İş Fırsatları

Sarıyer Evlere İş Veren Firmalar

Günümüzde maalesef geçimin giderek zorlaşması nedeniyle bir çok kişi az zamanda çok fazla para kazanma arayışı içindedir. Emeklilere emekli maaşı az gelmekte, çalışanlar ise aldıkları maaş ile yaşamlarını çok zor şartlarda sürdürmektedir. İşte bu noktada ek işler devreye girmekte, en azından ev ekonomisine katkıda bulunabilmek için alternatif çözümlere üretilebilmektedir. Bu yazımızda sizler için sarıyer bölgesinde evde ek iş yaparak ekstra kazanç sağlayabileceğiniz iş kanallarından bahsedeceğiz. Hem çalışıp ek iş olarak yapabileceğiniz bu işleri aynı zamanda evde boş vakitlerinizde de yapabilirsiniz. Tamamen işi bırakarak bu alanlarda yüksek kazançlar elde eden kesimler de yok değildir. Özellikle Sarıyer’de ikamet eden kişiler bu bölgedeki evlere iş veren fabrikalardan ya da küçük firmalardan evde ek iş talebinde bulunabilmekte, Sarıyer evlere iş veren firmalar da bu talepleri karşılayabilmektedir.

Şimdi yapabileceğiniz işleri biraz daha detaylandıralım ve sizleri daha açıklayıcı bir şekilde bilgilendirelim. Bu alanda sizlerin çok fazla kazanç sağlayabileceği pek çok iş mevcuttur. Bunların başında herkesin bildiği gibi evde kapı süsü yapımı, evde kokulu taş yapımı, evde sarma işi, evde paketleme işleri, evde dantel örme, evde ahşap boyama, evde kına paketleme, evde kalem montajı, evde mandal süsleme, evde reçel yapımı, evde salça yapımı gibi pek çok değişik iş bulunmaktadır. Bu işlerden birini yapabilmek için sayfamızın en sonunda yer alan yorum alanına bilgilerinizi bırakmanız yeterli olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Ağrı Havalimanı Personel Alımı İş İlanları 2019

Evde Duvak Yapımı

Özellikle yaz aylarında gelinler duvak işlerini tasarımcılara yaptırmaktadır. Tasarım duvaklar pahalı olduğundan dolayı gelin olacak hanımlar da daha uygun fiyat arayışı içine girmektedir. Yaptığınız duvakları uygun fiyatlarla sosyal medya hesaplarınız üzerinden satabilir, yüksek gelir elde edebilirsiniz. Ya da Sarıyer evlere iş veren firmalar ile iletişime geçerek toprtan satış da gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen size kalmış olan bu iş aracılığı ile sipariş üzerine tasarım da gerçekleştirebilirsiniz.

Evde Organik Oyuncak Yapımı

Bebek sahibi olan anneler bebeklerinin organik oyuncaklarla oynaması konusunda çok hassastır. Son dönemde rastlayabileceğiniz gibi İnstagram ya da Facebook’ta pek çok organik oyuncak satışı yapılmaktadır. Organik ipler ile örülen fil, aslan, kaplan, fare, tavşan, bebek gibi ürünler sürekli satılmaktadır. Siz de uygun fiyatlara temin edebileceğiniz organik ipler ile bu tarz oyuncakları örebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Evde Kırlent Yapımı

Dekoratif kırlentler son dönemde moda haline gelmiştir. Sosyal medyada sadece kırlent satışı üzerine bir çok sayfa bulunmaktadır. Özel kumaşlar ile tasarlayabileceğiniz kırlentleri sarıyer evlere iş veren firmalar ile anlaşarak toptan satabilir ya da sipariş üzerine çalışabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey malzeme temin etmek ve ürünlerin tasarımını gerçekleştirmek. Bu alanda bir kaç model kırlenti mobilya firmalarına götürüp gösterebilirsiniz. Firmalar talep ettiği takdirde mutlaka sipariş verecektir.

Evde Yorgan Dikim İşi

Özellikle çeyizlerde ya da doğumlarda yaptırılan yorgan, geçmişten günümüze dek varlığını sürdürmektedir. Elbette bu iş için biraz bilgi sahibi ve yetenekli olmak gerekmektedir. Sizin de yorgan dikimine dair yeteneğiniz var ise bu alanda kendinizi değerlendirebilir, ekstra gelir sağlayabilirsiniz. Sarıyer evlere iş veren firmalar sizlerle bağlantıya geçsin istiyorsanız, iletişim bilgilerinizi sayfanın altında bulunan yorum bölümünden paylaşmayı unutmayınız.

İlginizi Çekebilir:  Bağcılar Evlere İş Veren Firmalar

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)