İş fırsatları

Siirt de Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Siirt’te eve iş veren firmalar paketleme ve süsleme işleri alında ek iş olanağı sunarlar. Ek iş olanakları sayesinde ilçelerde ve merkezde bulunan kişiler, evde ek iş yaparak, ek gelir elde etme fırsatı yakalarlar. Paketleme ve süsleme işlerinde paketlenen ve süslenen ürün başına ek gelir elde edilir. Siirt’te evlere iş veren firmalar ile yapılan iş çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Kuru meyve paketleme işi,
 • Kuru yemiş paketleme ve ambalajlama işi,
 • Bardak paketleme işi,
 • Davetiye paketleme işi,
 • Nikah şekeri süsleme ve paketleme işi,
 • Ayna süsleme işi,
 • Türün sarma işi, evlerde çalışma olanağı sunan firmalar ile yapışan evden iş çeşitleridir.

Organizasyon firmaları ile davetiye ve nikah şekeri paketleme, süsleme işleri evden yapılır. Evde kuru yemiş ve kuru meyve paketleme işleri, Siirt’te bulunan kuruyemiş satıcısı firmalardan alınır.

Siirt’te Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar Hangileridir?

Siirt’te evlere paketleme işi veren firmalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Düğün organizasyonu firmaları,
 • Nişan ve kına organizasyonu firmaları,
 • Kuruyemiş ve kuru meyve satıcısı firmalar,
 • Davetiye basımı yapan matbaa firmaları, evlere ürün paketleme işleri verirler.

Siirt merkez, Baykan, Eruh, Kurtalan ilçelerinde bulunan kuruyemiş satıcısı firmalar, kuruyemişlerin ve kuru meyvelerin poşetlenmesi, ambalajlanması işlemlerini evde yapılacak işler kategorisinde sunarlar.

Siirt merkez yerleşkesinde yer alan organizasyon firmaları, davetiye paketleme ve süsleme, nikah şekeri hazırlama ve paketleme işlerini Siirt’te yer alan ilçe çevrelerine de ek iş olarak sunarlar. Firmaların vermiş olduğu ürünler, her adedi paketlenecek şekilde hazırlanıp, firmalara iletilerek ek gelir kazancı el edilir.

Sponsorlu Reklamlar

Siirt’te Evlerde Tütün Sarma İşi Nasıl Yapılır?

Siirt’te evlerde tütün sarma ek işi, tütün marketler yoluyla yapılır. Özellikle, merkez yerleşkede yoğunluklu olan tütün satış firmaları, evlere tütün sarma işleri verirler. Firmalardan ve tütün marketlerden alınan belirli gramda tütün ve belirli miktarda tütün kağıdı ile sarma işlemleri evde gerçekleştirilir.

Evde sarılma işlemi tamamlanan tütün mamulleri, paketlenerek, firmalara teslim edilir. Adet başına firmadan alınan ödemeler ile ek gelir kazancı sağlanır. Evde tütün sarma ek işi Siirt ilçelerinde bulunan kişiler tarafında da evlerde yapılarak, firmalar teslim edilir.

Siirt’te Evlere Süsleme İş Veren Firmalar Ve İlanları

Siirt’te evlere süsleme iş veren firmalar hakkında bilgiler şu şekilde aktarılırlar:

 • Siirt’te bulunan turistik eşya satıcısı firmalar, evde ayna süsleme işi ilanları verirler.
 • Siirt’te bulunan organizasyon firmaları evde nikah şekeri süsleme işi ilanları verirler.
 • Siirt’te yer alan çeyiz satıcısı firmalar, eşarp kenarı süsleme ve oya yapma işlemlerini evde iş imkanı olarak sunarlar.

Bu firmaların evde iş ilanları, süsleme işlemlerini yapacak eleman ihtiyaçlarının karşılanması için hazırlanır. İş ilanları ile süsleme işlerini evde yapacak elemana ihtiyaç olduğu belirtilerek Siirt merkez ve çevre ilçelerinde bulunanlara, evde çalışma olanağı sunulur.

Siirt’te Evlere İş Veren Fabrikalar Var Mı?

Siirt’te evlere iş veren fabrikalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Kuru yemiş paketleme fabrikaları,
 • Kuru yemiş firmaları,
 • Yan sanayi ürünü imalatçısı fabrikalar yoluyla Siirt’te evlere iş verilir.

Bu fabrikaların üretmiş olduğu ürünler, evde ek iş alınarak kartonlanır. Ürün adedi sayısına uygun şekilde kartonlanan ve ambalajlana ürünler, fabrikalara teslim edilerek, ek gelir kazancı elde edilir. Siirt’in merkez yerleşim bölgesinde yer alan evde iş yaptıran firmalar ve fabrikalar ile ilçelere yönelik evde ek iş alımları da sağlanır.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir Yorum

 1. Merhaba ben Aslıhan ek iş için yazıyorum. Siirt’te ikamet ediyorum ek iş ilanlarıyla ilgileniyorum. 22 yaşında bir çocuk annesiyim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.