Sinop da Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları

Sinop’ta eve iş veren firmalar yoluyla paketleme ve el işi hediyelik eşya yapma işleri alnında ek gelir sağlanır. Sinop’ta evlere ek iş veren firmalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Organizasyon firmaları,
 • Tütün marketler,
 • Hediyelik el yapımı eşya satışı firmaları,
 • El işi ürünler satan tekstil firmaları,
 • Telefon kabı satıcısı firmalar ile evden ek iş yapılır.

Bu firmalar ile Sinop merkezde ve ilçelerinde yaşayanlar, evde ek iş yaparak, gelir elde ederler. Sinop’ta el yapımı ürün satışlarının yoğunlukla sağlandığı firmaların olması sebebiyle, el becerisi ile evde yapılan hediyelik eşya ve hediyelik tekstil ürünleri, firmalarca satın alınır.

Evlere İş Veren Firmalarla Yapılan İş Çeşitleri Nelerdir?

Sinop’ta evlere ek iş veren firmalarla evde yapılacak işler ve çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Evde tütün sarma,
 • Evde davetiye ve nikah şekeri süsleme,
 • Evde davetiye katlama ve paketleme,
 • Telefon kılıfı süsleme,
 • Evde el işi örme bez bebek yapımı,
 • Evde tığ işi eşarp kenarı ve örgü battaniye yapımı,
 • Evde kolye boncuğu dizme iş çeşitleri, firmalara aracılığı ile evlere verilir.

Evde tütün sarma işi, Sinop’ta yer alan tütün marketler tarafından sağlanır. Davetiye paketleme ve süsleme işleri için düğün ve nişan organizasyonları firmaları ile çalışılır. Evde tığ işi eşarp kenarı yapımı ve örgü battaniye yapımı, el yapımı hediyelik tekstil ürünleri satan firmalarca verilir.

Sinop’ta merkez bölgesinde, hediyelik eşya satışı yapan firmalar, renkli ve örgü tekniği ile yapılmış olan bez bebeklerin satışını sağlarlar. Bölgede çok sayıda satışı yapılan bu ürünün yapımı için evlere ek iş verilir. Evde örgü bez bebek yapımı ile ürünler firmaya teslim edilerek, ek gelir kazanılır.

Evlere Ek İş Veren Fabrikalar

Sinop’ta evlere ek iş veren fabrikalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Sinop tekstil fabrikaları,
 • Sinop yem fabrikaları,
 • Sinop unlu mamuller imalatı fabrikaları, evlere ek iş sunan fabrikalardır.

Sinop Osmaniye merkez ve Sinop Bostancılı merkez yerleşimlerinde yer alan tekstil ve yem fabrikaları evlere paketli ürünlerin kartonlanması ve ambalajlanması için iş veririler. Fabrikalar ile edinilen ürünler, belirli adetler üzerinden kartonlanarak, fabrikalara iletilir. Sinop çevre ilçeleri de fabrikalardan evlere aldıkları paketleme işleri ile ek gelir elde ederler.

Evlere Ek İş Veren Firma İlanları Nelerdir?

Sinop’ta evlere ek iş veren firmaların, evde iş ilanları, paketleme, süsleme, kartonlama, el işi ürün imal etme üzerine verilirler. İlanlar içerisinde evden çalışabilecek paketleme ve süsleme elemanları arandığı bilgisi yer alır.

Özellikle, Sinop merkez ve Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan ilçelerinde bulunan hediyelik eşya firmaları, evde iş yaptıran firmalar arasında yer alırlar. Bu yerleşim yerlerinde bulunan, düğün ve kına organizasyonu firmaları tarafından nikah şekeri süsleme ve paketleme işleri alanlarında evlere iş verilir. Firmalar bu iş alanlarına yönelik eleman arayışlarını ilanlar da belirtirler.

Sinop’ta Eve İş Veren Firmalarla Evde Telefon Kılıfı Süsleme

Sinop’ta evlere iş veren firmalar ile evde telefon kılıfı süsleme işi yapmak için telefon kabı, aksesuarları satışı yapan firmalar ile çalışılır.

Firmalardan alınan telefon kapları, firmanın iletmiş olduğu süsleme materyalleri ile istenilen desenlerde süslenerek, teslim edilir. Belirli adet üzerinden siparişi alınan telefon kılıfları süslenip, belirli tarihlerde firmaya teslim edilirler. Süsleme iş yapılan kılıf adedi başına ek gelir elde edilir. Süsleme işleri Sinop merkez ve çevre ilçelerine, evde iş imkanı sunan firmalarca, verilir.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has One Comment

 1. Biz kalabalık bir arkadaş grubu olarak bu işi yapmak istiyoruz. İletişime girebileceğimiz birine ihtiyacımız var. İlgilenirseniz seviniriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir