Araç kampanyaları

Tamamına Kredili Araç Ve Otomobil Veren Galeriler


0 veya 2. el araba almak istenildiğinde birçok firmanın bayisi araç bedelinin bir kısmını peşinat olarak istiyor. Nakit parası olmayan kişiler marka bayilerinden 0. araba alırken zorluk çekiyor bu noktada tamamına kredili araç veren galeriler peşinatsız senetle araba almak isteyenlere araç sahibi olma imkanı sağlıyor. Elbette araç değerinden biraz daha fazlaya alınabiliyor ancak tamamına kredi ile araç alma olanağı için gayet normal miktarlar isteniyor. İkinci el araç alım satımı yapan yerlere verilen genel isim galeridir. Ülkemizin büyük küçük fark etmeksizin hemen her şehrinde galeriler mevcuttur. Araba alım satım piyasasının gün geçtikçe yaygınlaşması sonucunda galeriler varlığını sürdürmekte ve nüfuslu hale gelmektedir.

Peşinatsız araba almak isteyen kişilere çeşitli imkanlar sunan galericiler ve imkanları gittikçe genişletmektedir. İzmir, İstanbul, Kocaeli, Ankara ve Bursa gibi büyük şehirlerimizde araç alımı yapılabilecek galerilerin sayısı daha fazladır ve bununla birlikte araba alım satım piyasasındaki rekabetten dolayı daha fazla imkan bulunmaktadır. Araç bedelinin tamamına kredi çıkaran galeriler ellerinde bulunan tamamına kredi çıkan araçları satışa sunuyor.

2. El Aracın Tamamına Kredi

Senetle taksitlendirilmiş araba satımından tamamına kredili araba veren galeriler mevcuttur. Bu galeriler kendi şirketlerine ve çeşitli finansal şirketlere çeşitli anlaşmalarla müşterilerinin bankaların kredilerinden yararlanmalarını sağlamaktadır. Yüzde yüz otomobil kredisi imkânını sağlamakta ve araç alımınızı kolaylaştırmaktadır. Bankalar ve çeşitli finans kuruluşları araçların proforma fatura değerleri ve kasko değerlerini kıstas alarak kredi vermektedir. Proforma faturalar satış gerektiren durumlarda satışı veya alımı gerçekleşen malın teklif değerini belirtir. Proforma fatura ve satın alınacak olan aracın kasko değeri alacağınız kredinin değerini doğrudan etkilemektedir. Fakat araç kredilere tam finansman sağlamak çok zordur zira sıfır araçların dahi kredileri yüzde yüz sağlanamamaktadır.

Kredi notunuz 800-1000’den yüksek ise başvurduğunuz bankalardan bireysel tüketici kredisi alarak tam finansman elde edebilirsiniz. Toparlayacak olursak kredi notunuz yüksekse ve alacağınız araç finansman sağlamaya uygun ise işiniz daha kolay olacaktır. Bunun yanında tam finansman sağlamadıysanız bireysel tüketici kredisine ihtiyacınız var ise toplam taksit miktarı maaşınızın yüzde yetmişinden az olmalıdır. Bu şekilde aracın tamamına kredi veren galeriler ile taksit ödeyerek 2.el araç sahibi olabilirsiniz.

Aracın Tamamına Kredi Veren Galeriler

Otomobil, araba satış merkezlerinde bulunan araç satışı yapan galeriler kredi desteği ile veya peşinatsız senetle alma imkanı sunuyor. Birçok büyük oto galeri otomotiv piyasasının daralmasıyla birlikte düşük faizli uzun vade sayısı ile kredi ile araç satışı yapıyor. Almak istediğiniz arabanın modelini peşinatsız senetle araba veren galeriler ile iletişime geçerek sorduğunuzda size geri ödeme planını sunacaktır. 2. El kredili araç alırken öncelikle aracın tamamına kredi veren galeriler ile görüşmeniz daha iyi olacaktır. Bu galeriler finansman konusunda daha az şart ve daha kolay taksitle araç satışı verebiliyor.

Sponsorlu Reklamlar

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi birçok büyük illerde bulunan oto galeriler sahibinden.com, araba.com siteleri üzerinden satışını yaptıkları kredili araçların ilanlarını yayınlıyor. Sahibinden veya arabam sitesine girip almak istediğiniz aracın ilanlarına bakarken filtreleme menüsünü açarak kimden kısmına galeriden seçerek tamamına kredili araç veren galerilere ulaşabilirsiniz.

Aracın Tamamına Kredi Veren Firmalar

Galeriler dışında araç değerinin tümünü kredili olarak satan firmalarda bulunuyor. Son zamanlar birçok oto merkezlerinin yakınında açılan Wowwo senetle araba satışı yapan firmalardan biridir. Bunun dışında oto vadeli ve kura sistemiyle çalışan hedef evim, mutlu evim gibi firmalarda bulunuyor. Önce birçok araç modelini bünyesinde bulunduran wowwo ile iletişime geçmeniz ve istediğiniz aracın toplam geri ödemesi kredili olarak ne kadar tutuyor öğrenmeniz sağlıklı olacaktır.

Arabanın Tamamına Kredi Veren Bankalar

Büyük otomobil markaları bazı bankalar ile yaptığı özel anlaşmalar sayesinde faiz oranları düşük, taksitle araba satışı yapıyor. Bazı otomobil firmaları ise kendi finansman şirketi üzerinden volkswagen doğuş finans, ford finans, koç fiat kredi, renault finans gibi kredi çıkarabiliyor. Bunun dışında taşıt kredisi veren bankalar araç kasko değeri üzerinden kredi çıkardığı için kasko değeri yüksek ise neredeyse tamamına kredi çıkabiliyor. Araç kredisi veren bankalar şunlardır;

  • Yapı Kredi Bankası
  • Garanti Bankası
  • Akbank
  • Vakıfbank
  • Ziraat Bankası
  • QNB Finansbank
  • ING Bank
  • TEB
  • Odeabank

Mali durumunuza göre yapacağınız araç seçimi işlerinizi daha kolay hale getirecektir.  Sahibinden.com sitesine ayrıca tamamına kredili araba yazarsanız size en yakın galerileri böylelikle bulabilirsiniz.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir