Şanlıurfa da Evlere Ek İş Veren Firmalar ve Evde İş İmkanları Nasıl Bulunur?

Şanlıurfa’da eve iş veren firmalar ile yoğunluklu olarak paketleme işleri yapılır. Firmalarla aynı zamanda, süsleme işleri evden yapılarak, Şanlıurfa merkez ve ilçe yerleşkelerinde ek iş edinilir. Şehir de meşhur olan birçok gezilecek alan bulunmaktadır. Şehirin simgesi olan balıklı göl ve göbekli tepe ile ilgili bir şeyler yapılıp satmak en mantıklı şu zamanda. Fakat yapılabilecek diğer işler arasında sayılabilecek bazı işleri sizin için yine de araştırdık.

Şanlıurfa’da eve iş veren firmalarla yapılan iş türleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Kına paketleme,
 • Tütün sarma,
 • El işi gelin şalı, havlu kenarı yapma,
 • Havlu süsleme işleri, firmalarca verilen evde ek iş türleridir.

Yapılan işlerin birçoğu Urfa da bulunan vatandaşların yaşam şartları ve alışveriş alışkanlıkları ile doğru orantılı olduğunu söylemek doğru olacaktır. Her bir paketleme işlemi için ek gelir kazancı elde etme imkanı sağlanır. Şanlıurfa merkez’de yer alan düğün, kına ve nişan organizasyonları firmaları, bu ek işleri evde yapılması için sunarlar.

Evlere Ek İş Veren Firmalar Hangileridir?

Şanlıurfa’da evlere ek işveren firmalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Şanlıurfa organizasyon firmaları,
 • Şanlıurfa çeyizlik ürün satışı firmaları,
 • Şanlıurfa’da yer alan tütün marketler, evlere ek iş veren firmalardır.

Çeyizlik ürün satışı yapan firmalar, evde tülbent kenarı yapımı, evde havlu kenarı oyası yapımı, evde gelin şalı yapımı, evde havlu süsleme işlemlerini, evde yapılacak işler olarak sunarlar. Organizasyon firmaları ise davetiye ve nikah şekeri süsleme işlerini evlere veririler. Şanlıurfa iş veren firmalar genellikle çarşı da olduğu için Şanlıurfa çarşısı içerisinde iş ilanları bulubilir ve inceleyebilirsiniz.

Bulunan tütün marketler ve tütün üreticisi firmalar, tütün sarma ve paketleme işlerini evlere verirler. Tütün marketlerden alınan belirli ölçüde tütün belirlenen adet sayısına bağlı olarak sarılır. Sarılan tütünler paketlenerek, firmalara teslim edilir. Paketlenmiş ve sarılmış şekilde teslim edilen ürünler üzerinden ek gelir elde edilir.

Evlere Ek İş Veren Firmalar İle Ürün Süsleme

Şanlıurfa’da evde ürün süsleme işleri veren firmalar ve süsleme işleri hakkında bilgiler şu şekilde sıralanırlar:

 • Şanlıurfa çeyizlik ürün satıcısı firmalar, kınalarda kullanılan havluların boncuk dikimi ile süslenmesi için evlere iş veririler.
 • Şanlıurfa hediyelik eşya firmaları, fotoğraf çerçevelerinin boncuk ile süslenmesi için evlere iş veririler.
 • Şanlıurfa organizasyon firmaları, nikah şekerlerinin renkli boncuklar ve kurdeleler ile süslenmesi işlerini evlere ek iş olarak sunarlar.

Şanlıurfa’da yer alan evde iş yaptıran firmalar ile Şanlıurfa merkez, Akçakale, Birecik, Bozova, Ceylanpınar, Halfeti, Haliliye, Haran ilçelerinde evde ek iş yapabilme olanağı sunulur.

Evlere İş Veren Fabrikalar

Şanlıurfa’da evlere iş veren fabrikalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Şanlıurfa iplik üreticisi fabrikalar,
 • Şanlıurfa çuval üreticisi fabrikalar,
 • Şanlıurfa pamuk işleyicisi fabrikalar, evlere ek iş olanağı sunarlar.

Fabrikalar, Şanlıurfa merkez ve ilçelerine, iplik, pamuk ve çuval ürünlerinin paketlenmesi işlemleri için evde iş imkanı sağlarlar. Ambalajlı şekilde alınan pamuk, iplik ve çuval ürünlerinin, kartonlara koyulması için evlere iş verilir. Kartonlanan ürünler, fabrikalara teslim edilerek, yapılan karton paketi başına ek gelir elde kazancı elde edilir.

evde isot paketleme
evde isot paketleme

Şehir de özellikle isot satışı ve üretimi oldukça gelişmiştir. İsot dendiği zaman akıllara Şanlıurfa geldiğini hepimiz bilmektediyiz. Bu nedenle evlere isot işi veren firmalar araştırılabilir ve bu firmalardan iş alarak evde rahat bir şekilde isot paketleme işi yapabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has 5 Comments

 1. Mrb ilahiyat önlisans mezunuyum iş arıyorum lütfen wn kısa sürede gwri dönüş yapmanızı rica ediyorum

 2. Urfa’da oturuyorum 25 yaşındayım acil iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim lütfen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir