En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak almaktadır. En çok tefeci aranan şehirler istanbul, izmir, ankara, antalya, adana, eskişehir, konya, bursa, manisa gibi iller de aramaktadır. Tefeci arıyorum diyorsanız bu yazımızı okumadan geçmeyiniz. Tefeci adresleri ve telefonları acil para lazım olan kişiler tarafından çok araştırılan ancak çoğu kişinin tefeci bulamıyorum veya yasal tefeci nasıl bulunur sorularının cevabını araştırıyor. Meşhur tefeci cemil ve tefeci erol telefon iletişim numaraları içinde yazdık.

Tefeci Nasıl Çalışır?

Genel de tefeciler  yüksek komisyon oranları ile çalışmak da olup verdikleri paranın en az Yüzde 50 ‘ si kadar faiz uygularlar. Bu da şu demek olur size tefeci 100.000 TL verir 3 ayda 150.000 TL alır gibi bir para talep eder. Tefeciler size borç para verirken mutlaka bir kefil veya teminat isteyebilirler. Örneğin işinize bakarlar eşinizi yakınınızı kefil isterler. Tefeci bul duğunuzda size kesinklile bankalar gibi 2-3 yıl vadeli paralar vermezler. En fazla 12 ay vadeli para verirler fakat bunda da faizi arttırırlar.

Tefeci, yüksek faiz oranlarıyla kısa vadeli krediler veren ve genellikle yasa dışı veya düzensiz bir şekilde faaliyet gösteren kişilere veya kurumlara verilen bir isimdir. Tefecilik, birçok ülkede yasa dışı veya düzensiz bir faaliyet olarak kabul edilir ve bu tür işlemler yasalara aykırıdır. Tefecilerin faaliyetleri genellikle kişileri mali zorluklar içinde daha da sıkıştırabilir ve hukuki sorunlara yol açabilir.

Tefeciler genellikle aşağıdaki şekillerde çalışır:

 1. Yüksek Faiz Oranları: Tefeciler, genellikle yüksek faiz oranları talep ederler. Bu faiz oranları geleneksel bankalardan veya finans kurumlarından çok daha yüksek olabilir. Bu da borçlu kişiyi daha fazla mali zorluk içine sokabilir.
 2. Teminat İsteği: Tefeciler, verilecek krediyi güvence altına almak için bazen teminat isteyebilirler. Bu teminatlar, borçlu kişinin mülkiyetindeki değerli eşyalar veya gayrimenkuller olabilir. Borç ödenmezse, teminatlar tefeciye geçebilir.
 3. Tehditler ve Şiddet: Bazı tefeciler, borçların zamanında ödenmemesi durumunda tehdit veya şiddet kullanabilirler. Bu tür taktikler yasa dışıdır ve ciddi hukuki sonuçları olabilir.
 4. Düzensiz Ödeme Şartları: Tefeciler, genellikle esnek olmayan ödeme koşulları sunarlar ve borçluya kısa vadeli ödeme süreleri verirler. Bu, borçlunun daha fazla faiz ödemesine neden olabilir.
 5. İzlenim Yaratma: Bazı tefeciler, yasal ve güvenilir bir iş gibi görünmek için düşük faiz oranları veya cazip koşullar sunarlar. Ancak borçlu kişi borcu ödeme konusunda sıkıştığında, faiz oranları artabilir ve tehditler başlayabilir.

Tefecilik, hukuki olarak yasa dışıdır ve birçok ülkede ciddi cezalara tabidir. Dolayısıyla, bu tür kişiler veya kurumlarla iş yapmaktan kaçınılmalı ve finansal sorunlar için yasal ve düzenlenmiş finansal kuruluşlara başvurulmalıdır. Herhangi bir finansal işlemde, yasal haklarınızı ve sorumluluklarınızı anlamak önemlidir ve herhangi bir şüphe durumunda bir avukata veya yetkililere başvurmak gerekebilir.

tefeci-bul
tefeci-bul22

Tefeci Adresleri ve Telefonları Nasıl Bulunur?

istanbul tefeciler, ankara tefeciler, istanbul tefeci , izmir tefeciler, antalya tefeci, adana tefeciler gibi google da arama yapıyorsanız her sitede tefeci telefonları ve adreslerini bulamazsınız. Tefeciler sizi bıraktığınız yorumlarda ki iletişim adreslerinden bulur ve size uygun olmanız durumun da borç para verirler. Özellikle istanbul avrupa yakası  ve istanbul anadolu yakası tefecileri en yaygın şekilde borç para dağıtan kişilerdir. İnternette tefeci erol, tefeci cemil, tefeci ahmet, tefeci mustafa gibi uydurulan isimler gerçek dışı kişilerdir.

Tefecilere ulaşmanız için yapmanız gereken tek şey yorum kısımına adınzı ve iletişim numaralarınızı bırakmaktır.

İlginizi çekebilir: Tefeci Cemil Telefon Numarası

Tefeci Arıyorum Diyorsunuz ve Bulmak Çare Mi ?

Tefeci arıyorum diyerek bulmaya çalışan birçok kişi hayatını riske atabilmektedir. Tefeciler bankalar gibi borcunuzu ödemediğiniz zaman sizi icraya vermez kendilerine has yöntemler ile bunları çözerler bu yüzden son derece dikkatli olmanızı önemle rica ederiz.  Eğer ödeyecek gücünüz yoksa tefeciden borç almak sizi rahatlatmaktan daha çok bataklığa sürükleyebilir. Tefeciler son derece ciddi ve şakası olmayan kişilerdir. Aldığınız borcu gününde faizi ile sizden alırlar, eğer ki tefeciye borcunuzu zamanında ödemezseniz kendi kafasına göre saatlik, günlük, haftalık gibi yüksek faizler yansıtarak sizi içinden çıkılmayacak bir duruma sokabilirler. Bu da sizin ve ailenizin başına hiç düşünmediğiniz dertleri ve sıkıntıları getirebilir

En iyi çözüm yardım kuruluşları ve vakıflardan destek almaktır. Unutmayın Borcunuz tefeciden aldığınız borç ile kapanmaz aksine daha çok büyüyebilir. Acil nakit borç para ihtiyaçlarınız için ilk önce resmi kanallardan anında kredi veren bankalara başvuru yapmanızı tavsiye ederiz.

Acil para lazım banka kredi vermiyor nakit sıkışıklığı yaşıyorum diyorsanız yazının devamını okuyun.

Tefeciler Nerede Bulunur?

Tefeci arıyorsanız bulmak oldukça kolay fakat tefecilerin sizlere karşı uygulayacakları faizlerin ne kadar yüksek olduğunu düşünerek bulmaya çalışın. Ankara tefeci, tefeci mustafa, tefeci erol iletişim, tefeci konya, tefeci adresleri gibi aramalar yaparak çok rahat ulaşabilirsiniz. Fakat unutmamak gerekir ki belki günlük olarak acil ihtiyacınıza çözüm olacaklar fakat uzun vadede çok büyük sıkıntı yaşatacaklar. Bunu iyi ve detaylı düşünerek tefeci bul diye arama yapın ve aramaya çabalayın.

Tefeci Kuralları Nelerdir ? 

 1. Aldığınız borcu gününde ödemenizi isterler saat gün bile gecikse size arıza çıkarabilirler. Arıza eşittir faiz demektir.
 2. Tefeci size 24 veya 36 ay vadeler ile borç para kesinlikle vermez.
 3. Tefeci faizleri 30 Güne kadar kısım için %25 3 Ay ile 12 ay Arası için %50 ile %100 e kadar faiz ile para verir.
 4. Tefeci borç para verirken teminat isteyebilir. Aracınız eviniz aileden çalışan bir kişiyi kefil göstermek gibi.
 5. Tefecilik yasal bir iş değildir. Tefeciden borç alırken 1 kere değil 100 kez düşünmenizi tavsiye ederiz.
 6. Tefeci çok kötü durumda ödeyemeyecek durumda ki kişilere borç para vermez.

Hepinize kolaylıklar ve tefeciler ile ilişiğinizin olmadığı günler dileriz.

Tefeci Aramak çözüm değil derttir. istanbul tefeciler, malatya tefeci, adana tefeci, aydın tefeci, muğla tefeci, kocaeli tefeciler, edirne tefeciler, konya tefeci, sarıye borç para verecek tefeci, eskişehir, kayseri, adana, denizli tefeci gibi aramalar yaparak internetten bulduğunuz tefeci telefonları ve adresleri gerçeği yansıtmamaktadır. Tekrardan hepinize borçsuz hayırlı kapıların açıldığı tefecisiz günler dileriz.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

Erzurum Evlere Ek İş Veren Firmalar ve Telefon Numaraları Nasıl Bulunur?

Erzurum ne kadar kar ve kış bölgesi olarak bilinse dahi evde ek iş veren firmalar oldukça fazla olduğu şehirlerden biridir. Soğuk havaların ve başta işçi maliyetlerinin fazla…

This Post Has 808 Comments

 1. Lütfen yardım edin bana acıl 10 bin lira lazım, faiz ne kadar olursa olsun yeterki yardım edin
  numaram 5342001***

 2. İyi günler acil sıkışıklığımdan dolayı 15.000 Tl ye ihtiyacım 3 ay sonra geri ödemesini yapacağım var Lokanta iştletmecisiyim Sultanbeylinde arabamda var yardımcı olabilirmisiniz

 3. Memuru acil 10000 tlye ihtiyacım var 3 ay sonra geri ödemeli antalyada yasiyorum lütfen dönüş yapın.

 4. Acil 10.000 TL ihtiyacim Domino’s pizzada vardiya muduruyum bu paraya çok ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz.

 5. Merhaba
  Bayanlara özel 5.000 Tl’ye kadar olan nakit ihtiyaclarınız GERI ODEMESIZ olarak birliktelik karşılığı elden teslım edilir
  Sadece istanbul genç bakımlı bayanlar. geri ödemesiz nakit ihtiyacı için

 6. Kendi otelimi işletiyorum. Acil 50.000 tl ihtiyacım var.1 ay vadeli 05327300***
  Aylık gelirim 10-15 bin tl.

 7. Merhaba hayat memat meselesi acil 15000 ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musnz

 8. 115 bin tl alacağım var. alacaklı olduğum kişi sürekli oyalayıp duruyor. Faizlerle beraber 130 bini buluyor. Bu parayı almama yardımcı olabilene 30 bin tl bırakırım. Kanıtlar watsapta var. yardımcı olmak isteyen ile özelden görüşebiliriz.

 9. 100.000 TL nakit paraya ihtiyacım var acil. En kısa sürede arayabilir misiniz. 05425927***

 10. Kamuda memurum 3800 maaşım var 4000 tl nakite ihtiyacım var istanbul avrupa yakasında oturuyorum

 11. Acil 14 bin tl lazım kurumsal markette çalışıyorum aylık 2500 tl alıyorum lütfen yardımcı olabilecek birisi varmı

 12. Merhaba. acil olarak 20.000 tl nakite ihtiyacım var. 3550 tl net maaşım var. yardımcı olabilir misiniz ?

 13. Acil 30.000 tl ihtiyacım var. Mayıs ayına kadar geri ödemesi nasıl olur? Düzenli gelirim var.

 14. merhaba acil 4 5 bin lasım 3 ay veya 4 ay geri ödemeli bankacıyım kredi çıkmıo 5bin maaşım var acil donys yaparmısnız telefon nımaeam 05379322***

 15. Selamın aleyküm cemil bey kamu personeliyim acil 35000 liraya ihtiyacım var 3, 4 aylığına

 16. Buradan bütün tefecılere duyurulur abıler çok ama çok acıl 40 bin TL’ye ıhtıyacım var dugun yapmak ıcın lazım dönüş yaparsanız acıl çok sevınırım numaram ısmım murat

  1. Antalya’da yaşıyorum merkezde çok çok çok acıl ıhtıyacım var 40 bın TL’ye çok açım dönüş yaparsanız sevınırım

 17. Konya da ikamet ediyorum.
  50 bin TL ihtiyacım var.biraz borç var kalanına dükkan açmak istiyorum.dükkanı ipotek gösterebilirim. Uzun vade de yardımcı olacak tefeciler 05519658***

 18. Burdan bütün tefecilere duyrulur devlet memuruyum çok acil 10 bin tl. Ye ihtiyacım var 5459392***

 19. Merhaba çok acil 6000 ₺ nakit lazım.bursada yaşıyorum.özel sektörde sgklı 3600 lira maaşla çalışıyorum.yardımcı olmak isteyen 0530 130 74 ** telefondan acil dönüş yapabilir.ödeme kısa vadeli olacaktır

 20. merhabalar 5 bin ihtiyacım var 3800 maaşım var memurum 4 ayda oderim yardımcı olabilcek arkadaş olursa cok sevinirim

 21. merhabalar eşle birlikte memurum 100 bin 48 ay senetle veya sözleşmeyle fark etmez kredi kullanmak istiyorum. ilgilenen varsa görüşmek isterim 0 533 517 ** 9*

 22. 9 Bin acil Merhabalar ehliyetimi kaptirdim gunu doldu yalniz vergi borcum dan dolayi alamiyorum acil ehliyetimi alabilmem icin 9000 tlye ihtiyacim var 0530640****

 23. Acil borç paraya ihtiyacım var kirayı ödeyemedim lütfen bana yardım edin en kısa sürede de borcu geri öderim.

 24. Merhaba acil 25000 TL ihtiyacım var 2 veya 3 ay içinde faizi ile geri ödenecektir istanbul da yaşıyorum.

 25. merhba Cemil bey,ismim Emel 34 yaşındayım çalışıyorum fakat çok önemli bir ihtiyacım çıktı.
  bana 5000 tl lazım ödemede hiç sorun yaşamazsınız,lütfen bana yardımcı olurmusunuz!

