Tekirdağ Evlere İş Veren Firmalar İletişim Başvuru

Evde yapılan işler ciddi miktarlarda maddi gelir elde etme imkanı vermektedir. Herkes tarafından yapılabilecek olan kolay işler yapılarak bu gelir elde edilebilmektedir. Evlere iş veren firmalara her ilde rastlanmaktadır. Çünkü son dönemde bu firmalara olan ilgi artmaktadır. Tekirdağ evlere iş veren firmalar ev hanımlarına bayanlara evde iş imkanı sağlıyor. İnsanlar evlerdeki boş vakitlerini değerlendirerek maddi gelir elde edebilmektedir. Bunun için yapılması gereken tek şey evlere iş veren bir firmayla iletişime geçmektedir. Eve iş veren firmalar tek bir alandaki işi yapabildikleri gibi birkaç alandaki işi de yapabilmektedir. Evde çalışarak gelir elde etmek isteyen kişiler firmayla görüşerek bu konular hakkında bilgi alması gerekmektedir. Daha sonra evde yapabileceği uygun bir iş olması halinde bu işi yaparak gelir elde etmeye başlanabilmektedir. Tekirdağ evlere iş veren firmalar iletişime geçildiğinde genellikle birden fazla alanla ilgili işler vermektedir.

Tekirdağ Evlere İş Veren Firmalar

Çalışmak isteyen kişilere farklı seçenekler sunmaktadır. Bu seçeneklerden bazıları şunlardır:

 • Düğün davetiyesi katlama; matbaalar tarafından basılan düğün davetiyelerinin sayısı bazen binlerle ifade edilebilecek kadar yüksek olmaktadır. Bu davetiyeler matbaadan düz bir halde çıkmaktadır ve katlanmaları gerekmektedir. Matbaalar ise iş yoğunluğundan dolayı bu işleri başka firmalara yaptırmaktadır. Çünkü düğün davetiyesi katlamak zaman alan bir iştir. Firmalar ise katlama işini evlerde iş yapmak isteyen kişilere yaptırmaktadır. Oldukça basit olan bir işte, fiyat tane başına belirlenmektedir. Tane başına 3 ile 5 kuruş arasında fiyat verilmektedir. Fakat davetiyenin türüne göre bu ücret biraz daha artmaktadır. Katlanan davetiye sayısı arttıkça kazanılan para da artmaktadır.
 • Yemek yapma; evlerde yapılan yemeğin uygun yollanması şeklinde yapılan bir iştir. Bazı işyerleri ve çok sayıda çalışanı olan atölye tarzı yerler daha kaliteli yemek için yemeklerini evlerde yaptırmaktadır. Evlerde boş vakti olan ve yemek konusunda becerikli olan ev hanımları bu işi rahatlıkla yapabilmektedir. Tekirdağ’da evlere veren firmalar zaman zaman bu iş için daha fazla eleman aramaktadır. Bu iş için yetenek çok önemlidir. Yani yapılan yemeklerin beğenilmesi gerekmektedir. Ücreti ise diğer işlere göre biraz daha fazladır. Tabi bu durum kaç kişilik yemek yapıldığı ile doğrundan ilgilidir.
 • Ütü yapma; bazı işletmeler ya da şahıslar kıyafetlerini evlerde ütülettirmektedir. Evinde ütü bulunan ve bu konuda yetenekli olan herkesin rahatlıkla yapabileceği bir iştir. Ütülenen kıyafet sayısına göre alınan ücret tatmin edici seviyelerde olmaktadır.
 • Şeker hazırlama; nikâh, mevlit ya da benzeri organizasyonlar için özel şeker hazırlanması işidir. Firmalar bu şekerleri ve şekerlerin kaplanacağı kâğıdı evlere göndererek orada kaplatmaktadır. Bu iş için özel bir yeteneğe ihtiyaç duyulmamaktır. Herkesin yapabileceği basit bir iştir. Fakat sayıya bağlı olarak ciddi sabır isteyen bir iştir. Özellikle yaz aylarında bu alandan çalışabilecek eleman aramaktadır.
 • Çocuk bakma; ailesi çalışan çocukların bakıcılığının yapılmasıdır. Ev hanımlarının sıklıkla yaptıkları bir iştir. Anne ve babası çalışan çocuklar gün içinde bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bu çocukların bakımı evlerde yapılmaktadır. Ücreti iyi sayılabilecek seviye bir iştir. Fakat çocuk bakma işinin sorumluluğunu alabilecek kişilerin yapması gerekmektedir. Ciddi sorumluluk isteyen bir iştir.

