Araç KampanyalarıSeat Araç Kampanyaları

Seat İbiza 0 Faiz Kampanyası

1984 yılında piyasaya çıkan İbiza, Seat markasının yapı taşlarından birisidir. Tasarımı, kalitesi, geniş iç tasarımı ile ilk kez Cenevre Otomobil fuarında görücüye çıkan Yeni İbiza 4 ayrı donanım paketi ile sevenlerinin karşısına çıkmıştır. Güvenlik ve performansın ön planda tutulduğu yeni modelde yeni tasarımı modern çizgileri ile sportif bir görünüm yakalamıştır. İbizalar Volkswagen grubunun yeni teknolojisi MQB-A0 platformunu kullandığı için model olma özelliğine sahiptir. Yeni nesil yüksek ses kalitesi ile araç sürüşünü eğlenceli hale getirmeyi hedefleyen Seat, 2017 yılının bitmesine yakın yaptığı kampanyalarla müşterilerinin ilgi odağı haline gelmiştir. İbiza 0 faiz kampanyası ile büyük bir atılım yaparak İbiza almak isteyenlere büyük avantajlar sağlamaktadır.

İbiza 0 Faiz Kampanyası Avantajları

Seat, İbiza 0 faiz kampanyası ile birlikte Yeni İbiza modelleri için kullanıcılarına özel indirimler sağlamaktadır.

 • Yeni İbiza 1.0 Eco TSİ 95 Hp modeline 1.700 TL’ye varan özel indirimler uygulamaktadır. Böylelikle aracınızı 62.300 TL’den başlayan fiyatlarla alma imkânı sunmaktadır.
 • İbiza 1.0 75 Hp S&S Reference modeli ile günlük 26 TL taksit tutarı ile 36 aya kadar vade imkanı ön görülmüştür.
 • Yeni İbiza araçlarında 12 ay’a kadar vade imkânlarında % 0 faiz oranı ile her bütçeye hitap etmektedir.
 • Yeni İbiza araçlarda 36 ay’a kadar vade imkânlarında faiz oranlarını sabit tutmaktadır.
 • Aylık faiz oranlarını %1.20 olarak belirlerken, yıllık oranları %14.40 olarak belirlemiştir.
 • Auto Credit sistemi dâhilinde son taksitinizi tekrar 12 ay vadeli olarak ödeme imkanı sunmaktadır.
 • Bu sistem sayesinde düşük peşinat ve kredi seçenekleri ile araç sahibi olma şansınız bulunmaktadır.
 • Ayrıca son taksitinizi ödemeden sistem ayrılarak aracınızı geri verme imkanınız bulunmaktadır.

İbiza 0 Faiz Kampanyası Fiyatları

Yılbaşından önce yeni bir araca sahip olmak isteyenler için kaçırılmayacak olan İbiza 0 faiz kampanyası dâhilinde;

 • Yeni İbiza 1.0 75 Hp S&S Reference sahibi olmak isteyenler 59.000 TL ödemek yerine 57.000 TL ödeme imkanları ile araç sahibi olabilmektedirler.
 • Yeni İbiza 1.0 75 Hp S&S Style sahibi olmak isteyenler 65.000 TL ödemek yerine 64.000 TL ödeme imkanları ile araç sahibi olabilmektedirler.
 • Yeni İbiza 1.0 Eco TSİ 95 Hp S&S Style sahibi olmak isteyenler 67.000 TL anahtar teslim fiyatı ile sahip olabilirler.
 • Yeni İbiza 1.0 Eco TSİ 115 Hp DSG S&S Style sahibi olmak isteyenler 78.000 TL anahtar teslim fiyatı ile sahip olma imkanları bulunmaktadır.

İbiza 0 faiz kampanyası dahilinde almış olduğunuz araçlarınızı Zibizu mobil uygulamasını kullandığınız zaman aracınıza yaptıracağınız her türlü bakım ve onarımlarda %10 indirim kazanmaktadırlar. Bununla birlikte mekanik harcamalarının tutarları 600 TL’yi geçtikleri anda %2’lik indirimlerden yararlanarak %30’lara kadar indirimlerden yararlanma imkanları bulunmaktadır. Kış aylarının yaklaşması ile birlikte araçlarına kış bakımı yaptırmak isteyen müşterilerine 450 TL yerine 299 TL bakım ücreti uygulaması yapmaktadır.

Seat yeni İbiza 0 Faiz kampanyası şartlarından yararlanmak isteyenler yetkili satış merkezlerine gitmeleri gerekmektedir. Yepyeni dizayn ve konforu ile araçları görme şanları olduğu gibi, test sürüşü yaparak bu konforu birebir yaşama imkânlarına sahiptirler. Anahtarsız çalışma sistemi, geri görüş kamerası, sürüş profili, güçlü ses sistemi, akıllı telefonları kablolu ve kablosuz şarj etme imkanı ve düşük yakıt tüketimi ile daha sayılamayan bir çok özelliği ile satış merkezlerinde alıcılarını beklemektedir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)