boncuklar ve kurdeleler ile süslenmesi işlerini evlere ek iş olarak sunarlar.

Şanlıurfa’da yer alan evde iş yaptıran firmalar ile Şanlıurfa merkez, Akçakale, Birecik, Bozova, Ceylanpınar, Halfeti, Haliliye, Haran ilçelerinde evde ek iş yapabilme olanağı sunulur.

Evlere İş Veren Fabrikalar

Şanlıurfa’da evlere iş veren fabrikalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Şanlıurfa iplik üreticisi fabrikalar,
 • Şanlıurfa çuval üreticisi fabrikalar,
 • Şanlıurfa pamuk işleyicisi fabrikalar, evlere ek iş olanağı sunarlar.

Fabrikalar, Şanlıurfa merkez ve ilçelerine, iplik, pamuk ve çuval ürünlerinin paketlenmesi işlemleri için evde iş imkanı sağlarlar. Ambalajlı şekilde alınan pamuk, iplik ve çuval ürünlerinin, kartonlara koyulması için evlere iş verilir. Kartonlanan ürünler, fabrikalara teslim edilerek, yapılan karton paketi başına ek gelir elde kazancı elde edilir.

evde isot paketleme
evde isot paketleme

Şehir de özellikle isot satışı ve üretimi oldukça gelişmiştir. İsot dendiği zaman akıllara Şanlıurfa geldiğini hepimiz bilmektediyiz. Bu nedenle evlere isot işi veren firmalar araştırılabilir ve bu firmalardan iş alarak evde rahat bir şekilde isot paketleme işi yapabilirsiniz.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

3 Yorum

 1. Mrb ilahiyat önlisans mezunuyum iş arıyorum lütfen wn kısa sürede gwri dönüş yapmanızı rica ediyorum

 2. Urfa’da oturuyorum 25 yaşındayım acil iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim lütfen


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.