Bayilik franchise

ŞOK Market Bayilik Fiyatları ve Şartları 2020


Şok market franchising şartları sürekli güncelliniyor. 1995 yılından itibaren faaliyete başlayan ŞOK marketler 74 ilde yaklaşık 4.600’e aşkın mağazası ile müşterilerine en iyi hizmeti en ucuza vermek için çalışmaktadır. Her Çarşamba ve Cuma günleri müşterilerine sundukları özel indirimlerin yanında özel ürünleri ile Türkiye’nin önde gelen market zincirleri arasında yerini almaktadır. ŞOK marketler müşterilerinin kaliteli, zevkli alışveriş yapmalarını sağlamak amacıyla kaliteli hizmet kapsamında hızlı alarm sistemi sayesinde risk analizi, araştırma ve tüketici bilinçlendirmesi ile kalite ve ürün güvenliğini ön planda tutmaktadır. Şok market bayilik fiyatları ve şartları nedir?

ŞOK Market Bayilik Fiyatları ve Şartları Nedir?

ŞOK illerde veya ilçelerde bulunan mağazaların hepsini kendisi kurmaktadır. Müşteri talebi ve ihtiyacına göre belirlenen noktalara kurulan ŞOK mağazaları kuruluş, iç ve dış dizayn olarak hep aynı konsepti kullanmaktadır. Genel merkez tarafından ihtiyaç duyulan yerin fizibilite çalışması yapılarak mağazanın kurulacağı alan tespit edilerek, kurulum aşaması yapılmaktadır. Kaliteli hizmeti sağlamak için personellerine özel eğitim veren mağaza, genellikle mağaza müdürü dahil olmak üzere mağaza içerisinde 3 veya 4 personel görevlendirmektedir. Tarladan sofraya, ŞOK bundan ucuzu yok sloganları ile ürün güvenliğini ön planda tutarak yüksek kalite ile uygun fiyat avantajları ile müşterilerine en iyi alışverişi sunmaya çalışmaktadır. ŞOK Market Bayilik Fiyatları ve Şartları bayilik sistemi bulunmadığı için herhangi bir fiyat verilmemektedir.

ŞOK Market Bayilik Fiyatları ve Şartları İle İşyeri Açılması

Fiyatları ve şartları arasında bayilik vermese bile ŞOK marketlerine iş yerlerinizi kiralama şansınız bulunmaktadır. ŞOK marketler genellikle bu şartlar altında bulunan iş yerlerini kiralama yapmaktadır.

 • İşyerinin kullanım alanının en az 500 metre kare olması,
 • İşyerine ait 100 metre kare deposunun bulunması,
 • Cadde üzerinde ve en az 10 metre ön cephesinin bulunması,
 • Yoğun şekilde insanların geçiş noktasında bulunması,
 • Otopark sorununun olmaması,
 • Yakın çevresinde ŞOK marketinin olmaması,
 • Rutubetin bulunmaması durumunda genellikle 5 veya 10 yıllığına kiraya verebilirler.  Kira geliri yıllık olarak ödendiği gibi, bir yakınınızı da ŞOK markette çalıştırma imkânını bulabilirsiniz.

ŞOK market genellikle mağazalarını şu şartlar altında açmaktadır.

 • Kullanım alanı en az 500 metre kare olan işyerin,
 • Yedekleme sistemi olduğu için en 100 metre kare deposunun bulunması,
 • İşlek cadde üzerinde bulunması ve ön cephenin görünür olması,
 • İşyerinde bulunan tesisat sisteminin yeni veya yenilenmiş olması,
 • Mağaza girişinin yüksek olması,
 • İşyerinin rutubet almaması ŞOK market işyeri kiralarken bu hususlara dikkat etmektedir.

ŞOK market geniş ürün yelpazesi ile ve uygun fiyat politikası ile her türlü müşteriye hitap etmektedirler. Ayrıca her gün içinde düzenlemiş olduğu fırsat reyonları ile 25 TL ve üzeri alış veriş yapanlara sunulan indirimli çeşitli ürünlerden yararlanmaktadırlar. Şok market bayilik veriyor mu? Şartları nelerdiröğrenmek isteyenler ise ŞOK marketler zincirinin 0850 221 1100 ve 0212 576 33 00 numaralı telefonlardan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. İşyerlerini kiralamak isteyenler veya mahallelerinde ŞOK marketin açılmasını isteyenler yine bu hatlar üzerinden ulaşarak taleplerini dile getirebilirler.

Sponsorlu Reklamlar

Hangi bölgede nereye ŞOK marketin açılacağı ile ilgili olarak ŞOK market yetkililer tarafından yapılan inceleme sonucunda ve uygun yer temin edildiğinde ŞOK market açılmaktadır. 2018 yılı içerisinde personel alımı ile ilgili herhangi bir açıklama yapmayan ŞOK marketler zinciri 2017 yılı içerisinde bünyesinde çalıştırmak üzere 4 bin personel alımı yapmıştır. Personel alımlarını devam eden ve ŞOK markette çalışmak isteyenler www.sokmarket.com.tr adresinden insan kaynakları bölümüne girerek bilgilerini doldurmaları halinde çalışma imkanı elde etmektedirler. Yine aynı adres üzerinden haftalık indirimleri, haftalık gelen ürünleri görmeniz ve takip edebilirsiniz.

İlerleyen zamanlarda şok market bir değişikliğe giderek bayilik sistemine gittiği zaman müşteri hizmetlerinden bilgi alarak sizde illerinizde ŞOK market zincirinin bir parçası olabilirsiniz. Yeni gelişmeler ve bayilik sistemi mutlaka ŞOK market tarafından duyurulacaktır.  

Diğer Bayilikler ;

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.