Siirt de Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları

Siirt’te eve iş veren firmalar paketleme ve süsleme işleri alında ek iş olanağı sunarlar. Ek iş olanakları sayesinde ilçelerde ve merkezde bulunan kişiler, evde ek iş yaparak, ek gelir elde etme fırsatı yakalarlar. Paketleme ve süsleme işlerinde paketlenen ve süslenen ürün başına ek gelir elde edilir. Siirt’te evlere iş veren firmalar ile yapılan iş çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Kuru meyve paketleme işi,
 • Kuru yemiş paketleme ve ambalajlama işi,
 • Bardak paketleme işi,
 • Davetiye paketleme işi,
 • Nikah şekeri süsleme ve paketleme işi,
 • Ayna süsleme işi,
 • Türün sarma işi, evlerde çalışma olanağı sunan firmalar ile yapışan evden iş çeşitleridir.

Organizasyon firmaları ile davetiye ve nikah şekeri paketleme, süsleme işleri evden yapılır. Evde kuru yemiş ve kuru meyve paketleme işleri, Siirt’te bulunan kuruyemiş satıcısı firmalardan alınır.

Siirt’te Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar Hangileridir?

Siirt’te evlere paketleme işi veren firmalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Düğün organizasyonu firmaları,
 • Nişan ve kına organizasyonu firmaları,
 • Kuruyemiş ve kuru meyve satıcısı firmalar,
 • Davetiye basımı yapan matbaa firmaları, evlere ürün paketleme işleri verirler.

Siirt merkez, Baykan, Eruh, Kurtalan ilçelerinde bulunan kuruyemiş satıcısı firmalar, kuruyemişlerin ve kuru meyvelerin poşetlenmesi, ambalajlanması işlemlerini evde yapılacak işler kategorisinde sunarlar.

Siirt merkez yerleşkesinde yer alan organizasyon firmaları, davetiye paketleme ve süsleme, nikah şekeri hazırlama ve paketleme işlerini Siirt’te yer alan ilçe çevrelerine de ek iş olarak sunarlar. Firmaların vermiş olduğu ürünler, her adedi paketlenecek şekilde hazırlanıp, firmalara iletilerek ek gelir kazancı el edilir.

Siirt’te Evlerde Tütün Sarma İşi Nasıl Yapılır?

Siirt’te evlerde tütün sarma ek işi, tütün marketler yoluyla yapılır. Özellikle, merkez yerleşkede yoğunluklu olan tütün satış firmaları, evlere tütün sarma işleri verirler. Firmalardan ve tütün marketlerden alınan belirli gramda tütün ve belirli miktarda tütün kağıdı ile sarma işlemleri evde gerçekleştirilir.

Evde sarılma işlemi tamamlanan tütün mamulleri, paketlenerek, firmalara teslim edilir. Adet başına firmadan alınan ödemeler ile ek gelir kazancı sağlanır. Evde tütün sarma ek işi Siirt ilçelerinde bulunan kişiler tarafında da evlerde yapılarak, firmalar teslim edilir.

Siirt’te Evlere Süsleme İş Veren Firmalar Ve İlanları

Siirt’te evlere süsleme iş veren firmalar hakkında bilgiler şu şekilde aktarılırlar:

 • Siirt’te bulunan turistik eşya satıcısı firmalar, evde ayna süsleme işi ilanları verirler.
 • Siirt’te bulunan organizasyon firmaları evde nikah şekeri süsleme işi ilanları verirler.
 • Siirt’te yer alan çeyiz satıcısı firmalar, eşarp kenarı süsleme ve oya yapma işlemlerini evde iş imkanı olarak sunarlar.

Bu firmaların evde iş ilanları, süsleme işlemlerini yapacak eleman ihtiyaçlarının karşılanması için hazırlanır. İş ilanları ile süsleme işlerini evde yapacak elemana ihtiyaç olduğu belirtilerek Siirt merkez ve çevre ilçelerinde bulunanlara, evde çalışma olanağı sunulur.

Siirt’te Evlere İş Veren Fabrikalar Var Mı?

Siirt’te evlere iş veren fabrikalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Kuru yemiş paketleme fabrikaları,
 • Kuru yemiş firmaları,
 • Yan sanayi ürünü imalatçısı fabrikalar yoluyla Siirt’te evlere iş verilir.

Bu fabrikaların üretmiş olduğu ürünler, evde ek iş alınarak kartonlanır. Ürün adedi sayısına uygun şekilde kartonlanan ve ambalajlana ürünler, fabrikalara teslim edilerek, ek gelir kazancı elde edilir. Siirt’in merkez yerleşim bölgesinde yer alan evde iş yaptıran firmalar ve fabrikalar ile ilçelere yönelik evde ek iş alımları da sağlanır.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has 4 Comments

 1. Ben siirte ikamet ediyorum evde yapa bilecek iş arıyordum llütfen geri dönüş yapar mısınız

 2. Mrhabalar ben siirte merkezde yaşıyorum paketlene işi yapmak istiyorum lutfenn ulaşırmısınz

 3. Merhaba ben Aslıhan ek iş için yazıyorum. Siirt’te ikamet ediyorum ek iş ilanlarıyla ilgileniyorum. 22 yaşında bir çocuk annesiyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir