Araç Kampanyaları

Tamamına Kredili Araç Ve Otomobil Veren Galeriler

İkinci el araç alım satımı yapan yerlere verilen genel isim galeridir. Ülkemizin büyük küçük fark etmeksizin hemen her şehrinde galeriler mevcuttur. Araba alım satım piyasasının gün geçtikçe yaygınlaşması sonucunda galeriler varlığını sürdürmekte ve nüfuslu hale gelmektedir.

Araba almak isteyen kişilere çeşitli imkânlar sunmakta ve imkanları gittikçe genişletmektedir. İzmir, İstanbul, Kocaeli, Ankara ve Bursa gibi büyük şehirlerimizde araç alımı yapılabilecek galerilerin sayısı daha fazladır ve bununla birlikte araba alım satım piyasasındaki rekabetten dolayı daha fazla imkân bulunmaktadır.

Senetle taksitlendirilmiş araba satımından tamamına kredili araba veren galeriler mevcuttur. Bu galeriler kendi şirketlerine ve çeşitli finansal şirketlere çeşitli anlaşmalarla müşterilerinin bankaların kredilerinden yararlanmalarını sağlamaktadır. Yüzde yüz otomobil kredisi imkânını sağlamakta ve araç alımınızı kolaylaştırmaktadır.

Bankalar ve çeşitli finans kuruluşları araçların proforma fatura değerleri ve kasko değerlerini kıstas alarak kredi vermektedir. Proforma faturalar satış gerektiren durumlarda satışı veya alımı gerçekleşen malın teklif değerini belirtir. Proforma fatura ve satın alınacak olan aracın kasko değeri alacağınız kredinin değerini doğrudan etkilemektedir. Fakat araç kredilere tam finansman sağlamak çok zordur zira sıfır araçların dahi kredileri yüzde yüz sağlanamamaktadır.

Kredi notunuz yerinde ise başvurduğunuz bankalardan bireysel tüketici kredisi alarak tam finansman elde edebilirsiniz. Toparlayacak olursak kredi notunuz yüksekse ve alacağınız araç finansman sağlamaya uygun ise işiniz daha kolay olacaktır. Bunun yanında tam finansman sağlamadıysanız bireysel tüketici kredisine ihtiyacınız var ise toplam taksit miktarı maaşınızın yüzde yetmişinden az olmalıdır.

Mali durumunuza göre yapacağınız araç seçimi işlerinizi daha kolay hale getirecektir. Sizler için kredili sistem ile araba veren galerileri ve adreslerini derledik. Liste şu şekilde:

Kocaeli: Sanayi mahallesi Kabaoğlu köyü İzmit 41040 sokak

Halkalı Nursu Oto Pazarı: Halkalı caddesi 34295 sokak Küçükçekmece

İstanbul OtoMer Galericiler Sitesi: Demirtaş Dumlupınar Organize Sanayi Bölgesi Osmangazi 16250 sokak

Sahibinden.com sitesine ayrıca tamamına kredili araba yazarsanız size en yakın galerileri böylelikle bulabilirsiniz.

Not Liste Her Ay Güncellenecektir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)