Sivas da Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları

Sivas’ta eve iş veren firmalar el yapımı ürün tasarlama ve ürün paketleme işlerinin evde yapılası için olanak sunarlar. Sivas’ta eve iş veren firmalar ile yapılan iş çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Evde örgü fular ve şal yapımı,
 • Evde ürün paketleme,
 • Evde toka, çerçeve süsleme,
 • Evde telefon kılıfı süsleme,
 • Evde penye ip ile dekoratif sepet yapımı işleri, firmalar tarafından ek iş olarak verilirler.

Evde örgü fular ve şal yapımı, toka ve çerçeve süsleme işleri, Sivas’ta bulunan hediyelik eşya firmaları ve el yapımı ürün satışı yapan tekstil firmaları tarafından verilirler. Telefon kılıfı süsleme işi ise telefon aksesuarı firmaları tarafından evlere ek iş olarak verilir.

Evlere İş Verip, Ek Gelir Sunan Firmalar Hangileridir?

Sivas’ta evlere iş verip, ek gelir kazancı sunan firmalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Telefon aksesuarları satışı yapan firmalar,
 • Tütün market firmaları,
 • El yapımı hediyelik eşya satışı firmaları,
 • Dekoratif el yapımı ev eşyaları satışı yapan firmalar, evde ek iş sunan firmalardır.

Bu firmalar, verdikleri ek işler ile ek gelir elde edilmesine olanak tanırlar. Telefon aksesuar satışı firmaları telefon kılıfı yapımı ve süsleme işlemlerini evde yapılacak işler olarak sunarlar. Tütün marketler, evde tütün sarma ve paketleme işleri verirler. El yapımı hediyelik eşya ve dekoratif ev eşyaları satıcısı firmalar, çerçeve süsleme, ürün paketleme ve penye ip ile sepet yapma işlerini evlere verirler.

Evlere Ek İş Veren Firmaların İlan İçerikleri

Sivas’ta evlere iş veren firmaların evde iş ilanları içerikleri, evde çalışabilecek eleman aranıldığı bilgisini içerirler. Özellikle, Sivas merkezde yer alan organizasyon firmaları, matbaa firmaları evlere ek iş olanağı sunarlar.

Bu firmaların verdiği ilanlar ile evden davetiye, nikah şekeri, doğum günü kartı, çiçek buketi paketleme ve süsleme işlerini yapabilecek elemanlar aranır. Organizasyon ve matbaa firmalarının evlere verdiği paketleme işleri ile Sivas merkez ve ilçelerinde ek iş edinme olanağına sahip olunur.

Evlere Ek İş Veren Fabrikaların Çeşitleri

Sivas’ta evlere iş veren fabrikalar ve çeşitleri hakkında bilgiler şu şekilde sıralanırlar:

 • Sivas tekstil fabrikaları,
 • Sivas gıda üreticisi fabrikalar,
 • Sivas dekorasyon eşyaları üreticisi fabrikalar, evlere ek iş olanağı sağlarlar.

Tekstil fabrikaları ile penye, tayt, şal gibi ürünlerin üzerinde dikim aşaması sonrası kalan ipliklerin temizlenmesi işlemi için evlere ek iş verilir. Fabrikaların ürünlerinin ambalajlanması ve paketlenmesi için evde iş imkanı sunulur.

Sivas merkez’de yoğun olarak evlerde yapılacak işler sunan fabrikalar, paketlenmiş olan gıda ürünlerinin kartonlanması ve koli halinde teslim edilmesi için ek iş fırsatı sunarlar. Evde kartonlama ve ambalajlama işi veren gıda ve dekorasyon ürünleri üreticisi fabrikalar, ek gelir elde edilmesine olanak sağlarlar.

Evlere Ek İş Veren Firmalarla Boncuk Dizme İşi

Sivas’ta evde iş yaptıran firmalar, aksesuar satıcısı ve üreticisi firmalar ile evde boncuk dizme işi yapılır. Firmaların standart tasarımlar üzerinden hazırladığı, kolye ve bileklikler, boncukların dizilmesi ile yapılır.

Firmaların belirttiği kolye ve bileklik tasarımlarına uygun şekilde boncukların dizilmesi ve ürünlerin evde yapılması için evlere iş verilir. Tamamlanan el yapımı kolye ve bileklikler firmalar teslim edilerek, yapılan ürün başına ek gelir elde edilir.

Sivas’ta yer alan organizasyon, hediyelik eşya satıcısı, el yapımı eşya satıcısı, telefon kılıfı satıcısı, tütün satıcısı firmalar ile Sivas merkez, Altınyayla, Doğanşar, Hafik, Ulaş, Yıldızeli gibi ilçelerde evde ek iş yapma olanağı sağlanır.

 

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has One Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir