İş fırsatları

Sinop da Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Sinop’ta eve iş veren firmalar yoluyla paketleme ve el işi hediyelik eşya yapma işleri alnında ek gelir sağlanır. Sinop’ta evlere ek iş veren firmalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Organizasyon firmaları,
 • Tütün marketler,
 • Hediyelik el yapımı eşya satışı firmaları,
 • El işi ürünler satan tekstil firmaları,
 • Telefon kabı satıcısı firmalar ile evden ek iş yapılır.

Bu firmalar ile Sinop merkezde ve ilçelerinde yaşayanlar, evde ek iş yaparak, gelir elde ederler. Sinop’ta el yapımı ürün satışlarının yoğunlukla sağlandığı firmaların olması sebebiyle, el becerisi ile evde yapılan hediyelik eşya ve hediyelik tekstil ürünleri, firmalarca satın alınır.

Evlere İş Veren Firmalarla Yapılan İş Çeşitleri Nelerdir?

Sinop’ta evlere ek iş veren firmalarla evde yapılacak işler ve çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Evde tütün sarma,
 • Evde davetiye ve nikah şekeri süsleme,
 • Evde davetiye katlama ve paketleme,
 • Telefon kılıfı süsleme,
 • Evde el işi örme bez bebek yapımı,
 • Evde tığ işi eşarp kenarı ve örgü battaniye yapımı,
 • Evde kolye boncuğu dizme iş çeşitleri, firmalara aracılığı ile evlere verilir.

Evde tütün sarma işi, Sinop’ta yer alan tütün marketler tarafından sağlanır. Davetiye paketleme ve süsleme işleri için düğün ve nişan organizasyonları firmaları ile çalışılır. Evde tığ işi eşarp kenarı yapımı ve örgü battaniye yapımı, el yapımı hediyelik tekstil ürünleri satan firmalarca verilir.

Sinop’ta merkez bölgesinde, hediyelik eşya satışı yapan firmalar, renkli ve örgü tekniği ile yapılmış olan bez bebeklerin satışını sağlarlar. Bölgede çok sayıda satışı yapılan bu ürünün yapımı için evlere ek iş verilir. Evde örgü bez bebek yapımı ile ürünler firmaya teslim edilerek, ek gelir kazanılır.

Sponsorlu Reklamlar

Evlere Ek İş Veren Fabrikalar

Sinop’ta evlere ek iş veren fabrikalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Sinop tekstil fabrikaları,
 • Sinop yem fabrikaları,
 • Sinop unlu mamuller imalatı fabrikaları, evlere ek iş sunan fabrikalardır.

Sinop Osmaniye merkez ve Sinop Bostancılı merkez yerleşimlerinde yer alan tekstil ve yem fabrikaları evlere paketli ürünlerin kartonlanması ve ambalajlanması için iş veririler. Fabrikalar ile edinilen ürünler, belirli adetler üzerinden kartonlanarak, fabrikalara iletilir. Sinop çevre ilçeleri de fabrikalardan evlere aldıkları paketleme işleri ile ek gelir elde ederler.

Evlere Ek İş Veren Firma İlanları Nelerdir?

Sinop’ta evlere ek iş veren firmaların, evde iş ilanları, paketleme, süsleme, kartonlama, el işi ürün imal etme üzerine verilirler. İlanlar içerisinde evden çalışabilecek paketleme ve süsleme elemanları arandığı bilgisi yer alır.

Özellikle, Sinop merkez ve Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan ilçelerinde bulunan hediyelik eşya firmaları, evde iş yaptıran firmalar arasında yer alırlar. Bu yerleşim yerlerinde bulunan, düğün ve kına organizasyonu firmaları tarafından nikah şekeri süsleme ve paketleme işleri alanlarında evlere iş verilir. Firmalar bu iş alanlarına yönelik eleman arayışlarını ilanlar da belirtirler.

Sinop’ta Eve İş Veren Firmalarla Evde Telefon Kılıfı Süsleme

Sinop’ta evlere iş veren firmalar ile evde telefon kılıfı süsleme işi yapmak için telefon kabı, aksesuarları satışı yapan firmalar ile çalışılır.

Firmalardan alınan telefon kapları, firmanın iletmiş olduğu süsleme materyalleri ile istenilen desenlerde süslenerek, teslim edilir. Belirli adet üzerinden siparişi alınan telefon kılıfları süslenip, belirli tarihlerde firmaya teslim edilirler. Süsleme iş yapılan kılıf adedi başına ek gelir elde edilir. Süsleme işleri Sinop merkez ve çevre ilçelerine, evde iş imkanı sunan firmalarca, verilir.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir Yorum

 1. Biz kalabalık bir arkadaş grubu olarak bu işi yapmak istiyoruz. İletişime girebileceğimiz birine ihtiyacımız var. İlgilenirseniz seviniriz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.