 26. Merhaba acil 15 bin e ihtiyacım var aylık gelirim 3 binin üzerinde geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 27. Merhaba ben Sedat acil bana 150000tl lazım gereken neyse hazırım yeterkı isımı goreyum…. Kesinlikle bu iyiliğini yapan her kimse karsılıgı alınacaktır 0531615**** bu numarada benı arayın bekliyorum

 28. cemil bey merhaba özel sektörde çalışıyorum 6000 tl maaşım var. acil 25000 tl ye ihtiyacım var. 12 ayda geri ödeyebilirim.
  acil bilgi!!!!

 29. özel bir sektörde 3.000 TL ile çalışmaktayım acil 20 bin tl ihtiyacım var geri ödeme şeklini konuşabiliriz aramanızi bekliyorum.

 30. slm ankara sincanda marketim var.ayrıca teminat olabilecek 70 bin lira değerinde aracım var.acil 30 bin liraya ihtiyacım var.aylık 3 ile 5 bin tl arası ödeme yapabilirim. tel:0555 074 ** **

 31. Merhaba. Ben ankaradan yazıyorum. SGK da çalışıyorum. Acil 15.000 lira nakit ihtiyacım var. 6 ay içinde ödemek istiyorum. Bana ulaşırsanız sevinirim. Yardımlarınızı bekliyorum. 0552370****

 32. 10.000 tl nakite ihtiyacım var memurum 4300 tl maaşım var bana yardımcı olabilir misiniz senetle nakit borç para alabilirim

 33. Özel bir kurumda şef olarak çalışıyorum kira ödemelerim birikti nakit ihtiyacım var borç para arıyorum para veren kişiler bana 0531351**** numaradan ulaşsın lütfen.

 34. Tefeci arıyorum bulamıyorum 3500 tl gelirim var bu ay nakite sıkıştım borç para veren zenginler hayırseverler bana yardımcı olun.

 35. Kamu görevlisiyim 4500 tl maaşım var 10.000 tl nakit ihtiyacım var bu konuda yardımcı olabilir misiniz acil nakit para yardımı arıyorum çok acil tşk ederim.

 36. Güvenlik görevlisiyim acil 5000 lazım yardımcı olursanız sevinirim 5426311713

 37. Merhaba cemil bey özel bir sektörde 3.500 TL ile çalışmaktayım acil 20 bin tl ihtiyacım var geri ödeme şeklini konuşabiliriz aramanızi beklemekteykm

 38. Merhaba ben 15 yildir bir kamu kurumunda memur olarak çalışmaktayım yaklasik 7 bin tl maas almaktayim banka ve kredi kartlarına yaklaşık​ 80 bin borcum var ve cok dağınık 100 bin TL kredi kullanıp h tüm borçlarimin kapatmak ve bir miktarda elimde kalmasını istiyorum eğer yardimci olabilirseniz bana ulaşmanızı istiyorum çok acil tlf nu isim kısmına yazacağım

 39. Merhabalar acil 10 bin TL gibi bir rakama ihtiyacım var. 3500 TL Maaşla İstanbul Maltepe de bir sitenin Yönetiminde çalışıyorum.
  Ayrıca Antrenörüm bilindik bir Basketbol kulübünde tanıştığımızda bilgi aktarımı sağlarım . 0 5 4 1 2 1 2 ** ** Lütfen acil bir dönüş yapın iyi günler

 40. NEVZAT ARS***** ÇOK İYİTİYACIM VAR 20,00 TL BANA ACİLYARDIM ZOR DURUMDAYIM HACİZLİK DURUMUM VAR BANA YARDIM CI OLUN TELEFON NUMARASI 0535897****

 41. COK ACIL 12 BIN TL YE IHTIYAC VAR. 12 AY VADE ILE ODERIM. BORCLARIMI TEK YERE TOPLAMAM LAZIM KEFIL SENET HEPSINI YAPARIZ. EPOSTA ADRESIM:*******lat@gmail. Com

  Numaram 05414476*****
  Ankara da yasiyorum calisiyorum turizmle ilgileniyorum. 2500 maas almaktayim

 42. Devlet memuruyum 7bin lira gelirim var temmuz ayının 20sine kadar 10bin lira ihtiyacım var bana *************ihang****(ath)hotmail adresinden yazabilirsiniz istanbuldayım telefonu isim kısmına yazacağım..

  Parayı eşimin ameliyatı için kullanacağım aylık faiz oranı 100 de 20 den fazla olmamak kaydıyla temmuz ayında tamamı ödenecektir..

  1. Merhabalar arkadaşlar sizden ön ödeme isteyenlere itibar etmeyin kesinlikle en fazla 15 bin tl ye kadar

 43. Ben market işletiyorum 2 aydır nakite sıkıştık toptancılara 20 bin tl kadar borcumuz var işlerimiz yaz sezonu gelmesiyle beraber açılıyor ama bize acil kredi lazım, nakit borç para verenler, senetle para verenler sizden ricamdır 2 aylık borç para istiyorum.

 44. Çok acil paraya ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim acil kredi lazım borç para arıyorum.

 45. Acil nakit para gerekiyor aylık belgelenebilir 10.000 civarı maaşım var 1 aylığına 3500 TL’ye ihtiyacım var. Acil kredi lazım ödemeyi sorunsuz yaparım 0545654****

 46. Çok acil nakit para lazım borç para yardımı arıyorum 5000 kredi lazım 4 ayda öderim 531723****

 47. 3500 TL maaşım var nakit para lazım acil 5000 TL’ye ihtiyacım var borç para verebilecek olan varsa yazsın 0535932****

 48. Cemil bey 5000 tl nakit para lazım ihtiyacım var otelde çalışıyorum garson olarak 2800tl gelirim var ulaşırsanız sevinirim 0545914****

 49. Acil nakit paraya ihtiyacım var borç para yardımı arıyorum 531396**** bu numaradan ulaşır mısınız

 50. Merhabalar borç para yardımı arıyorum şahıs firmam var acil 25.000 TL para lazım daha önceden borç ödeyemediğim için sicilim bozuk ve kara listedeyim ama odemeleri düzenli yapabilecek durumdayım acil borç para verenlerden senetle almak istiyorum

 51. Merhaba Acil nakit para lazım 20.000 TL ihtiyacım var borçlarımı ödemek için kendi şahıs firmam var geçmişten gelen borcum yüzümden kara listedeyim kredi sicilim bozuk senetle borç para verenler senetle kredi verenler yardım etmenizi rica ederim

 52. Ben Polat motosiklet kazası yaptım borcum var taksitlerim gecikti bu sırada sicilim bozuk ve kara listeye alındım. Bankalar kredi vermiyor bana acil nakit para lazım geri ödeyebilirim inanın haftaya işe başlıyorum. Senetle borç para kredi imkanı sağlayan yerlerden borç para yardımı arıyorum.

 53. İstanbul Avcılardan yazıyorum acil para bulmam lazım nereden bulabilirim? Tefeci arıyorum ama tefeci bulamıyorum lütfen ben acil para arıyorum borç para yardımı yapanlar borç para verenler senetle kredi imkanı sunanlar numaram 0533 935 ** ** buradan ulaşın lütfen.

 54. Merhaba Bursa da yaşıyorum acil nakit para lazım 15 Bin TL ye ihtiyacım var emlakçıyım kefil esnaf gösterebilirim. Sicilim bozuk değil kara listede değilim borç para yardımı arıyorum.

 55. Ben Hasan İstanbul dan yazıyorum 8000 tl ihtiyacım var borç para yardımı arıyorum her ay 1000 tl öderim tel 0545 295 ** **

 56. Acil paraya ihtiyacım var ekmek ustasıyım 4 Bin TL maaşım var bana 6 bin lira lazım borç para verenler bana ulaşsın çok acil yardımınıza ihtiyacım var 0534 570 ** ** numaram budur.

 57. Merhaba iyi günler acil 20.000 tl borç para ihtiyacım var 4 bin tl maaş alıyorum lütfen borç para verilir ilanları olan kişiler dönüş yapar mısınız 0541 581 ** ** o.***2@icloud.com

 58. Acil borç ödemem gerekiyor sicilim bozuk değil kara listede olanlarla karıştırmayın ama ödemezsem kredi notum 0 olacak 2000 lira borç para lazım nakit sıkışıklığı yaşıyorum. Senetle borç para verenler iletişime geçsin.

 59. Acil 5000 tl nakit borç para arıyorum Ankara senetle borç para veren kişiler yerler bana ulaşsın ppmn***@hotmail.com

 60. Bende tefeci arıyorum 25000 tl ihtiyacım var. Aylık gelirim 5000 tl devlet kurumundayım gelirim garantidir kefilde gösterebilirim ödemede problem olmaz senetle borç para verenlerden ricam kredi sicili bozuk, kara listede olanlara borç verenler arasın 0532056****

  1. Hüseyin bey nakit kredi çıkartıyoruz. Sicili bozuk kara listede olanlara kredi için hizmet veriyoruz.

   5-10-15-20-30-50 Bin TL’ye kadar anında kredi verilir.

   Naki****@yandex.com mail atın lütfen.

   1. Benim de çok acil 10.000 lira nakit para lazım ihtiyacım var birine 7000 borcum var hepsini birden istediği icin acil paraya sıkıştım gerisi ile de kredi borcu ödeyeceğim 2250 lira gelirim var 0531962**** buradan ulaşabilirsiniz bana. Acil nakit para lazım anında kredi verenler ulaşsın.

   2. Merhaba aylik 4000 lira maasim var teknisyenim acil 5000liraya ihtiyacim var donus yaparsaniz sevinirim. 0531248****

  2. Hüseyin bey anında nakit kredi senetle borç para verilir iletişime geçin lütfen.

   1. Selam abi bana ulaşabilir misin 6.500 TL ihtiyacım var maaşım iyi fırında ekmek ustasıyım senetle borç para verenler nakit para imkanı istiyorum.

   2. Merhaba senetle kredi borç para yardımı arıyorum veriyor musunuz bana acil para lazım 4 bin lira gerekiyor çok acil yardımcı olursanız sevinirim.

 61. Kurumsal bir firmada ik müdürü olarak çalışıyorum aylık 6.500 net maaşım var bu ay taksitlerimi ödemekte zorlandığım için ve bazı masrafları karşılamam için acil 10.000 tl nakit borç paraya ihtiyacım var. Tefeci arıyorum ama tefeci bulamıyorum bulduklarımda kredi notum kötü olduğu için vermiyor zaten bankalar kredi vermiyor ben mecburum senetle kredi veya senetle borç almaya yardımcı olanlara özel teşekkürü borç bilirim.

 62. Antalya da Konyaaltı da oturuyorum otelde teknik ve resepsiyon görevlisi olarak çalışıyorum 7500 tl ye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz irca etsem borçlarımı ödemem gerekiyor acil nakit para lazım kara listedeyim bankalar kredi başvurumu onaylamıyor ama daha önce senetle kredi aldım senetle altın da alırım kefilimde vardır.

 63. Acil 3000 TL nakit borç para lazım yardımcı olabilecek varsa ulaşabilir mi İstanbul Gaziosmanpaşa tefeci arıyorum 0534 597 ** ** bankalardan kredi alamıyorum sicilim bozuk.

 64. Acil nakit para arıyorum 15 bin tl kadar ödemelerim var biraz gecikti sadece 4 ay geri ödemeli istiyorum bana senetle borç para verebilecek kişilerden cevap bekliyorum? Senetle altın satanlarda ulaşabilir acil nakit bulmam lazım yardımcı olun lütfen 4.500 tl maaş alıyorum kefil gösterebilirim. 0537517****

 65. Merhaba makine mühendisiyim 5000 tl maaşım var maaş günüme daha çok olduğu için bugün 8.000 tl nakit ihtiyacım var borç para arıyorum bu yüzden tefeci lazım senetle kredi çıkartanlarda olur acil nakit bulmam lazım benim için çok önemli birgün acil dönüş sağlayabilir misiniz.

 66. Merhaba adım Emre, (0539782****)

  Acil 15000 tl paraya ihtiyacım var, muhasebeciyim. Yaşadığım bazı olumsuzluklar sebebi ile paraya sıkıştım. Düzensiz kredi kartı ödemelerimden sebep bankalardan kredi alamıyorum. Senetle kredi verenler veya borç para veren şirketlerden borç para almak istiyorum. Uygun görmeniz dahilinde görüşmek isterim.

 67. 30.000 TL borç para lazım ihtiyacım var kredi sicilim iyi değil ama kara listede değilim kırmızı kalem yok daha önce kredi çıkartanlar dan senetle kredi almak istedim vermediler senetle altın satan kuyumcular kefil istedi bende mecburan tefeci arıyorum tefeci telefonlarını aradım meşguldu sizden ricam bana yardımcı olmanız 0555 709 ** **

 68. Ben Emre, İstanbul da ikamet ediyorum 15 yıldır acil 15 bin tl borç para lazım sicilim bozuk değil kara listede değilim 3 ay işsiz kaldım kart ödemem vs gibi ufak borçlar birikti çalışıyorum ödemede sorun olmaz lütfen dönüş yapın bana bankalar kredi notu düşük ve 6 ay sigorta olmadığı için kredi vermiyor.

 69. Acil paraya ihtiyacım var 5000 tl güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum 2700 maaş alıyorum senetle borç para almak istiyorum acil para bulmam lazım dönüş yaparsanız çok memnun olurum 0536927**** isa****@gmail.çöm

 70. Merhaba emekli maaşıma muvafakatname verebilirim 8000 lazım oğlumun saglık sorunu var ilgilenen dönüş yapsın lütfen İstanbul emekli maaşına kredi çıkartanlar senetle borç para verenler yada senetle kredi imkanı sağlayan şirketler arasın 531603****

 71. Teminat gösterebilecek kişilere senetle borç para verilir senetle altın satan kuyumcular, yasal tefeciler, tefeci osman, tefeci erol, cemil tefeci gibilerine ulaşmakla uğraşmayın kefilsiz şartsız evraksız anında nakit kredi verilir bize ulaşın 0539031****

  1. Tefeci arıyorum borç para verenlerden 3 aylık 30 bin tl nakit lazım almak istiyorum senetle borç para verenler bana ulaşsın 539745****

  2. Aydın bey emekli maaşım var 1800 tl kredi çekmek istedim bankalar kredi vermiyor ama sicilim bozuk değil kara listede yokum bankalarla bir sıkıntım yok senetle kredi almak istiyorum yada senetle borç para verenler den acil nakit para bulmam lazım yardımcı olun lütfen.

