İş Fırsatları

Şişli de Evlere İş Veren Ek İş Firmalar Yerler Şirketler

Şişli’de evlere iş veren firmalar çok fazladır bunları saymak gerekirse süsleme, mum paketleme gibidir, fiyata bakıcak olursak yapılacak ürüne ve paketleme başına 1 tl vereceklerdir size, siz firmalardan belirli bir seviyede maaş isteyemezsiniz sürekli değişkenlik gösterecektir.

Şişli evde mum paketleme işi veren firmalar

Şişli’de evlere iş veren firmalar arasında en çok tercih edilen diyebiliriz. Mum paketleme işi basit olmasıyla birlikte güzel koktuğu ve paketlemesi kolay olduğu için en rahatı diyebiliriz, firmadan bu işi almak için ilk önce firmadan detaylı bilgi almanız gerekmektedir.Size mumları ve yanında kutuları verirler ve mumları kutulara paketlemenizi isterler hem kutulama hem paketleme işi yapmış olursunuz, tabi ki etiketleme de yapabilirsiniz ve size verilen para artar.

Şişli evde süsleme işi Farklı iş modellerinden oluşmaktadır, firmalar ile anlaşabilirsiniz.Firmalar size iş verirken nelerden hoşlandığınızı anlayacak ve size bunlarla ilgili iş verecektir.Eğer size uygun bir iş ise bu işi alabilirsiniz ve satabilirsiniz demektir.

 

Şişlide evlere ek iş veren firmalar yorum kısımın da yayınlanacaktır. Lütfen sitemizi düzenli olarak takip ediniz.

Etiketler

Bir Yorum

  1. Alibeyköy de oturuyorum evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 05344564756

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)