BankalarKredi

Senetle Kredi Veren Bankalar Kuyumcular Şirketler (ACİL NAKİT)


Acil para nasıl bulunur, nakit borç para arıyorum ne yapmalıyım, Senet üzerinden kredi çekmek isterseniz senetle kredi veren bankalardan yararlanabilirsiniz. Eğer senet ya da çekiniz varsa bu bankalara giderek kredi talebinde bulunarak acil borç para bulabilirsiniz. Acil nakit borç para ihtiyaçlarınızda kullanabileceğiniz farklı 3-4 seçenek bulunuyor senetle borç para veren kuyumcular, ikrazatçı, finans firmaları ve faktöringler olarak sıralayabiliriz. Acil borç para verenleri araştırırken senetle para veriyorum şeklinde ilan yayınlayan kişilere karşı dikkatli olarak nasıl acil borç para bulabileceğinizi bu yazıda sizlere anlatacağız.

Kredi notu düşük olmasından dolayı bir çok kişiye bankalar kredi vermiyor. Eğer sizin de bir senetiniz bulunuyorsa ve kredi çekmek istiyorsanız, senetle kredi veren bankalardan destek alabilirsiniz. Elinizde bulunan senetleri sunarak ihtiyaç kredisi kullanabilir ve acil nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Bunun dışında senetle kredi veren şirketler İstanbul, Ankara gibi illerde bulunabileceği gibi uzak durmanız gereken ikrazatçı, tefeci gibi senetle para veren kişilere yazıdaki karşı resmi yolları kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Senetle Kredi Veren Bankalar

Senetle kredi veren finans şirketleri veya bankalar hizmet vermeye devam etmektedir. Bu kredi hizmetini daha çok işletmeler kullanmaktadır. Bununla beraber bireysel olarakta bu kredi türünden yararlanılır. Bankaya sunacağınız senetleriniz “teminat” olarak kabul edilerek sizlere kredi verilmektedir. Çek, Senet karşılığı verilen bu kredi türleri kısa vadeli verilmektedir. Her banka senetle kredi hizmetini sunmamaktadır. Bankalar senet imzalatarak para vermemektedir. Bunun yerine sizde olan senet ve çekleri teminat alarak kredi avantajları sunmaktadır.

Vakıfbank Senet Karşılığı Kredi

Kısa vadeli ortaya çıkan finansman ihtiyaçlarınızı karşılamak isterseniz elinizde bulunan senetleri Vakıfbank’a getirerek kredi imkanlarından hemen yararlanabilirsiniz. Firmaların hizmet ve mal satışları sebebiyle tahsil edecekleri çekleri teminat olarak göstererek, kredi alabilmektedir. Faizler ise üçer aylık dönemler şeklinde nakit verilir. Bu kredi hizmeti “Kobi kredileri” altında verilir.

Ziraat Bankası Senet Karşılığı Kredi

Ziraat Bankası da senet karşılığında kredi hizmet vermektedir. Paraya çevirmek istediğiniz senetiniz bulunuyorsa, işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için Ziraat Bankası’na başvurabilirsiniz Senetiniz karşılığında sizlere en uygun faiz oranlarında kredi verilmektedir. Detaylı bilgi için bankayı arayabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Senet Karşılığı Kredi Veren Diğer Bankalar

  • QNB Finansbank
  • İş Bankası
  • Garanti Bankası
  • TEB
  • ING Bank
  • Aktifbank Senetle Kredi

Bununla beraber senetle kredi veren finans şirketleri (faktöring firmaları) ve kuyumcular da bulunmaktadır. Acil olarak nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Kredi notunuzun düşük olması ya da farklı bir nedenden dolayı kredi alamayacak durumda iseniz, noter onaylı senetlerinizi bankaya teminat gösterebilir ve hemen kredi alabilirsiniz. Bankalardan kredi alırken kredi sicilinizin kötü olmaması gerekir. Sahip olduğunuz kredi siciliniz kötü durumda bulunuyorsa ve kredi notunuz 1100 altında seyrediyorsa senetle kredi veren şirketler borç para acil kredi hizmetini sizlere vermemektedir. Bu şartları sağlıyorsanız yukarıda listelediğimiz senetle kredi veren bankalardan veya diğer seçenekleri kullanabilirsiniz. Kredi notunuz düşük borç para alamıyorsanız bankalar kredi vermiyor nasıl para bulabilirim diye soruyorsanız senetle para veren kuyumcular acil kredi veren bankalar gibi nakit para desteği verebiliyor.

Senetle Borç Para Veren Kuyumcular

Acil nakit para lazım kimler tarafından verilir, Bankalardan olumlu cevap almadıysanız veya şartları karşılayamıyorsanız genellikle borç para veren kuyumcular akla gelir. Yüksek miktarda sıcak para diye tabir ettiğimiz nakit akışını kredi vererek değerlendiren kuyumcular da bulunuyor. Şartları tanışıklığınız olup olmaması ve çekeceğiniz miktara göre değişebilir. İstanbul senetle kredi veren kuyumcular ile iletişim kurarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Aşağıdan yorum yaparak da bu firmalara ulaşabilirsiniz.

Senetle Kredi Veren Şirketler

Finans şirketleri de senetle kredi veren yerler arasındadır. Bu kurumlar faktoringler yani para ticareti yapan yerlerdir.  İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya gibi birçok büyük ilde bulunan büyük firmaları ziyaret ederek varsa özel şartlarını, vade farkını ve faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. Bunun dışında kişiler olarak senetle borç veriyorum, senetle kredi verilir şeklinde ilan yayınlayanlar bulunuyor. Senetle borç para kuyumcular, şirketler ve bazı şahıslar tarafından veriliyor. Acil para arıyorum nasıl bulabilirim diyenler için bu yazımızda senetle kredi veren bankalar, şahıslar, faktöring firmalarını yazdık.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

2 Yorum

  1. Elimde şahıs semtleri 3adet mevcuttur. 3.6.9 ay ödemelidir. Bozdurmak istiyorum noter onaylidir. Kuyumcu varmı varsa ulassin 0537223****


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.