  3. Kredi çekme imkanım yok bankalarda adım lekeli kırmızı kalem yedim 3 yıl önce şu an bir miktar borç paraya ihtiyacım var verecek kişilere teminat gösterebilirim senetle borç para almak istiyorum nereden bulabilirim

  4. 15.000 tl ye ihtiyacım var numaranız tam görünmüyor bana ulaşır mısınız ya telefondan ya da e postadan 05363943489

  5. Aydın bey acil nakit para lazım bankalar kredi vermiyor size nasıl ulaşabilirim.

 72. Acil nakit borç para verilir senetle kredi imkanı senetle altın İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya gibi tüm büyük illerde senetle borç para veriyoruz. Uygun faiz oranlarıyla diğer tefecilerden farklı olarak yasal tefeciden paranızı alın resmi finans şirketiyiz borç para veren vakıflar aracılığıyla çalışıyoruz zengin iş adamları borç para verenler ile birlikte çalışarak acil nakit arayanlara yardımcı oluyor iletişim tel 0534543**** sabah 8 akşam 7 arasında arayabilirsiniz.

  1. Selamlar tefeci arıyorum yardımcı olur musunuz? Esnafım kapalı çarşıda nakite sıkıştım 2 aylık geri ödemeli toplamda 150.000 tl borç para bulmam lazım senetle kredi imkanı sağlıyorsanız o da olur 2 ay içinde kapatacağım için düşük faiz oranı talep ediyorum bankalar kredi vermiyor istediğimiz miktarda işimi devam ettirebilmem için acil borç para bulmam lazım.

  2. Merhaba Tefeci Baron, numaranız görünmüyor benim numaram 539 745 **** acil 10 bin tl para arıyorum borç para veren kişiler yerler dönüş sağlarsanız sevinirim

  3. İstanbul’da oturuyorum acil nakit para bulmam lazım senetle nakit borç para imkanı verenler den sadece 1 aylık geri ödenecek şekilde borçlarımı kapatmam için destek istiyorum zincir giyim mağazalarımız var 4 ilde kefilsiz senetle almak istiyorum yardımcı olacak bu numaradan ulaşsın 0534519****

  4. Merhaba, acil 15-20.000 nakite ihtiyacım var. Muhasebeciyim. aylık 3000 net gelirim var. lütfen yardımcı olabilir misiniz. 0543 813 ** ** – İstanbul. Telefondan ulaşmanızı rica ederim.

  5. Tefeci Baron Bey Merhaba, 34.000 tl acil borç para arıyorum tekstil şirketinde müdürüm prim haricinde aylık 5000 maaşım var. İstanbul bağcılar da ikamet ediyorum kefil gösterebilirim senetle kredi verenler, senetle borç para verenlerden acil nakit para istiyorum.

  6. Baron bey lütfen acil dönüşlerinizi rica ederim 5 bin tl borç para lazım tefeci arıyorum 0545 891 ** **

  7. Merhaba Tefeci Baron 50.000 TL’ye ihtiyacım var. Hali hazırda daha önce kullandığım kredilerim var bankalar kredi vermiyor ve tekrar kredi alamıyorum. 3-6 ay arasında ödeme yapabilirim beklediğim gelecek olan param var. Acil nakit para lazım borç para verenlerden almak istiyorum. Anında kredi çıkartanlarda yazabilir. Ya da aylık taksitle ödeyebilirim. Telefon no tam çıkmadığı için burdan yazıyorum.Acil mail ile dönüş yaparsanız sevinirim.
   Teşekkürler

  8. Slm abi ben Istanbul uskudar da spot isi yapiyorum benim biraz paraya ihtiyacim var 0535 372 ** **

  9. Merhabalr ben uzman çavuşum ve maaşım var sadece bankada yapilandirman ve kredim olduğu icin kredi kullanamiyorum. 15 bine ihtiyacim var. Maaşımı aliyorum devlet memuruyum. 15 bine ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim. Maaşım da haciz yoktur. Kredi alamiyorum nakite ihtiyacm var

  10. Merhaba Baron bey acil 50 bin tl’ye İhtiyacım var 5 bin tl maaşım var geri ödemesini kısa zamanda yapabilirim çok acil lazım lütfen yardımcı olun.

  11. Abi kolay gelsin 50 bin uzun vade de lazım biraz borç var kalanında dükkan açmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 73. İyi günler yöneticiyim aylık gelirim 7500 lira bugün acil 35 bin TL nakit borç para ihtiyacım var 5076223**** lütfen acilen dönüş yapın acil nakit lazım borç para verenlerden acil borç para istiyorum bana çok vaktim yok

 74. Anlık Ödemeli 3D Sanal Pos Veya Fizikiden Kart Bilgileri İle Çekebilecek Tefeci Arıyoruz %35 %40 Komisyon Vereceğiz Olanlar 0531 013 ** ** numaram whatsapp tan yazabilirsiniz. Borç para lazım değil zaten kredi kartımızdan para verecek tefecileri arıyoruz.

 75. Cemil Bey merhabalar bana 20.000 lira anında kredi lazım acil nakit para lazım dönüş yapabilir misiniz 530554****

 76. 60.000 tl paraya ihtiyacım var email adresim meka****@gmail.com burdan ulaşabilirsiniz borç para verenlerden nakit acil para bulmam lazım yasal tefeci arıyorum İstanbul, Ankara, İzmir, Sakarya ve civarındaki tefeci numaralarını bana gönderirseniz sevinirim.

  1. 45 bin tl borç para arıyorum tefecilerden senetle kredi imkanı sağlayan borç para veren yerlerden alabilirim malımız mülkümüz var ödemede problem olmaz sadece 1-2 aydır nakit sıkışıklığı yaşıyoruz babam emekli askerdir her türlü referansı verebiliriz lütfen gerçekten yasal tefeciler ve İstanbul civarında borç para veren yerler kişiler iletişime geçsin 0534843**** şimdiden herkese borçsuz hayırlı günler dilerim umarım herkes aradığı nakit parayı bulur.

 77. Merhaba acil 20.000 tl ye ihtiyacım var su an işsizim yalnız babadan kalma istanbul da iki daire ve memlekette de 7 tane arsa var kısa zamanda satılacaklar tabi kardeşlerimde var satılıp herkes payını alacak bunları teminat gösterebilirim borç para veren senetle kredi, senetle altın satan kuyumcular veya yasal tefecilerden acil nakit para bulmam lazım.

  1. Tefeci cemil, tefeci osman gibi kişilere ulaşmanıza gerek yok tefeci aramayın ben senetle borç para veriyorum nakit kredi imkanı verilir gelir belgesiz kefilsiz acil borç para bulmak için bana ulaşabilirsiniz 0543941****

   1. Merhaba ben adanadan acil borç para arıyorum 5.500 tl ödemem var kefilsiz, gelir belgesiz senetle kredi çıkartanlardan yardım istiyorum. Senetle borç para, altın vs farketmez 1 ay içinde geri ödeyeceğim.

   2. Merhaba aylık net gelirim 5 bin acil 50 bine ihtiyacım var kefil olarak o kadar verebilirim ama daha fazlasını verebilirseniz memnun olurum banka ile aram bozuldu çok zordayım lütfen yardımcı olun beni bu durumdan kurtarın lütfen acil lazım.

   3. 3000 lazım belediyede işçiyi m 4500 masif var 4 te bir haciz li yardimci olurmusun

   4. Senetle 10000. Lazm numaram sıfır beşyüz otuz dokuz ücyüz yirmi üç otuz bir doksan yedi

 78. Acil 10000 liraya ihtiyacım var senetle kredi veren yerlerden imza atarak alabilirim faiziyle geri ödeme yaparım sorun değil yasal tefeciler borç para verenler ulaşsın 0546809****

 79. 0546589**** 4 gündür tefeci arıyorum henüz yasal tefeci bulamadım borç para veren kişiler faizle öderim bana acil dönüş yapabilirmisiniz acil nakit paraya ihtiyacım var aylık 10.000 tl gelirim mevcut ticaret yapmaktayım cemil bey, erol bey borç para veren hayırseverler lütfen yardımcı olun.

 80. Tefeci cemil beyden borç alan oldu mu onun altında tefeci erol var herhes borç para istemiş ancak ben yasal tefeci arıyorum tefeci bulamıyorum tefeci numaralarını bana ulaştırır mısınız? Acil nakit sıkışıklığı yaşıyorum nakit borç para arıyorum 10 bin tl kadar lütfen yardımcı olun.

 81. 1 haftadır nakit borç para veren kurumları araştırıyorum bir tek sizin sayfanızda yorumları gördüm bana 75.000 TL lazım nereden bulabilirim senetle altın satan kuyumcular olur veya senetle kredi borç para veren kişiler fark etmez faizle birlikte gününde geri ödeme yapabilirim.

 82. Merhaba 8000 tl borç para arıyorum 3 ay içerisinde faiziyle geri öderim 4000 tl maaşım var yardımcı olursanız sevinirim acil borç para bulmam lazım lütfen borç para veren yerler kişiler durumum kötü yardımcı olun.

 83. Düğünümüz var 10.000 liraya acil olarak ihtiyacım var dönüş yapabilirmisiniz askeri ücret alıyorum 2.000 lira aylık gelirim var her ay 1.000 lira geri ödeyebilirim senetle veya yasal tefecilerdende alabilirim.

 84. Acil 20.000 tl ye ihtiyacım var aylık 3000 tl olarak ger öderim açık senette olur 0533793**** yeni evlilik yapacağım borç para arıyorum lütfen dönüş yapın fatihdur****@gmail.com

 85. Merhaba,

  15.000 TL acil nakit para ihtiyacım var ödeme konusu sıkıntı değil üzerimdeki birikmiş borçları temizleyip ödeyebilirim elime geçen aylık 3.5000 tl civarı para var telefonum 0553751**** İstanbul Bahçelievlerden yazıyorum tefeci erol, tefeci mustafa veya yasal tefeciler benimle iletişime geçsin.

 86. Benim acilen 20 bin liraya ihtiyacım var borç para arıyorum telefon numaram bu 0539450****

 87. 10000 tl nakit borç acil para lazım ihtiyacım var 2700 aylık kazancım var özel güvenlik şirketinde çalışıyorum geri ödemeyi 5 ayda yapabilirim borç para verenler bana ulaşsın acil.

 88. Merhaba istanbulda yaşıyorum 7000 tl borç para ihtiyacım var 2 ay içinde geri ödeyebilirim aylık 5 bin tl gelirim vardır tuberkay*****@gmail.com

 89. Merhaba müzisyenim ikametim bursada senetle borç para verenler için yazıyorum 5000 tl ihtiyacım var 3 ay içinde faiziyle birlikte ödeyebilirim yardımcı olabilir misiniz ?

 90. Acil sıkıştım 8 bin tlye ihtiyacım var meşhur bir restorantta garson şefliği yapıyorum ayda 4500 tl kazanıyorum 4 ayda geri ödeyebilirim 539388****

 91. Avrupa yakası istanbul zeytinburnu ikamet ediyorum 3000 tl maaşım var 7000 tl lazım 12 ay vadeli ödeyebilirim 0553550****

 92. merhaba özel bir firmada mühendis olarak çalışıyorum 10000 tl ye ihtiyacım var aylık gelirim 6000 tl 3 ayda her ay 3.500 TL olarak geri ödeyebilirim.

 93. Selamlar çok kötü durumdayım acil tefeci arıyorum 40.000 TL paraya ihtiyacım vardır. İstanbul, ankara, izmir neresi olursa tefeci lazım 6 ay vadeli ödeyebilirim. Aracımı ipotek gösteririm. Telefon 0555 498 ** ** Yardımcı olacak tefeci arkadaşa şimdiden teşekkürler

  1. tüm kredi sorunlarınız aynı gün çözüme kavuşturulur 0541 871 ** ** ön ödeme şartı yoktur herkese banka onaylı kredı kullandırılır.

   1. Merhaba, uzun vadeli olmayacak şekilde acil 50.000 TL para lazım ihtiyacım var, işyerim ve ekstra gelirlerim mevcut 3-4 ay içinde borcu kapatabilirim yardımcı olabilirmisiniz?

   2. Acil 5.000 TL nakit borç para lazım tefeci bulmak isterken size ulaştım benim numaram 0532067**** arayın lütfen

   3. Ali rıza bey 20 bin kadar türk lirasına ihtiyacım var borç para arıyorum verenler senetle kredi veren yasal tefecilerden sözleşmeli olarak nakit para alabilirim kredi çıkartanlardan da alabilirim.

   4. Merhaba Ali Rıza Bey, 15.000 bin acil para lazım bankalar kredi vermiyor sicilim bozuk kara listedeyim o yüzden tefeci arıyorum yardimci olur musunuz aylık 1000 olarak geri ödeme yapabilirim senetle kredi imkanı sağlayan borç para verenler den para aldım daha önce ancak şu an vermiyorlar lütfen faizi neyse geri öderim senette imzalarım.

   5. Ben Ahmet kışla borç para verenleri arıyorum tefeci buldum ama kredi notum eksi puanda olduğu için verilmedi zaten bankalar kredi vermiyor sicili kötü olanlara gelir belgesiz borç para sağlayanlar benimle iletişime geçsin.

   6. Merhaba Ali Rıza bey 45 bin tl borç para yardımı arıyorum yasal tefeciler, borç para veren kurumlar, zenginler, hayırseverlerden anında kredi acil nakit para bulmam lazım.

   7. Selam Alirıza bey.bana çok acil 2000 TL lazım nasıl yardımcı olabilirsiniz. 0553795****

   8. Ali rıza bey ben kara listeye düşmüşüm bana da yardımcı olur musunuz? 0544499****

 94. 50.000 ve üzeri bir rakama ihtiyacım var.geri ödemesi uzun olmayacak 5 ay sonra gibi ödenecek.sağlık için acil lazım.komisyon vade taksitler sorun değil.nakite ihtiyacım var.lütfen ulaşın bana.

 95. Selamunaleykum çok acil nakit ihtiyacim var kendi fotografci dükkanım var yardimci olursanız sevinirim 0538 890 ** **

 96. 2900 gelirim var 20000 tl çok acil lazım yardımcı olursanız çok sevinirim faizli tutar ve ödeme isteğiniz için acil dönüş yaparsanız mucize olur

 97. Acil 30-40 bin tl ye ihtiyacım var kredilerimi kapatmak istiyorum Maaşım 4000 tl yardımcı olabilirseniz sevinirim

 98. kamu personeliyim.15 gün vadeli tek senet 13000 tl ye ihtiyacım var.maaşımda haciz icra vs yok.tel:sıfır beşyüzkırküçyediyüzaltmış

 99. İstanbul ve izmir çevresinde tefeci arıyorum bulmama yardımcı olurmusunuz şirket sahibiyim. Atlık yüzde 5 faizle 250 bin tl ihtiyacım var 12 ay geri ödemeli senet karşılığı acil para lazım. Tefeciler lazim

 100. MERHABA ;
  55.000 tl ye ihtiyacım var.
  Uzun vadelere yayarak DEGIL kisa süre sonunda ödemek üzere.

 101. Merhaba, 10 günlüğüne 2.000 tl ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

 102. Merhaba acil minimum 5 bin liraya ihtiyacım var. Ama tüm borçlarımı toplamak istiyorum bunun için de 35 bin liraya ihtiyacım var. 55 bin olarak 36 ayda geri ödeyebilirim. Acil dönüş yapabilir misiniz ????
  d —– @ g m a i l . c o m

 103. Nakit ve krediye ihtiyacı olan arkadaşlar nasıl bir ödeme istediklerini anlatan mesajları buradan telefonları ile bırakırsa biz ulaşır aylık % 5 oranında faizle nakit temini yaparız. Nakit paraya neden ihtiyacınız var ? bireysellere 4 ay vadeli para verilmektedir. Şirket kurumsallara en fazla 12 ay vadeli nakit verilir.

  1. Merhaba bana yardımcı olabilirmisiniz 10 bin 15bin tl ihtiyacım var iletişim kurarsanız sevinirim sıfır beş sıfır beş sıfır iki sıfır üç

   1. Slm Osman 10.000 liraya ihtiyacım var 10 yıldır sigortalı çalışıyorum 4 ayda öderim 0535 315 ** **

  2. Merhaba 1000$ ihtiyacım var iki ay sonrasında 2000$ olarak geri verebilirim senet de olur. Ulaşabileceğiniz numaram 0553703****

  3. Merhaba 1 aylığına 6 bin liraya ihtiyacim var cok acil lutfen donus yaparmisiniz 1 ay sonra odemeli numaram 554972—-4 besyuz elli dort dokuz acil lutfen

  4. Merhaba, ben mühendisim. Maaşım 10.000 TL ve bordro ile beyan edebilirim.
   Benim acil 15.000 TL nakite ihtiyacım var.
   1. taksit 11 Ocak 2019 – 5.000 TL verebilirim,
   2. taksit 11 Şubat 2019 – 5.000 TL verebilirim
   3. taksit 11. Mart 2019 – 5.000 TL + Faizini verebilirim

   Yardımcı olabilirseniz telefon numaram 533 *** ** **

   İyi çalışmalar
   Erdal

  5. İsmim olcay ankaradan ariyorum.bi kurum da calisiyorum.maasim 2.300.acil olarak bana 2.milyara ihtiyacim var.cep numaram 535663****

  6. Kamuda kadrolu öğretmenim acil paraya ihtiyacım var aylık gelirim 5.000 bin 4 ay vadeli 6 bin tl acil lazım

  7. Acil 1 aylık vade ile 5 bine ihtiyacım var yardımcı olurmsnz özel sektörde calisyrm maaşım 3200 tl düzcede ikamet ediyrm. Geriye dönüş yaparsanız sevinirim

  8. merhaba osman bey acil 6000 tl ihtiyacim var iş kurmak için 1 aylığına geri ödeme yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar 0552 3807****

  9. Acil nakit sıkışıklığı yaşıyorum 15.000 tl borç istiyorum 5 ayda geri ödeme yapabilirim ayda 3.000 taksitle senet kabulumdur 0536273****

  10. Merhaba, işyerim ve yan gelirlerim mevcut. 4 aylığına 50.000 TL acil nakit borç ihtiyacım oldu her ay 12500 TL ödeyebilirim, yardımcı olabilirmisiniz

  11. acil 13 bin ihtiyacim var.kizimin saglik probkemi den dolayi.calisiyorm.sabit isim var.0539224*** ararmiainz.ameliyat olucak.kuzim 3 yil once kan kanserine yakalanfi.omirilikkte suan kitle var ameluyat olmasi gerekiyor.ayaga kalkmasi bu ameliyata bagli.ne ursunuz.hemen ararmisnz

  12. yapı dekorasyon işinde çalışıyorum aylık 4500 tl gelirim var 10 bin nakit para alırsam 3 ayda rahatlıkla geri ödeyebilirim düzgün tefeci arıyorum.

  13. Merhaba Tefeci Osman bey, acil 30 bin liraya ihtiyacım var malım mülküm var geri ödemede problem olmaz esnafım dükkanımda beni ziyaret edebilirsiniz sadece 2 aylık borç para çevirmem gerekiyor sonrasında allahın izniyle paranızı nakit olarak ödeyeceğim senetle altın, senetle kredi, borç para veren hayırseverler lütfen bana yardımcı olun.

  14. Merhaba, Tefeci Osman Bey 1500 USD maaşım var. İş yerimde geçen temmuz ayından beri çalışıyorum ancak şirket politikası gereği göreve yeni başlayan çalışanlar yaz sezonu sonunda ücretsiz izne çıkarılıyor.İznim nisan sonunda bitiyor.Ücretsiz izinde olmam nedeniyle ev kiramı ve kredi kartı ödememi geciktirdim. Haziran ayında tek seferde geri ödemek koşulu ile 5000 liraya ihtiyacım var. Borç para arıyorum tefeci bulmak için burayı buldum lütfen yardımcı olursanız sevinirim.535963****

  15. Tefeci Osman, Acil 5bin lazım sicilim bozuk değil kara listede değilim 3 ay işsiz kaldım kart borcum arttı lütfen arayın 0552259****

  16. Tefeci Osman Bey, Benim nişan harcamam için bugün 12.000 tl acil nakit bulmam lazım. Öğrenciyken sicilim bozuldu kredi kullanamıyorum bankalar kredi vermiyor. Sizlerden rica ediyorum bugün işimi halletmem lazım 10-15.000 tl borç para arıyorum 2.800 tl maaşım var kamu kurumunda çalışıyorum maaş bordromu gönderebilirim telefon 539780****

  17. Tefeci Osman Bey, acil nakit para arıyorum borç para veren kişiler anında kredi çıkartanlardan senetle borç para almak istiyorum 32.000 ödemem var 3 ay içinde geri öderim kefil gösterebilirim.

  18. Tefeci Osman bey selamlar işyeri kredisi olarak kullanmak üzere 50.000 nakit para lazım her ay 10 bin tl taksit ödeyebilirim senetle kredi, senetle borç para, para veren kurumlar farketmez anında kredi almak istiyorum.

  19. Tefeci Osman acil para lazım borç para yardımı arıyorum 3000 tl lazım kredi kartlarımı ödeyip borçlarımı kapatacağım ödemeyi de peşin yada taksitli farketmez senetle borç para kredi imkanı verenlerden almak istiyorum 543 911 ** **

  20. Osman Bey ben Antalya Akdeniz Üniversitesi güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum. Bana sağlık giderleri için çok acil 2000 TL lazım dönüş yaparsanız sevinirim. 0553795****

  21. 0546816**** merhabalar tekstil işi yapıyorum geliriöm 5000 10000 arası değişiyor kısa zaman içinde geri öderim bayram nakit paraya ihtiyacım var

  22. Merhaba benim 23.000 bin borcum var 12 ay taksitle para almak istiyorum bankadan para cekemiyorum 5025 tl maaşı var 0545664****

  23. İşlerimi büyütmek istiyorum reklam işleri yapmaktayım izmit ide ikamet ediyorum bireysel ve kurumsal olarak kredi arıyorum aylık 5 bin tl geri ödemeli 65 bin tl kredi istiyorum. Talebimi karşılayabilecek biri varsa lütfen bana ulaşşın.

  24. Mrb 5000 tl ye ihtiyacim var 0534 820 6*** 2600 gelirim var aylikta oderim 3 ay vade ilede

  25. 4ay vadeli 20bin liraya ihtiyacım var şoförlük yapıyorum lütfen acil döner misiniz 0545 620 4* **

 104. Özel sektör Orta Düzey yönetici olarak çalışmaktayım. Banka kredi limitlerim müsait olmadığından senetle 30 Bin TL desteğe ihtiyacım. Lütfen ilgili kişilerin bana ulaşmasını rica ediyorum.

 105. Memurum acil 30 bın tl paraya ihtiyacım var yardımcı olacak arkadaşlara geri ödeme 40 bın tl olarak yapabilirim yardımcı olurmusunuz.

  1. Damla hnm.Ne kadar süre içinde geri 9demeyi planlıyorsunuz.Aylık taksit ödemesi mi toplu ödeme mi.Detaylı yazarsanız yardımcı olmaya çalışalım

   1. İyi günler taksitli altina ihtiyacimiz var dugun nedeniyle teminat olarak emekli maas kartimiz var ziraat bankasindan ayin 1 inde yatar umut*******@gmail.com

   2. Merhaba, Mutfak şefiyim gelirim 4500+emekli maaşı 1900 tl 0532761**** mesaj atınız

   3. Senetle altın almak istiyorum İstanbul kapalıçarşı da senetle altın veren kuyumcular bize vermedi kefil istediler ama biz senetle borç almıştık daha önce kredi notum yüksektir eşimde üstüne ev var teminat gösterebiliriz senetle altın almak istiyoruz.

   4. Merhaba senetle altın satanlardan senetle altın almak istiyorum 4 bin tl kadar borç para veren yerler bana ulaşsın.

   5. Merhaba 50 bin uzun vadeli iş kuracağım biraz borç var kurduğum işi ipotek gösteririm yardımcı olabilir misiniz

 106. Maaşında haciz olmayan devlet memurlarına yardımcı oluruz.Yalnızca devlet memurlarına

  1. Senetle altın almak istiyorum acil paraya çevirip borçlarımı kapatmam lazım bankalar kredi vermiyor sicilim bozuk değil ama kredi başvurularım onaylanmıyor senetle kredi verenlerde olumsuz dönüyor senetle altın satan yerler lütfen benimle iletişime geçin.

  2. Gümrük komisyoncusuyum para lazım 13.000 maaşımda haciz yok kara listede değilim senetle altın satan kuyumcuları arıyorum. Acil kredi lazım borç para verenler tefeciler, banka haricinde borç para almak istiyorum.

  3. Merhabalr ben uzman çavuşum ve maaşım var sadece bankada yapilandirman ve kredim olduğu icin kredi kullanamiyorum. 15 bine ihtiyacim var. Maaşımı aliyorum devlet memuruyum. 15 bine ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim. Maaşım da haciz yoktur. Kredi alamiyorum nakite ihtiyacm var

  4. Merhaba
   45 günlüğüne 80 bin tl lazım
   30 gün sonra arsa satışından gelecek paraya istinaden istiyorum
   aylık faiz %20 den alabilirim
   görüşelim
   yalnız zamanım dar

   553 861 **** lütfen watsapp ulaşın

 107. Maaşında haciz olmayan memurlara 36 ay’a kadar vade ile yardımcı oluruz

  1. Merhaba, acil olarak bana ulasabilir misiniz? Koc grubu firmasinda calisiyorum ve cok acil ihtiyacim bulunuyor.

  2. 8000 tl maas ile calisiyorum ve maasimda haciz yok acil 5000 tl ihtiyacım var yardımcı olur musunz.

  3. Ben istanbul kapalıçarşıda çalışıyorum acil 40 bin tl borç para arıyorum yasal tefeciler bana ulaşabilir mi 0531443****

  4. Senetle altın almak istiyorum aylık 3 bin lira gelirim var bana ulaşırmısınız 530560****

  5. Memurum. Kredi borcum vs yok. Sadece kredi notum düşük diye kredi vermiyorlar. Ulaşım lütfen konuşalım.

 108. Merhaba acil 3bin tl ihtiyacım var kısa vadeli izmir içi yardımcı olabilir misiniz?

  1. Merhabalar nur hanım tefeciler den para istemek kısa vadede çözüm getirebilir gibi görünse de para almak çılgınlıktır.

 109. cokkk açıl 800 lıraya ıhtıyacım var 20 gunlugune bana yardımcı olacak bırı varmı

   1. Merhaba aylık net gelirim 5 bin acil 50 bine ihtiyacım var kefil olarak o kadar verebilirim ama daha fazlasını verebilirseniz memnun olurum banka ile aram bozuldu çok zordayım lütfen yardımcı olun beni bu durumdan kurtarın lütfen acil lazım.

   2. Bankacıyım 4000₺ maaşım var ayrıca giyim mağazam var mağazam için paraya ihtiyacım var temin ettiğim para ile sicilimi düzeltip kredi çekerek aldığım parayı faiziyle iade etmek istiyorum iletişim 0531427****

 110. Slm aleykum.bana 10.000 tl lazim acil
  Ben mersin de fabrikada calisiyorum.
  Hemen donus yaparsaniz.cok acil lazim.
  0543*******258 bu numarddsn gorusebiliriz.

    1. Talat bey 45.360 lira kredi borcumuz var eğer ödemezsek tüm kredi sicilimiz ve kredi notumuz kötülenecek ayrıca adımıza ev var haciz ve icra gelebilir. Biz bu aralar sıkışığız nakit para bulursak 3 ay içinde kendimizi toparlarız kefil olacak esnaflar var senetle borç para altın, telefon hattına kredi imkanları olabilir bize nasıl yardımcı olabilirsiniz.

    2. Merhaba Tefeci Talat bey işyerimde kullanmak üzere 50.000₺ acil nakit paraya ihtiyacım var aylık 10.000₺ olarak geri ödeyebilirim. Anında kredi, acil nakit para bulmam lazım tefecilerden borç para yardımı arıyorum.

    3. Talat bey 10bin TL ye ihtiyacım var ödemede sıkıntı yaşamam rica etsem geri dönüş sağlar mısınız? 0544499**** numaram

    4. Talat bey eşimin ameliyatı için 5000 binlira lazım istanbuldayım bugun ödeme yapmam lazım 2,500 maşım var her ay düzenli ödememizi yaparım.

  1. 15000 tl ihtiyacim var.güvenlik gorevlisiyim ve 2700 maasim var.donus yaparsanis odeme seklini konusuruz.geri odemesi kisa surede yapilacak

  2. Kargoda çalıyorum 2100 tl maaşım var acil 10 bin TL ye ihtiyacım var numaram 0542566****

  3. erol bey cok acıl800 lıraya ıhtıyacım var 20 gunlugune verme ımkanınız varmıdır

  4. kısa vadeli 5 bin lazım devlet memurum gelirim 5 bine yakın aylık 1.000 tl ye kadar ödeyblrm 055üç 7 yedi 0 iki 3 dört iletişim yanlış olmuş

  5. Merhaba kısa süreli 3 bin tl ihtiyacım var bordrom var net maaşım 4000 tl yarımcı olabilir misiniz, izmir?

  6. nasıl veriyorsunuz aile şirketimiz var ne gerekliyse halledip kısa vadede çözelim

  7. lütfen tefeci beyler acil paraya ihtiyacım var arar mısııııııınız 0541 371 72 04-**** 740 ** **

  8. Kadrolu öğretmenim aylık gelirim 5 bin tl 6-12 ay vadeli 10 bin tl acil nakit kredi lazım

  9. Merhaba, işyerim ve ek gelirlerim mevcut, acil 50.000 TL ye ihtiyacım var ödemede sıkıntı yok şartlarla ilgili dönüş sağlarmısınız

  10. kaç gündür tefeci arıyorum tefeci numaralarını sadece burada buldum lütfen yardım edin 532457**** numarama ulaşabilirsiniz bodygard olarak çalışıyorum maaşım iyidir borç ödemem için para bulmam lazım.

  11. Merhaba hala tefecilik yapıyormusunuz bana 5000 TL borç nakit para lazımda 2 3 aylık.

  12. Tefeci erol bey 2 aylık sıkıştım nakit lazım dönüş yaparmısınız 530 560****

  13. Tefeci Erol sizi internette arıyordum tefeci bulamadım hiçbir sayfada burada bulduğuma sevindim 20.000 bin tl 12 ay geri ödemeli borç para veren yerler, kişiler veya kurumlar fark etmez isterseniz yasal tefeci olun lütfen sözleşmeli senetli kredi çekmek istiyorum yardımcı olun.

  14. Tefeci erol bey 10.000 tl ye ihtiyacım var dönüş yapar mısınız aylık gelirim 3.300 tl ve ek gelirlerim var borç para arıyorum.

  15. Erol bey, Bende 25.000 tl borç para arıyorum nakite sıkışığım dönüş yapabilirmisiniz lütfen? 45 gün vadeyle senete imza atabilirim kredi çıkartanlar, nakit para verenler veya senetle altın satan kuyumcular bana ulaşsın.

  16. 40 bin tl borç para arıyorum acil para bulmam lazım tefecilerden 4 ay geri ödenecek şekilde nakit kredi imkanı istiyorum. Yukarıda yazan bir kişi senetle kredi, senetle altın sattığını söylemiş ona ulaşamadım beni bulabilir mi?

  17. Tefeci Erol acil borç paraya ihtiyacım var geri ödemede sorun olmaz bana dönüş yapın lütfen.

  18. Selamlar ben Hakan Ader, esnafım daha önce 20 yıllık geçmiş lokantamız işletmemiz vardı battık iflas ettik nakite sıkıştık acil borç para arıyorum 100.000 tl %30 komisyona razıyım 1 sene içinde geri ödeyeceğimiz teminat verebilirim. Senetle kredi veya senetle borç para verenler den bizimle iletişime geçmelerini istiyorum kredi çıkartılır diyenlerde yazabilir.

  19. Tefeci Erol bey nakit para bulmam lazım 8.500 tl borç ödememiz gerekiyor evdeki faturalar ödenmedi kira zamanı geliyor 6 ay içinde ödeme yapabileceğiz yeni iş kuruyoruz dükkan açacağız ama bu borçları ödemek için senetle borç para verenlerden nakit almak istiyoruz.

  20. Erol bey, Kredi notum düşük olduğu için bankalar kredi onayı vermiyor ama kara listede değilim anında kredi çıkartanlardan yardım istiyorum veya tefeci olarak senetle borç para verenlerden nakit kredi imkanı istiyorum. 50.000 tl kredi çekmek istiyorum esnafım geri ödeme garantisi veririm kefilsiz almak istiyorum.

  21. Özel bir araba tamir, dizayn şirketinde çalışıyorum 5550 maaşım var kredi kartı ödemem gecikti sicilim bozuldu bankalar kredi vermiyor acil borç para arıyorum. Senetle kredi verenler veya senetle borç para veren tefecilerden 3 ay geri ödemeli 25 bin tl nakit istiyorum. Anında nakit verenler telefon hattına kredi çıkartanlar ulaşabilir.

  22. Tefeci Erol acil para bulmam lazım 0545 656 ** ** borç batağına düştüm nakite sıkıştım bana ulaş lütfen İstanbuldayım.

  23. Tefeci Erol Merhabalar ben Azerbaycan vatandaşıyım İstanbulda bir restoran işletiyorum var ortak çalışıyorum aynı zamanda bir medya yapım şirketim var Aylık gelirim 7000 tl ve üzerindedir şu anda çok sıkışık durumdayım çok acil 20.000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.
   iletişim : 0539520****

  24. Tefeci Erol Abi bana yardım et acil 10.000 tl nakite ihtiyacım var hayat memat meselesi bana ulaşılmasını istiyorum acil bir şekilde acil kredi lazım.

  25. Merhaba acil sağlık sorunu nedeniyle 2000,TL’ye ihtiyacım var özel sektörde çalışıyorum 2400,lira gelirim var 537615****

  26. Kolay gelsin Erol bey acil 10bin tl lazım yarın için 6ayda öderim maaşım 4bin tl borçlarımı kapatmak için dönüş yaparsanız sevinirim 0555 508 ** ** kolay gelsin.

  27. Çok acil 5000 tl lazim evliliğim söz konusu
   0543872****
   3000 tl gelirim var

  28. Merhaba aylık net gelirim 5 bin acil 50 bine ihtiyacım var kefil olarak o kadar verebilirim ama daha fazlasını verebilirseniz memnun olurum banka ile aram bozuldu çok zordayım lütfen yardımcı olun beni bu durumdan kurtarın lütfen acil lazım Ne zaman yardımcı olabilirsiniz

  29. 0539791**** 3200 tl tekstil işi yapıyorum acil ihtiyacim var en fazla ne kadar verebilirsiniz ve nasil alabilirim

  30. Merhaba kamu görevlisiyim 4.700 maaşım var acil paraya ihtiyacım var nakite ödemede sıkıntı olmaz şartlarınız neler görüşürsek sevinirim 0546 884 ** **

  31. S.a ben noterde çalışıyorum ocak 15e kadar 3000 tl alsam kaç olarak geri veririm.

  32. merhabalar
   45 günlüğüne 80 bin tl ye ihtiyacım var.
   45 gün sonrasında ödeme yapılacak. Faizi görüşelim

  33. Ogrenciyim ve 5 Kasim’a kadar odemem gereken 1800 liralik borcum var. aylik 500 TL KYK ve 800 TL maas aliyorum calistigim yerden. Sadece 2000 TLye ihtiyacim var ne olur yardim edin. . Kolaylikla oderim borcumu

  34. Geri donus yaparmisiniz.
   Tel: ..
   3020 maasim var . Temizlik sefiyim. Istanbulda yasiyorum.

   5000-10000arasi ihtiyacim var.

  35. Erol bey bana acil 50.000 lazım asciyim 0535 327 3*** evim var satmak istemiom kredi vermiyorlar yardımcı olurmusunuz

  36. 100.000 lira iş yatırımı için 6 ay vadeli paraya ihtiyacım var. 0532 206 9*** Gökhan.

  37. Acil arayın. Maaşım 5000 TL memurum ama kredi notu düşük olduğu için kredi çekemiyorum. 10-15 bin lira lazım. Hemen 5 ay içinde ödeyebilirim durum çok acil.

 111. Aylık Yüzde 15 ile Borç Para Verilir. İletişim numaralarınızı ve gelirinizi işinizi yazın size dönüş sağlayalım

  1. 15000 tl ihtiyacim var.güvenlik gorevlisiyim ve 2700 maasim var.donus yaparsanis odeme seklini konusuruz.geri odemesi kisa surede yapilacak

    1. slm cemil bey benımde 800 lıraya ıhtıyacım var acil olarak 20 gunlugune acaba verme ımkanınız varmıdır

     1. Emre akyalon 10000 lira lazım acil borç para arıyorum 0546749**** arar mısınız.

     2. Acil nakit para lazım 20 bin TL ye ihtiyacım var 0543313**** telefon numaram

      Mağaza sektöründe çalışıyorum ekstra dan iyi kazanıyorum aciliyeti olmasa bu yola başvurmam bana bugün içinde lazım.

     3. Acil nakit para lazım borç para yardımı arıyorum senetle borç para verenler lütfen 3 Bin TL nakit para ihtiyacım var 0533142****

     1. 5 milyar dağıtım ihtiyacım var borçlarım var

     2. Acil olarak bugün veya yarın 8000 tl ihtiyacım var geri ödemesi ne derseniz kabul ediyorum lütfen acil dönüş yaparmısnız

    2. Meraba bana acil nakit lazım 3000 TL maaşım 5500 TL 2 ay içinde ödeyebilirim dönüş yaparmısınız azadklc***@gmail.com 544 386 ** **

     1. Slm cemil bey acil ihtiyacım var 35bine devlet dairesinde calışıyorum personelim 2500 maaş alıyorum ödemede sıkıntı olmaz 15den 15ne tık öderim acil dönerseniz sevinirim 0537 943 4* **

    3. Bana 19.000₺ lazım acil nakit borç para almak istiyorum 7 ayda geri ödeyebilirim senetle kredi kuyumcu farketmez lütfen bana ulaşın.

    4. tefeci cemil bey acil banada ulaşırsan çok sevinirim acil 10 bin tl ihtiyacım var kredi kartlarım var ve kredilerim var ödenecek hasta olduğumdan bir süre çalışamadım zor duruma düştüm bankalardan kara liste sicil yemek istemiyorum borçlarımı ödersem rahatlıkla sana olan borcumu öderim lütfen efendim yardımcı olun.

    5. 10.000 tl nakit borç paraya ihtiyacım var acil 12 aylık yardımcı olursanız sevinirim adım ismail kocaeli kandıra da oturuyorum delta çalışıyorum ev kira cep no 0530123**** acil borç para lazım aramanızı bekliyorum.

     1. Maaşım 2500 tl çok dardayım acil borç arıyorum yardımcı olun lütfen bekliyorum.

     2. Bankalarda puanım yok birşey yapamıyorum acil nakite sıkıştım borç para arıyorum yasal tefeci, borç para veren yerler kişiler senetle altın satan kuyumcular istediğiniz sözleşme yapabilirim lütfen bankalar kredi vermiyor 2 ayda geri ödeme yapıcam.

     3. Cep numaram 05301233740
      Email.adresim.
      isoefe362@gmail.com
      Acil ararsanız sevinirim 10.000tl ye ihtiyacım var 12ay vadeli dardayım bankalarda puanımyok darda sıkintidayın borçlarım var lütfen yardımcı olun maasim 2500 tele kocaeli kandıra da kirada oturuyorum delta dogalgaz sismik araştırma da çalışıyorum. Ne olur bana acil dönüş yapmanızı bekliyorum.

     4. Ben artık aramıyorum çalışıp kazanıp ödüyorum borçlarımı sizde öyle yapın sakın bulaşmayın tefecilere engüzeli helal para

     5. En doğrusunu yapıyorsunuz İsmail bey, bizlerde insanların tefecilere bulaşmaması adına uğraşıyoruz. Tebrik ederim sizi.

    6. Cemil Bey merhabalar bana 20.000 lira senetle kredi lazım acil para bulmam lazım tefecilerden veya senetle altın satan kuyumculardan nakit almak istiyorum yasal tefeciler para veren yerler kişiler bana dönüş yapabilir misiniz

    7. Tefeci Cemil bana acil 10.000 tl nakit para lazım tefeci arıyorum sadece 3 ay içinde geri öderim kefil gösterebilirim sicilim iyidir kredi notum düşük ama kara listede değilim bankaya borcum yok tabi bankalar kredi vermiyor o yüzden senetle borç para, altın almak istiyorum kefilsiz gelir belgesiz kredi verenler şahıslar firmalar bana ulaşsın tel 0539561****

    8. Merhaba ben konyada milli eğitimde memurum bana nakit 4000 TL borç para lazım acil numaram 0552254****

    9. Merhaba Tefeci Cemil Bey, Ben İstanbul dan yazıyorum eşimle birlikte işlettiğimiz bir cafe var 2 aydır dar boğaza girdik nakit akışı durdu 1-1.5 ay sonra mevsim sezon açılıyor para kazanacağımızı biliyoruz. Bundan dolayı bize 40.000 TL acil nakit lazım anında kredi verenler, senetle borç para verenlerden alıp sadece 2 ay içinde geri ödeyeceğimizi belirtiyorum. Bankalar kredi vermiyor şirket yeni olduğu için telefon hattına kredi bizim için ufak kalıyor. Tefecilerden borç para alıp faizle ödemek istiyoruz.

