Araç kampanyaları

Senetle Motor Satanlar Mağazalar Yerler Sahibinden


Bankaların krediler üzerinden tahsil ettiği yüksek faiz oranları, kredi kartı borçları, Sosyal Sigortalar Kurumundan güvencesi olmayan kişilere kredi verilmemesi veya çok ağır şartlar altında kredi verilmesi, nakit sıkıntısı gibi sebepler, tüketicilerin peşinatsız ve elden taksit yöntemi ile motor sahibi olmasını sağlamıştır. Bundan dolayı peşinat olmadan senetle motor satanlar tarafından nakit ödemeden motosiklet alma imkanı sunuluyor. Senetle motor satışı yapan yerler mağazalar ve sahibinden ilanlarında galeriler bulunuyor.

Senetle motor satanlar, çeşitli sebeplerden dolayı kredi veya kredi kartı vasıtası ile motor sahibi olamayanlar için büyük avantaj sunmaktadır. Söz konusu lokasyonlarda senet karşılığı 48 aya varan vade seçenekleri ile motor sahibi olmak mümkün hale gelebiliyor. Tüketici, motor için başlangıçta herhangi bir peşinat ödemeden ulaşabiliyor ve ödemelere bir sonraki ay başlayabiliyor. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde olduğu gibi senetle motor alımlarında da vade farkı uygulaması söz konusu olabilmektedir. Vade sayısı ne kadar uzarsa motorun fiyatı da o kadar artmaktadır. Bu nedenle senetle motor sahibi olmak isteyenlerin mümkün olduğunda taksit sayısını az tutmaları önerilmektedir.

Senetle Motor Nasıl Alınır?

Senetle motor satan yerler, nakit ihtiyacı olmayan ve tamamen tüketici odaklı olarak hizmet veren kuruluşlardır. Bu kuruluşlarda motor sahibi olmak isteyen tüketicinin imzalı senedi ve kimlik bilgileri yeterli olmaktadır. Honda, Yamaha gibi motor markalarını senetle peşinatsız İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Adana gibi birçok büyük ilde alabilirsiniz. Senetle motor veren yerler sahibinden 2.el veya 0 motosiklet satışı yapıyor.

Ramzey, Honda, Hero, KTM, Suzuki, Vespa, Yuki ve Yamaha gibi dünyaca ünlü markalara hiçbir peşinat ödemeden sahip olmanızı sağlayan senetle motor satan yerler, taksit sayısını az tutmanız halinde neredeyse piyasa fiyatına motor sahibi olmanızı sağlamaktadır. Sıfır motorlarda olduğu gibi ikinci el motorlarda da senetle motor sahibi olmanızı sağlayan kuruluşlar arasında en bilinen olanları

Peşinatsız Senetle Motor Veren Satan Yerler

  • Özşanal Bayileri
  • Motofinans.com  Senetle her marka motor satan bir yerdir.
  • Evkur.com.tr
  • Mutluevim.com.tr
  • sahibinden.com sitesine girerek arama kutucuğuna ”senetle motor’‘ yazarak da Tüm Türkiye genelin de senetle motorsiklet satan yerlere ulaşabilirsiniz.
  • İzmir, istanbul, ankara, adana, aydın, balıkesir, bursa, antalya Evkur ve Mutlu Evim mağazalarına giderek senetle motor alabilirsiniz.

Evkur.com.tr ve mutluevim.com.tr adresleri üzerinden motorları inceleyebilir ve ön talep gönderebilirsiniz. Ürünleri yakından görmek istemeniz durumunda Türkiye üzerinde bulunan onlarca mağazalarından birini ziyaret edebilir ve satın almak istediğiniz motoru yakından görme şansı bulabilirsiniz. Evkur ve Mutlu Evim kuruluşlarında ikinci el satışı yapılmadığından yalnızca sıfır motor sahibi olmak isteyenlerin tercih etmesi gereklidir. Tüketicinin portföyüne göre, gerek görülmesi halinde satın alım işlemi sırasında kefil isteyebilen bu kuruluşlar sayesinde peşinatsız, kredi kartsız, kredi çekmeye gerek kalmadan motor sahibi olmanız mümkündür.

Sponsorlu Reklamlar

Söz konusu kuruluşların tüm Türkiye üzerinde yapılanması bulunduğu gibi teslim ettiğiniz senetler üzerinde herhangi olumsuz bir yaptırım ile karşılaşmanız mümkün değildir. Taksitlerinizin bitmesi durumunda ilgili kuruluşlara başvurarak kuruluşa borcunuzun olmadığı ile ilgili bir belge verilmesini sağlamakta, o belge ile de senet muhasebesinin tutulduğu firmaya giderek senetlerinizi geri alabilir aracınızın üzerinde ki rehini kaldırabilirsiniz.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir