Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2018

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak almaktadır. En çok tefeci aranan şehirler istanbul, izmir, ankara, antalya, adana, eskişehir, konya, bursa, manisa gibi iller de aramaktadır. Tefeci arıyorum diyorsanız bu yazımızı okumadan geçmeyiniz.

Tefeci Nasıl Çalışır ? 

Genel de tefeciler  yüksek komisyon oranları ile çalışmak da olup verdikleri paranın en az Yüzde 50 ‘ si kadar faiz uygularlar. Bu da şu demek olur size tefeci 100.000 TL verir 3 ayda 150.000 TL alır gibi bir para talep eder. Tefeciler size borç para verirken mutlaka bir kefil veya teminat isteyebilirler. Örneğin işinize bakarlar eşinizi yakınınızı kefil isterler. Tefeci bul duğunuzda size kesinklile bankalar gibi 2-3 yıl vadeli paralar vermezler. En fazla 12 ay vadeli para verirler fakat bunda da faizi arttırırlar.

2018 Yılı Tefeci Adresleri ve Telefonları Nasıl Bulunur ?

istanbul tefeciler, ankara tefeciler, istanbul tefeci , izmir tefeciler, antalya tefeci, adana tefeciler gibi google da arama yapıyorsanız her sitede tefeci telefonları ve adreslerini bulamazsınız. Tefeciler sizi bıraktığınız yorumlarda ki iletişim adreslerinden bulur ve size uygun olmanız durumun da borç para verirler. Özellikle istanbul avrupa yakası  ve istanbul anadolu yakası tefecileri en yaygın şekilde borç para dağıtan kişilerdir. İnternette tefeci erol, tefeci cemil, tefeci ahmet, tefeci mustafa gibi uydurulan isimler gerçek dışı kişilerdir.

Tefecilere ulaşmanız için yapmanız gereken tek şey yorum kısımına adınzı ve iletişim numaralarınızı bırakmaktır.

Tefeci Arıyorum Diyorsunuz ve Bulmak Çare Mi ? 

Tefeci arıyorum diyerek bulmaya çalışan birçok kişi hayatını riske atabilmektedir. Tefeciler bankalar gibi borcunuzu ödemediğiniz zaman sizi icraya vermez kendilerine has yöntemler ile bunları çözerler bu yüzden son derece dikkatli olmanızı önemle rica ederiz.  Eğer ödeyecek gücünüz yoksa tefeciden borç almak sizi rahatlatmaktan daha çok bataklığa sürükleyebilir. Tefeciler son derece ciddi ve şakası olmayan kişilerdir. Aldığınız borcu gününde faizi ile sizden alırlar, eğer ki tefeciye borcunuzu zamanında ödemezseniz kendi kafasına göre saatlik, günlük, haftalık gibi yüksek faizler yansıtarak sizi içinden çıkılmayacak bir duruma sokabilirler. Bu da sizin ve ailenizin başına hiç düşünmediğiniz dertleri ve sıkıntıları getirebilir

En iyi çözüm yardım kuruluşları ve vakıflardan destek almaktır. Unutmayın Borcunuz tefeciden aldığınız borç ile kapanmaz aksine daha çok büyüyebilir.

Tefeci Kuralları Nelerdir ? 

 1. Aldığınız borcu gününde ödemenizi isterler saat gün bile gecikse size arıza çıkarabilirler. Arıza eşittir faiz demektir.
 2. Tefeci size 24 veya 36 ay vadeler ile borç para kesinlikle vermez.
 3. Tefeci faizleri 30 Güne kadar kısım için %25 3 Ay ile 12 ay Arası için %50 ile %100 e kadar faiz ile para verir.
 4. Tefeci borç para verirken teminat isteyebilir. Aracınız eviniz aileden çalışan bir kişiyi kefil göstermek gibi.
 5. Tefecilik yasal bir iş değildir. Tefeciden borç alırken 1 kere değil 100 kez düşünmenizi tavsiye ederiz.
 6. Tefeci çok kötü durumda ödeyemeyecek durumda ki kişilere borç para vermez.

Hepinize kolaylıklar ve tefeciler ile ilişiğinizin olmadığı günler dileriz.

Tefeci Aramak çözüm değil derttir. istanbul tefeciler , malatya tefeci, adana tefeci, aydın tefeci, muğla tefeci, kocaeli tefeciler, edirne tefeciler, gibi aramalar yaparak internetden bulduğunuz tefeci telefonları ve adresleri gerçeği yansıtmamaktadır. Tekrardan hepinize borçsuz hayırlı kapıların açıldığı tefecisiz günler dileriz.

18 yorum

 1. Selamlar,

  Bir iş adamı mı yoksa kadın mı? Mali bir karışıklık içinde misiniz yoksa
  kendi işini kurmak için paraya ihtiyacın var mı?
  Borcunuzu ödemek veya hesaplarından ödeme yapmak için bir krediye ihtiyacınız var mı?
  veya İşe mi başlıyorsunuz? Düşük bir kredi puanınız varsa, onu bulabilirsiniz
  Yerel bankalardan ve diğer finansallardan sermaye kredisi elde etmek zor
  kurumları. A***********@gmail.com ile bize ulaşın.

  Kredi başvuru formu doldurun ve doldurun.

  Başvuranın adı:
  ülke:
  Telefon:
  yaş:
  Meslek:
  Aylık gelir:
  Kredi olarak gereken tutar:
  Süre:

  Sertifikalı, güvenilir, güvenilir, etkili ve hızlıyız.
  dinamik. Bize bugün temas Teşekkürler ve Tanrı sizi korusun.

  Reklam Müdürü.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*