     1. İstanbuldan murat.10.000 tl lazım.Kızımın okul parasını yatırmam lazım.Kayıtların kapanmasına 10 gün var.Arsam ve evim var.12 ayda taksitle öderim.

    10. Slm cemil abi 10.000 acil para lazım borç para verenlerden senetle almak istiyorum ihtiyacım var bana yardım edermisin

    11. Üniversite öğrencisiyim çok acil paraya ihtiyacım var lütfen bana ulaşın yardım edin lütfen. Acil kredi lazım gününde öderim borcumu gerçekten. 0530 978 ** **

     1. Merhabalar ön ödeme isteyen dolandırıcılara itibar etmeyin 15 bin liraya kadar sadece nakit ihtiyacı olanlara yardımcı olurum beni *************** yazarak outlook mail adresinden bulabilirsiniz

    12. cemil bey merhaba bana acil nakit para lazım ihtiyacım 20000 ₺ şu an izindeyim denizciyim maaşım 1500 dolar yalnız 2 ay sonra çıkıyorum gemiye şu an kredi ve kredi kartı borçlarım var sicilimi bozmak istemiyorum fakat sıkıştım şu an acil kredi lazım yardımcı olursanız sevinirim tel 0538041****

    13. düğün yapcam acil 2 aylına nakte ihtiyacım var bana acil dçnüş yaparmısınız lütfen düğünümden sonra hemen parayı geri ödüycem acil dönmenizi bekliyorum kefilimde var …

    14. Cemil bey merhaba sizden rica ediyorum cok acil 10bın TL para lazım borclarim var aylık 2600 maas alıyorum gununde kesin ödeme garantisi 0552 278 ** ** tesekkur ederim

    15. 5000 bin lira acil para lazım 2800 maaşım var güvenlik görevlisiyim ek işte yapıyorum ama bi hastam var oyüzden 5000 lira lazım yardımcı olursanız sevinirim

    16. Cemil bey bana yardımcı olursanız sevinirim bana bi 50000 lazim borçlarımi bir araya toplayacağım fakat beni taksitlendirme yapmanız gerek.

     1. Cemil bey merhaba 5.000 tl ihtiyacım olmaktadır aylık 2.650 tl maaş alıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim acil hemen lazım sabah 8 de vermem gerekiyor teşekkürler bekliyorum acilen

    17. Merhaba bana 150.000 Bin TL Lazım yüksek gelirli Ticaret İşi Yapıyorum 3 aylık bir zaman içinde geri ödemesi yapılacaktır
     SYN. ASAF ŞAHIN

    18. Cemil bey acil 3000 TL lazım nasıl ulaşırız size veya nunaramı yazsam ararmısınız acil lütfen 05418675462

    19. Merhaba 28 yaşındayım adım Tuğba acil 19 bin TL ihtiyacım var çalışiyorum geri dönüş yaparsaniz konuşabiliriz

    20. acıl 50 bıne ıhtıyacım var aılemın ustune tarla tapan cok. agustosta gerı odeyecem faızı ne olur

    21. Amacım tefeci bulmak değil fakat tefeciler ne kadar faiz alıyor çok merak ediyorum.

   1. 30000 tl ihtiyacım var özel bir tekstil firmasında çalışıyorum 2200 maaşım var şuan aylık düzenli ödeme yapabilirim.Geri dönerseniz sevinirim.

    1. Merhaba Cemil Bey ben Ayşe acil kredi lazım benim yarına kadar 10 bin TL’ye ihtiyacım var bayramın birinci günü size hemen öderim lütfen bana ulaşın 0506095**** acil nakit para lazım lütfen dönüş yapın.

    2. Ali. 0535627**** 5000 tl.te acil ihtiyacım var. En geç iki ayda önderim.Lütfen mesaj atarsanız memnun olurum. alikarayelnarven @hotmail.com

   2. 3000 bin lira alıyorum 1 buçuk senedir fabrikada çalışıyorum acil 15.000 tl nakit lazım borç para veren hayırseverler lütfen yardımcı olun.

   3. Merhaba cemil bey 5000 liraya bi ihtiyacım var yardımcı olursunuz 0530 739 4*** **** liraya yakın maaşım var herhangi bir sıkıntı çıkmadan ödemeyi yapabilirim

   4. Cemil abi acil para lazım bügün 0545401**** 15 bin tl ödemem var sizin aramanızı acil bekliyorum istanbulda yaşıyorum 3250 maaşım var

  2. Kargoda çalıyorum 2100 tl maaşım var acil 10 bin TL ye ihtiyacım var numaram 0542566****

   1. Merhaba bana çok acil 5000 tl lazim bana yardımcı olabilir misiniz? Gününde odiycegimden şüpheniz olmasin. Dönüş yaparsanız sevinirim.

  3. Merhaba izmirde memurum 3 çok acil 3 bin tl ihtiyacım var 1 ay içinde öderim yardımcı olursanız sevinirim.

  4. Lütfen ne olur bana acil dönüş yapın çok acil 3 bin tl ihtiyacım var 0506682****

     1. Senetle borç para verilir yasal tefecilerle uğraşmayın ben size nakit kredi veriyorum acil para arayanlara borç para verilir iletişim için 0553931****

     1. 20 bin lazım esnafım düğün için gerekli 8 ila 10 bin arası en az gelirim var kendi işim 0533 199 ** ** acil dönüş yaparsanız sevinirim

    1. Merhaba Cemil bey yasal tefeciler borç para veren kişilerden 25 bin tl borç para arıyorum eğer senetle para verebiliyorsanız almak isterim iletişim numaramı gönderdim.

    2. Tefeci cemil acil borç para arıyorum senetle para veren yerlerden borç almıştım adıma tapuda ev var kefil de var problem olmaz 45.000 tl faizli para istiyorum senetle kredi sağlayanlardan dönüş bekliyorum 530554****

    3. Cemil bey lütfen bana ulaşın 1 ay önce işe girdim bankalar 3 ay sonra gel dediler 15 bin liraya ihtiyacım var çok acil

    4. Borç para verecek arkadaşlar ulaşın borçlarımı düzenli öderim sağa sola borcum var mahçup kalmamak gerek bir yere borcum olsa sıkıntıya girmem çok rahatlarısınız beni tesekkurler

    5. Merhaba türk havayolları nda çalışıyor um, 30000 TL senet ile kredi alabilir miyim

   1. Betül hanım acil 5 bin tl lazım tefeci arıyorum yasal tefeci benim için uygundur çok faiz istemeden borç para veren yerler bu numaradan 0533 544 ** ** ulaşabilir.

  5. Abi acil 7 bin lira ihtiyacım var bu gün en geç yarın. Mağazada çalısıyorum aylık gelirim 5 bin tl ödemede sorun olmaz

  6. merhaba ben almanyada hikamet ediyorum turkiye istanbulda yasayan annem icin acil nakit ihtiyaci var kendisi emekli odemelerde bende yardimci olucam tr.53929**** tr.+49152233*****

  7. Selam yönetici yim aylık gelir 4250 tl
   25 bin tl lazım 1 aylık teşekkürler
   5424*5****

  8. Cemil yaşar uzman çavuşum aylık 7 bin TL maaş alıyorum 50 bin TL ihtiyacım var faceden yazarsanız sevinirim veya postadan

  9. 15000 ihtiyacım var 2600 maaşım 1300 ek gelirim var antalya otelde kadrolu olarak 6 yıldır çalışıyorum 532792****

  10. cemil bey mrhaba bana kocak.ismail**@gmail.com hesabımdan ulasabılrsıınız kardesım unıverste okuyor 1 haftalıgana 5000 tl nakıt ıhtıcam var guvenlık personelıyım ne olur bana yardım edın telfon yok nakıte çevırmek ıcın satmak zorunda kaldım

   ne olur bana ulasın gun ıcınde.

   1. Tefeci cemil bey acil 35 bin lira paraya ihtiyacim var maasim 3900 yardimci olursaniz sevinirim cok acil ihtiyacim var

    1. Kamuda memurum 3800 maaşım var 4000 tl nakite ihtiyacım var istanbul avrupa yakasında oturuyorum numaram 0533 195 0* **

  11. Merhaba cemil bey ben istanbuldan Ercan benzin istasyonunda çalışmaktayım kredi ve bazı borçlarımı kapatmak istiyorum bunun için 6000 TL ye ihtiyacım var bir an önce çözmede yardımcı olursanız sevinirim maaşım asgeri ücret tel:0546-974-**-**

  12. Kamuda kadrolu öğretmenim 6-12 ay vadeli 10 bin tl lazım aylık 5 bin üstü gelirim var belgeleyeblcgm
   055üç 67 yedi 0 iki

  13. 0551587****
   Sigortalı çalışıyorum
   aylık geliri 3000 tl
   Acil 7000 tl ye ihtiyacım var ( sağlık meselesi).

  14. Bana 25000 lira lazım yardımcı olursanız sevinirim 3 ay sonra ödeyebilirim 507 144****

  15. Bana 12 ile 5 bin tl lazim yardimci.olurmusunuz 0543663**** 4 leventte çalişiyorum aylik gelirim 3000 bu ay biraz sikintiya girdim bugun acil lazim her ayin 10 da 300 lira odeye bilirim

  16. 10 bin tl acil nakit ihtiyacım var. nakite sıkıştım borç para lazım tefecilere bulaşmak istemiyorum erta*****@gmail.com 0552261****

  17. Mrb cemil bey istanbul silivriden anıl ben çok acil 5000 tl ye ihtiyacım var 3000 tl gelirim var en kisa surede geri dönüs yapılacak iyi günler
   0536845****

  18. Acil nakit para bulmam lazım 11.000 tl maaşım var acil 15.000 tl para gerekiyor 4 ayda ödeyebilirim.

   1. Acil 70 bin tl ye ihtiyacım var ama eylül ayında faiziyle beraber geri öderim bana acil dönüş yapabilir misiniz

  19. Benim acil paraya ihtiyacım var çocuğumu hastaneye yatırmam gerekiyor 20.000 bin tl ihtiyaç var gelir 3000 bin ödemekte sıkıntı yaşamam acil nakit lazım.

  20. Aylık 5000 TL kazanıyorum ama kumar yüzünden borca girdim 10000 TL acil nakit borç paraya ihtiyacım var 0533405****

  21. Acil 15000 TL nakit para bulmam lazım yardımcı olursanız sevinirim 0530409**** borç para için acil ulaşın lütfen

  22. Bana 10000 tl nakit borç para lazım yardımcı olurmusunuz 541644**** güvenlik işi yapıyorum aylık 3000 tl gelirim var.

  23. tefeci cemil acil 10000 borç para lazım 0533501**** kuryeyim aylık 2500 tl gelirim var ödemede problem olmaz.

  24. Merhaba aylık 9 bin tl gelirim var 5 bine ihtiyacım var 2 ay içinde geri ödeme yapabilirim faiz önemli değil borç para verenler benimle iletişime geçsin ödeme konusunda sorun yaşamazsınız.

  25. Doktorum maaşım 10 bin lira acil 40 bin tl ihtiyacım var ödeme de sorun olmaz bakırköy senetle para verenler bana ulaşsın 0532768****

  26. 13 bin ihtiyaci. var.kizimin saglim probleminden dolayi hemen ararmisiniz.calisiyorm.sabit isim var.istanbulda yasiyrm

  27. 053922473** bin ihtiyacim var.calisiyorm.sabit isim var.hemen donus saglarmisnz.acil

  28. Emlak danışmanıyım acil 20.000 tl nakit borç para ihtiyacım var 3 ay içinde ister toplu ister parca parca öderim 0549 502 **** ararsanız sevinirim

  29. Merhaba Cemil bey benim 20.000 liraya ihtiyacım var. Eşimde bende çalışıyoruz aylık gelirimiz toplam 4000 lira. Eğer aylık olarak ödemeyi kabul ederseniz sizden yardım talep ediyorum.

  30. Merhabalar cemil bey acil nakit borç para arıyorum aylık gelirim 4500 TL ve 20.000 liraya ihtiyacım var dönüş yaparsınız geri ödeme şeklini konuşuruz.

  31. Merhabalar özel sektörde ihracat yapan firmada çalışıyorum biraz nakit para lazım paraya ihtiyacım var aylık gelirim 4500 TL ve 20000 liraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

  32. Selamlar Tefeci Cemil Bey,

   15.000 tl nakit borç para arıyorum geri ödemesini 4 aylık şekilde yapabilirim 5.000 tl gelirim var aylık borcumu ödemede problem olmaz.

  33. Sa 8-10 bin tl kadar borç paraya ihtiyacım var adıma kredi çıkmıyor bankalar kredi vermiyor aylık gelirim 3.500 TL sigortam yok ama geri ödemesini 3 ayda rahatlıkla yapabilirim borç para verenler iletişime geçerse sevinirim.

  34. selamun aleyküm
   motor kuryesiyim nakit borç para lazım 13.000 tl kadar borç para verenlerden almak istiyorum.
   günlük 90 tl para alıyorum
   aylık eder size 2.700 tl babam ceza evinde 6 kardeşime ben tek bakıyorum onların ihtiyaçlarını karşılayamıyorum cemil abem
   allah rızası için kardeşine yardımcı ol yetim duası alırsın gercekten

  35. 1 haftaya kadar 10 bin liraya ihtiyacım var borç para lazım oldu tefeciler acil ulaşabilir misiniz

  36. Merhaba ben murat istanbul anadolu yakasında özel güvenliğim 5 bin TL ye ihtiyacım var maaşım 3000 tl yakında bankaya girip çalışmaya devam edicem lütfen bana ulaşın telefon numaram 0543488**** şartlarını neyse konuşalım anlaşalım geri ödemede sıkıntı olmaz.

  37. 10 bin lira nakit borç para ihtiyacım var bana dönüş yapın tefecileri arıyorum 0507-761-**-**

  38. aylık gelirimiz 15000 özel sektör aile dükkanımız var şuan işlerden dolayı iflas etmemek için 70.000 nakit borç para ihtiyacımız var aylık 7000 ödeyebiliriz tefeciler borç para verenler bize ulaşsın şartlarınız kabuldür 0534 467 ** **

  39. Kamu çalışanıyım aylık 4 bin gelirim var 30 bin TL lazım borç para olarak alacağım geri ödemeyi bir miktar üstüne ekleyerek yapabilirim borç para veren zenginler veya firmalar bana ulaşabilir mi?

  40. Acil 6000 tl borç paraya ihtiyacım var 12 ay taksitle senetli taksitle geri ödeme yapabilirim nakit para veren herkes ulaşsın.

  41. 25000 tl ye ihtiyacim var aylık ev kiraları geliyor 2800 tl odemeyle ilgili hic sıkıntı yaşamayız en geç 3-4 ay içinde borç bitmiş olur. En kısa surede dönüş yaparsanız ayrıntılı konuşmak isterim nakit borç para arıyorum.

  42. Merhaba tefeci Cemil bey benim 40.000 tl nakit borç para ihtiyacım var 10 gün içinde acil borç para bulmam lazım lütfen yardımcı olun ödemede sıkıntı olmaz

  43. Merhabalar, Tefeci Cemil Bey acil 50 bin TL nakite ihtiyacım var belgelenebilir sabit gelirim var borçlarımdan dolayı acil para lazım hala aynı işi yapıyor musunuz? Bana ulaşırsanız sevinirim.

  44. Cemil bey merhaba tefeci bul sitelerinde sizi arıyorum 1 haftadır benim 50 bin tl paraya ihtiyacım var esnafım aylık gelir ortalama 8 bin aylık 3 bin tl taksitlerle geri ödeyebilirim senetle kredi imkanınızdan faydalanmak isterim. Birde senetle altın satan kuyumcular, peşinatsız telefon veren yerler sizde iletişime geçebilirsiniz 0541556****

  45. Cemil bey, 10.000 tl ye ihtiyacım var aylık gelirim 3500 tl 0539586**** senetle kredi, senetle altın, senetle borç para istiyorum istediğiniz senete imza atabilirim.

  46. Bana 15 bin tl lazım aylık 2.500 kazancım var her ay 2 bin tl öderim borç para veren yerler yardımcı olursanız memnun olurum

  47. Tefeci cemil bey telefon numaranızı gönderirmisiniz 5.000 tl nakit borç paraya ihtiyacım var acil para bulmam lazım 0536394****

  48. Tefeci Cemil telefon numarasını hiçbir yerde bulamadım yasal tefeci arıyorum 5 bin tl borcum var nakit para imkanı sağlayanlar bana ulaşsın 0541948****

  49. 10.000 lira para arıyorum ihtiyacım var cemil bey 4 ay içinde geri ödeyebilirim 2.500 tl maaşım var babamın adına dükkan var aynı ilçede 30 yıldır ikamet ediyoruz lütfen nakit borç para lazım yardımcı olun 0541948**** tefecilerin numaralarını bir türlü bulamadım arayın yardımcı olun.

  50. Tefeci cemil bey benim 6000 tl borç para ihtiyacım var telefon 0531865**** dönüş yaparsanız sevinirim turizm taşıma işi yapıyorum aylık gelirim 4.800 tl dir rahatlıkla geri ödeyebilirim. Günlerdir yasal tefeci arıyorum bulamıyorum sizi gördüğüme sevindim bana yardım edin rica ediyorum

  51. Merhaba, Tefeci Cemil Bey,
   Havacılık sektöründeyim 5000 lira gelirim var. Geri ödeme 45 gün sonra yapılacak şekilde acil borç para arıyorum senetle kredi, nakit farketmez alabilirim.

  52. Merhaba acil para lazım nakit ihtiyacım var borçlarımdan dolayı iflas ettim haciz gelebilir sadece 3 aylık 45.000 tl borç para arıyorum senetle altın, senetle kredi, nakit imkanı sağlayan kişiler bana ulaşsın aylık gelirim 4.500 tl ve ayrıca kira gelirim var

  53. Organizasyoncuyum acil paraya ihtiyacım var büyük işler bağladım bazı aletlerim eksik bunlar için 5 bin TL ye ihtiyacım var İstanbul Pendik te yaşıyorum geri ödemeyi 2 ayda yapabilirim hiç problem olmaz nakit borç para verenler, yasal tefeciler bana ulaşsın 0555087****

  54. Tefeci cemil bey 0542220**** ben memurum aylık 4500 tl gelirim var bu aralar para lazım oldu ödemelerim var borçlarımı ödersem rahatlayacağım babam esnaf dır her türlü kefil olur borç para verenler, zenginler, senetle para almak istiyorum lütfen senetle kredi imkanı sağlayan yasal tefeciler ulaşsın.

  55. Devlet memuruyum ev taksitlerimizin ödemesini yapamadım eşim şu an işsiz sadece benim aylık 4.800 tl kazancımla geçiniyoruz. Bu ay 8.400 ödememiz var bize borç para verenler senetle kredi ya senetle altın satan kuyumcular yasal tefeciler lazım veya kredi sicili bozuk olanlara kredi çıkartanlar yardımcı olabilir mi

  56. Tefeci Cemil bey bana 1 ay sonra geri ödeme olacak şekilde 15 – 20 bin tl acil para bulmam lazım nakite ihtiyacım var borç para veren kurumlardan yardım istiyorum bankalar kredi vermiyor sicilim bozuk kara listedeyim.

  57. Tefeci Cemil Bey, 0552 337 ** ** Serbest meslek ticaret ile uğraşıyorum 5000 Lira acil para bulmam lazım yardımcı olabilir misiniz borç para veren yerler kişilerden dönüş bekliyorum. Senetle kredi veren kişilerde iletişime geçebilir.

   1. Selam Tamer bey benimde aynı sorunum var acil para lazım size cevap yazan oldumu bildiğiniz biri varsa yardımcı olursanız sevinirim acil kredi lazım sesu****@gmail.com

  58. Tefeci cemil bey 4 haftadır tefeci arıyorum bulamıyorum acil para bulmam lazım bankalar kredi vermiyor 1.000 tl para geri ödemeli almak istiyorum iletişim için telefon numaram 0544697****

  59. Tefeci Cemil bey çok acil nakit borç para arıyorum borçlarımı ödemem için acil kredi lazım, senetle para veren kişilerden alabilirim. Kefil isterseniz vardır sadece 10.000 tl 2 ay sonra ödenecek şekilde istiyorum bana para verecek tefeci arıyorum.

  60. Tefeci Cemil bey Numaramın burda görünmesini istemiyorum acil borç paraya ihtiyacım var bugün 15.000 tl ödemem var 2 ayda geri ödeyebilirim borç para verenleri yasal tefeci arıyorum ama bulamıyorum acil nakit para lazım verebilecekler iletişime geçsin lütfen.

  61. Slm cemil bey maaşım 3500 tl bana 10 bin tl acil borç para lazım tefecilerden senetle kredi veren yerlerden borç para veren kuyumculardan ve finan şirketlerinden acil nakit senetle kredi imkanı istiyorum lütfen yardımcı olun 0532314****

  62. Tefeci Cemil 539745**** ben ömer acil para bulmam lazım borç para verenler dönüş yaparsanız sevinirim

  63. Tefeci cemil bey, bana acil para lazım dönüş yaparsanız sevinirim. Senetle borç para verenler internette borç para verilir ilanı yayınlıyorlar ama senetle nakit imkanı herkes sağlamıyor. Faizle geri ödeme yapacağım 10.000 tl para lazım senetle borç para verenler bana ulaşabilir mi?

  64. Tefecilerden senetle borç para almak istiyorum Ramazan Yelek güvenlik görevlisiyim 3500 tl maaşım var kendimize ait mülk olarak binamız var 5.000 tl borç para arıyorum acil nakit bulmam lazım lütfen tefeciler borç para verenler yardımcı olun. Senetle kredi çıkartanlar sicilim temizdir.

  65. Ben İstanbul dan yazıyorum senetle borç para için aramadığım yer kalmadı kara listede ve sicilim bozuk olduğu için bankalar kredi vermiyor kredi çıkartılır diyenlere de inanmıyorum senetle kredi verenler den borç nakit para almak istiyorum. 2 hafta içinde 40 bin tl para bulmam lazım borç para veren şahıslar, firmalar şirketlerden yardım istiyorum.

  66. Hayırlı akşamlar merhaba Cemil bey, Çocuğumu ameliyat ettireceğim 10 bin tl ye ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim senetle borç para verenlerden allah rızası için faizli geri ödeme şekliyle nakit para arıyorum senede imza atarım kefilim var sadece 3 ay içinde geri ödeme yapabilirim İstanbul veya Antalya senetle borç para verenler iletişime geçsin.

  67. Ben Zeydan, Adana da yaşıyorum acil nakit borç para arıyorum 23.000 tl bulmam lazım nakit ihtiyacım var senetle borç para verenler maaşım 2750 tl elektrik dağıtım firmasında görevliyim 2 ay içinde ödeme şansım var sadece borç ertelemem gerekiyor kredi notum düşüktür sicilim bozuktur kara listede değilim ama kredi onayı çıkartanlar halledemedi ona göre arayın 541 685 ****

  68. Merhaba Cemil bey benimde çok acil 40 bin tl ye ihtiyacım var bu parayı bankalara yatırıp kredi çekebilmem için size sunucağım 2 ev var bir evin borcu 120.000 tl değeri 290.000 diğer evin 21.000 tl borcu var değeri 320.000 tl işletmem var sizden ricam senetle borç para arıyorum acil nakit bulmam lazım borç para veren kişiler den çok acil bir dönüş bekliyorum

  69. Tefeci Cemil bey, daha önce tefeci mustafa ve erol ile görüşme sağladım en fazla 3.000 civarı borç para verebileceklerini söylediler benim acil senetle nakit borç para bulmam lazım 30.000 tl kadar sicilim bozuk kara listedeyim bana ulaşın Serkan Düztaş 0535 863 ** **

  70. Tefeci Cemil bey Mustafa Emin 50 bin tl nakit kredi imkanı veren yerleri araştırıyoruz. Senetle kredi verenler den borç para alıp 5 ay içinde geri ödemek istiyoruz senetle altın satan kuyumcular borç para veren yerler %30 komisyona kadar faiz ödeyebiliriz lütfen bizimle iletişime geçin 0534623****

  71. Acil 1.000 tl lazım borç para almak istiyorum nakit kredi veren kişilerden çok ihtiyacımız var.

  72. Ecza kalfasıyım babam vefat etti acil 7.00 bin lira borç para ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim aylık 2.500 tl maaş alıyorum.
   Senetle borç para verenlerden acil para istiyorum 0551193****

  73. Tefeci Cemil bey numaranızı arıyorum bir haftadır sizinle görüşme sağlamıştık daha sonra arayacaktım meşgul çalıyor lütfen görünce bana dönüş yapar mısınız 75.000 tl senetle borç para alacaktım senetle altın satan kuyumculara yönlendirmiştiniz ben miktarı düşürdüm 15 bin tl acil nakit para bulmam lazım tefeci arıyorum yardımcı olun Saygılar Sevgi.

  74. Tefeci cemil bey bir esnafa 20.000 tl borcum var acil nakit para bulmam lazım senetle kredi ve senetle borç para almak istiyorum. Senetle altın satan kuyumculardan bir miktar aldım ama istediğim nakiti vermediler sicilim bozuk kara listede olduğum için bankalar kredi vermiyor lütfen yardımcı olun.

  75. Merhaba tefeci cemil bey bana ulaşabilir misiniz acil borç para arıyorum 35 bin tl nakit desteği lazım bankalar kredi vermiyor sicilimde bir sıkıntı yoktur 0537819****

  76. Cemil bey nakit borç para lazım 3.500 tl kadar gelecek ay elime geçecek 10 bin liradan borcumu ödeyebilirim acil bana ulaşabilir misiniz

  77. Tefeci Cemil bey merhaba acil 7000 tl borç para lazım mobilya işi yapıyorum 12 ay vadeye geri öderim

  78. Tefeci Cemil bey büyük bir cafe işletmesinde vale olarak çalışıyorum 4.000 lira maaş alıyorum acil nakit para lazım borç para verenleri arıyorum. Senetle borç para verenler acil ulaşın.

  79. Tefeci Cemil bey 50.000 tl borç para arıyorum acil nakit ihtiyacım var e posta adresime cevap atarsanız telefonunuzdan sizi ararım.

  80. Hayırlı geceler cemil bey acil 3 bin tl nakit paraya ihtiyacım var borç para veren kişiler bana ulaşır mısınız 0534405****

  81. Selam 20.000 nakite ihtiyacım var İstanbulda esnafım aylık gelirim 3.000 senetle borç para verenlerden acil nakit para bulmam lazım iletişime geçerseniz sevinirim

  82. Tefeci Cemil bey ben matbaa da çalışıyorum 3000 tl maaş alıyorum 2-3 aydır nişan yüzünden borca girdim bir an önce borcumu ödemek istiyorum bu yüzden 25.000 tl nakit bulmam lazım senetle borç para verenlerden 6 ayda geri ödemek üzere borç para istiyorum 0533 431 ** **

  83. Tefeci cemil bey acil nakit para lazım senetle borç para verenlere ihtiyacım var Gürol ben 0541 680 ** ** arayın görüşelim.

  84. İyi Günler Tefeci Cemil bey benim çok acil bir şekilde 50 Bin TL senetle borç para ihtiyacım var. Acil nakit lazım bankalar kredi vermiyor kredi çıkartanlardan yardım istiyorum. Anında nakit paraya ihtiyacım var özel bir şirkete çalışıyorum 11 senedir 3.250 tl maaş alıyorum.

  85. ömer ali zorlu telno 5397454826 antalya aylık gelirim belgelenbilir 4500 havalimanında çalışıyorum mail ilede ulaşabilirsiniz

  86. Tefeci bey 20 bin tl acil para lazım size nasıl ulaşabilirim iletişim telefon numaranızı paylaşır mısınız

  87. Selam Cemil abi bana ulaşabilir misin 6 bin lira acil nakit lazım borç para yardımı arıyorum çok ihtiyacım var maaşım iyi ekmek ustasıyım senetle borç para verirseniz sevinirim 0534 570 ** **

  88. Tefeci Cemil Bey çok acil ihtiyacım var ben borç para yardımı arıyorum 25.000 TL senetle borç para verenler benimle iletişime geçsin 0535897****

   1. Nevzat bey Gebzeden yazıyorum 6.500 tl borç para istiyorum borç para ilanlarına benide eklerseniz mutlu olurum.

  89. Tefeci Cemil bey 25.000 lira 12 ay vade ile faizli para almak istiyorum. Borç para verenler genel senetle kredi verdiğini söylüyor ben senetle değil firma ve şahıslardan almak istiyorum. Acil nakit para bulmam lazım bana yardımcı olur musunuz?

  90. Tefeci Cemil bey 15 bin lazım minibüsçüyüm aylık gelirim 6.500 TL rahatlıkla öderim sadece şu sıralar nakit sıkışıklığı yaşıyorum borç para verenleri arıyorum.

  91. Merhaba 60.000 tl ye ihtiyacım var nasıl ulaşabilirim size 0554735**** nolu numaramdan arayabilirisiniz. Tefeci arıyorum lütfen yardımcı olun.

  92. Merhaba Tefeci Cemil bey bana 5 bin TL lazım her ay düzenli ödeyebilirim 0543663****

  93. Tefeci Cemil Bey inşaat mühendisiyim acil 4.000 TL nakit para lazım borç para yardımı arıyorum.

  94. Benim 14.000 TL nakit borç paraya ihtiyacım var. Bilgisayar mühendisiyim çalışıyorum gelirim aylık 7000 TL çok acil nakit para lazım ihtiyacım var. Borç para verenlerden borç para yardımı arıyorum lütfen yardımcı olun.

  95. Acil para lazım 10.000 TL nakit ihtiyacım var 6 ay vadeli numaram 0534877**** 4 bin lira maaş alıyorum geri ödemede problem olmaz.

  96. Tefeci Cemil bey 4 Bin TL’ye acil nakit para lazım bana ulaşabilir misiniz 537431****

  97. Acil para lazım 10.000 TL nakite ihtiyacım var, 4000 TL maaş alıyorum sistem yöneticiliği yapıyorum geri ödemede sıkıntı olmaz borç para verenlerden borç para yardımı arıyorum 0534877****

  98. Acil 10000 TL lazım yardımcı olur musunuz lütfen… 5346676641
   7000 bilgisayar mühendisi

  99. 5374312384 2400tl ozel guvenlik sektorundeyim 3bintl ye ihtiyacim var cemil bey yardimci olurmusunuz

  100. Tefeci Cemil bey acil nakit lazım 3000 tl ye ihtiyacım var aylık gelirim 2000 tl 2 ay içerisinde geri ödeyebilirim borç para verenler senetle borç para veren şahıslar bana ulaşsın.

  101. Tefeci Cemil bey acil nakit para lazım benim 5 bin liraya ihtiyacım var 2 ay içerisinde geri ödemeli şu an çalıştığım yerde sigortasız çalışıyorum aylık gelirim 4 bin TL ama benim bir hafta içinde bu paraya ihtiyacım var senetle borç para alabilirim borç para yardımı arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. 545325****

  102. Tefeci Cemil bey, uzun zamandır yasal tefeci arıyorum bulamıyorum acil borç para lazım telefon hattına faturaya veya sicili bozuk kara listede olana kredi veriyorsanız bana dönüş sağlayın lütfen 0539 927 ** **

  103. Tefeciden para almak istiyorum öğretmenim 3100 lira aylık gelirim var 6 ay içinde geri ödemeli faizli para almak istiyorum 20 bin tl kadar senetle para verenler kredi çıkartanlar ulaşsın bana 0543794****

  104. Tefeci Cemil bey, Acil para lazım 15.000₺ ihtiyacım var. KOSGEB destekli olacağı için açılış bedeli olarak 5000₺ ödeme yapacaklar bana ve bende size dilediğiniz 3 ay süre zarfından paranızı geri ödeyebilirim borç para yardımı arıyorum çok acil ihtiyacım var yardımcı olun hiç bir sorun yaşamayacaksınız.

  105. Tefeci Cemil bey ben Gül acil nakit para lazım 10.000 TL ihtiyacım var özel sektörde çalışıyorum 2.700 maaşım var.

  106. Cemil bey iyi günler 20.000 tl nakit paraya ihtiyacım var acil para lazım geri dönüş yaparsanız sevinirim gerekeni telefonla konuşabiliriz. 0535740****

  107. Nakite sıkıştım acil para lazım borç para yardımı arıyorum düğünüm var 0542420****

  108. acil para lazım 10 bin nakite ihtiyacım var, kasiyerim ayrıca kendime ait evim var acil kredi verenlerden borç para yardımı arıyorum.

  109. Tefeci Cemil bey 30 bin tl nakit borç para arıyorum borç para verenlerden faizli para alıp sonra geri ödemek istiyorum. İcralık hacizlik olma ihtimalim var hemen anında nakit para kredi çıkartanlardan borç para yardımı istiyorum. O534779****

  110. Merhabalar ben Azerbaycan vatandaşıyım İstanbulda bir restoranım var ortak çalışıyorum aynı zamanda medya yapım şirketim var Aylık gelirim 7000 tl nin üzerindedir şu anda nakite çok sıkışık durumdayım çok acil 20.000 tl ye ihtiyacım var acil para lazım borç para yardımı arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
   iletişim : 0539520****

  111. Acil nakit para lazım 5.000 TL kredi kartı borcumu ödeyemiyorum borç para verenler den ricam acil kredi lazım yardımcı olun.

  112. Merhaba acil kredi lazım askeri personelim 7 bin TL ihtiyacım var gelirim 6.000 TL acil nakit para lazım yardımcı olursanız sevinirim

  113. Tefeci Cemil bey ben esnafın borç batağına girdim nakite sıkıştım acil kredi lazım resmi olarak her türlü işlemi yapabiliriz acil nakit para lazım lütfen yardımcı olun numaram 0534011****

  114. Cemil bey acil nakit para lazım 30 bin tl ihtiyacım var. Acil kredi lazım. Memur kefilim vardır. Dönüşünüzü bekliyorum.

  115. Tefeci Cemil, Erol, Mustafa Aylık 5 bin TL kadar maaşım var şirket kurmayı düşünüyorum kendime acil kredi lazım nakit para verenler 30.000 TL para lazım 4 aylığına ödeyeceğim.

  116. Slm ben musa acil nakit para lazım 55.000 tl ihtiyacım var aylık gelirim toplamda 9000 tl numaram 0530 554 ** ** acil kredi lazım dönüş yaparsanız sevinirim hayırlı akşamlar.

  117. Tefeci Cemil Abi 10 bin lira acil nakit para lazım hayat meselesi lütfen borç para yardımı istiyorum bana yardımcı ol abi aylık 2700 gelirim var geri ödemede sıkıntı yaşamazsın.

  118. Merhaba Tefeci Cemil 5.000 tl ihtiyacım var aylık gelirim 2500 taksitle faiziyle birlikte geri öderim.

  119. Cemil bey bana acil nakit para lazım 5.000 tl kredi lazım senetle borç para almam mümkün mü

  120. Acil kredi lazım borç para ihtiyacım var 6500 TL sağlık sektörün de çalışıyorum 2020 TL asgari ücret maaşım var kredi sicilim temiz kara listede değilim lütfen borç para veren hayırseverler zenginler veya vakıflar bana ulaşsın.

  121. 5000 TL borç ödemem var aylık 2500 TL gelirim var en geç 3 ayda faizli geri öderim yardımcı olabilir misiniz

  122. 5.000 TL ye acil ihtiyacım var. 4700 TL gelirim, Alman bir call center de müşteri temsilcisi olarak çalışıyorum.. İstanbul Beşiktaş da yaşıyorum. Acil kredi lazım 0536872****

  123. Tefeci Cemil 13.000 tl ye ihtiyacım var acil kredi lazım. Emekliyim ve kargo firmasında çalışıyorum 3.500 tl gelirim var.
   Çok acil nakit para lazım kefilim var. 0536929****

  124. Cemil abi acil 10000 TL’ye ihtiyacım var kadir *****ş 055502***** yardımcı olursanız sevinirim

  125. Merhaba, 21.05.2019 tarihinde (yarın ) 6500 TL ye ihtiyacım var banka sicilim bozuk olduğu için kredi alamıyorum ve para acil lazım sağlık için. 2800 TL maaş alıyorum temizlik şirketinde operasyon müdürü olarak görev yapıyorum. Ankara da ikamet ediyorum

  126. merhabalar cemil bey corumda yasıyorum avm de yemek sektöründe calısıyorum 3 bin tl maasım var 8 bin tl para lazım yardımcı olabilirmisiniz 0544 725 ** **

  127. slm cemil bey ben hazır beton santıral oparatörüyüm bana 5000tl ihtiyaç var 5ayda öderim 0534076**** ankaralıyım işim iyi

  128. Size nasıl ulaşabilirim. Borç para almak istiyorum. Lütfen dönüş sağlarmısınız?

  129. 0552 258 ** ** Tel No. Gelir:4.500 TL Memurum. Acilen 10.000 TL ye ihtiyacım var.

  130. Mrb Cemil bey ben Antalya’da çalışıyorum çok acil 10.000 gerekiyor eşimde devlet dairesinde çalışıyor kefil isterseniz çok acil dönüş yapabilirmisiniz

  131. 3000 tl gelirim arcelik te satış müdürüyüm 5 senedir aynı yerde çalışıyorum 5000 tl ye ihtiyacım var rica etsem yardimci olabilir misiniz

  132. 20 bin tl borc ıstiyorum aylik gelirim 3000 tl dukkanim vardi kapattım acil ihtiyacim var geri odemede problem olmaz 0542 245 ** **

  133. Ahşap ürün sanayi sektöründeyim gelirim var eylülün 1inde düğün yapicam fakat isin içinden çıkamıyorum 10 milyar ihtiyacım var yardimci olun iletişim numaram
   0552295****

  134. Hastene personeliyimaylık 4.200 gelirim var 15.000 kredi kartlarımı kapatmam gerek

  135. mrb cemil bey 541450**** acil nakit lazım bi dönüş yaparmısınız 20günlük 1000 lira güvenlık görevlisiyim gökhan

  136. Çok acil 15 bine ihtiyacım var . 3 hafta sonra düğünüm var . Borcumu düğünden sonra hemen kapatırım . Aylık gelirim 4 bin özel bi şirkette pazarlamada çalılıyorum. Lütfen yardım edin eksik eşyalarım var tamamlamam gereken

  137. 50000 tl nakite ihtiyacim var sevkiyat isi yapmaktayim 3500 maas aliyorum aylik 2500 olucak sekilde odeme yapabilirim bir kismi borcuma gidicek ve geri kalani ile uzerimde mal varligi olucak onuda hipotek yaptirabilirim bu aylik odemeyle 20 ayda ana param biter ama verecek olursaniz eger maksimim 2500 tl seklinde 36 ay yapabilirim TEL 053309****

  138. Merhabalar bana acil 40.000 TL lazım aylık 2000 TL ödeme yapabilirim yardımcı olur musunuz sabit bit isyerinde yıllardır çalışmaktayım 0 5 4 2 5 6 2 * * * *

  139. Merhaba benimle iletişime gecermisiniz aylık 4 bin net gelirim var muhendisim 506161****

  140. Tefeci Cemil bey üniversite öğrencisiyim çalışıyorum 7.000 liraya ihtiyacım var nolur yardımcı olun.

  141. Cemil bey yeni işten ayrıldım bu hafta başlıcam 10 bin TL ye ihtiyacım var aylık düzenli bi şekilde öderim sıkıntı olmaz rica etsem bana ulaşır mısınız?

  142. Merhaba Cemil bey ben zonguldaktayım kendi işyerim var kıraathane 5000 tl ihtiyacım var

  143. Merhaba, ihtiyacım olan rakam 5.000 bin tl,özel sofurum sigortalı olarak çalışıyorum maaşım 2500 lira

  144. 10.000 tl para lazım acil özel sektör de çalışıyorum restaurantlar da ödeme de sıkıntı yaşamam acil ulaşır iseniz sevinirim

  145. Merhaba 20.000 TL ihtiyacım var kurumsal bir fırmada memurluk yapmaktayım maaşım 3.450 ödeme şeklini aradığınızda konuşabiliriz geri ödeme işlemi uzun vade olmayacak

  146. 4 bin tl anında kredi verenlerden senetle borç para almak istiyorum mesleğim makine operatörü

  147. Öğrenciyim abi 2000 TL’ye ihtiyacım var
   Aylık net 1100+ para time çalışıyorum

  148. Merhabalar acil paraya ihtiyacım ulaşabilirmisiniz 05376157087 özel sektörde çalışıyorum aylık gelirim 2700 tl

  149. Uzman çavuşum 6 aylık banka kredisi şuan az veriyor bana 100 bin lira borç para lazım

  150. Merak ettim gerçekten cevap verip yardımcı oluyormusunuz evet benimde ihtiyacım var
   30bin TL ama bir ay içinde üçe dörde bölerek ödeyemem uzun vade olacak ona görede faiz koyarsınız sonuçta bizim size sizinde bize ihtiyacınız var.

  151. Cemill abi işim çok acill eşim ameliyat olucak 5 bine ihtiyacım var çok acil nolursun dönüş yap abi.

  152. Abi bosanmaya gidecek durumdayim herseye yeniden baslamam lazim cok sıkıntıdayım 10000 tl acil para lazım 2200 tl maasım var.

  153. Halil özkan askeri personelim 6000 tl maaş aliyorum antalyadayim 9000 tl ihtiyac var

  154. Çok acil 5000 tl lazim evliliğim söz konusu
   0543872****
   3000 tl gelirim var