Tekirdağ Evde Ek İş İmkanı

Genellikle bu işleri vermektedir. Bu işler dışında verilen işlerde bulunmaktadır. Bu işlerin tamamı evlerde yapılmaktadır. Gün içinde boş vakti olanlar ya da ek iş yapmak isteyen kişiler için uygundur. Gündüz saatlerinde farklı bir işte çalışıp akşamları da bu işlerden yapan kişiler bulunmaktadır. Böylelikle kazanılan para artmaktadır. Bu işler yapılırken ya da yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. İşe başlamadan önce dikkat edilmesi gereken husus işin niteliğidir. Bazı işler yetenek istemektedir. Eğer yapılacak iş öyle bir işse ve o konuda da yetenekli değilse o işin alınmaması gerekmektedir. Çünkü alındığında iş olumsuz bir etki yapacaktır. Muhtemelen iş beğenilmeyecek, beğenilmediği için ücret de ödenmeyecektir. Bundan sonra dikkat edilecek olan hususlar işin alındıktan sonraki kısmıyla ilgilidir. Alınan işin son derece özenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. İşin evde yapılıyor olması önemsiz olduğu anlamına gelmemektedir. İşin teslim edildiğinde beğenilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iş veren firma bir daha o kişiye iş vermeyecektir. Bir başka husus ise iş alınırken belirtilen süreye dikkat etmek gerekmektedir. O sürenin içerisinde işin teslim edilmesi çok önemlidir Bunun en büyük sebebi karşılıklı güvenle ilgilidir. Firma evde işi verdiği kişiye güvenerek müşterisine ürünü teslim edeceği zamanı bildirmektedir. Fakat evde ürünleri hazırlayan kişinin ürünleri geciktirmesi ile ürünler müşteriye zamanında teslim edilememektedir. Bu da güven kaybıyla sonuçlanmaktadır.

Bu firmalar çeşitli ilanlar vererek bu şekilde çalışacak eleman aramaktadır. Bu ilanlar üzerinden bu firmalarla çalışılabilmektedir. İlanlar üzerinden firmalarla iletişime geçerek görüşülmesi önemlidir. İnternet üzerinden ilanları takip ederken dolandırıcılara karşı dikkatli olunması gerekmektedir.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has 59 Comments

 1. Tekirdağ merkez evime katkıda bulunmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim her türlü paketlemeyi yapabilirim

 2. aile ekonomisine katkıda bulunmk isteyen bir çok kadın tanıyorum evde iş imknlarını değerlendirmek istiyorlar hngi alanlard yardımcı olabilirsiniz.?

 3. aile ekonomisine katkıda bulunmk isteyen bir çok kadın tanıyorum evde iş imknlarını değerlendirmek istiyorlar hngi alanlard yardımcı olabilirsiniz.?

 4. Eşimıssız benim küçük bebeğim var vebu yuzden çalışamıyorum evim kira veşuan böyle evde yapacağım işlere ihtiyacımvar dönüş yaparsaniz sevinirimel becerine güveniyorum. Tekirdağ da merkezde evde yapabileceğim ek iş arıyorum.

 5. Merhaba ev hanımıyım evde ek iş olarak paketme işi yapmak istiyorum Tekirdağ Kapaklıda ikamet ediyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim ihtiyacım var.

 6. Tekirdag suleymanpasa da oturuyorum evde is yapmak istiyorum geri donus yaparsaniz sevinirim

 7. Tekirdag süleymanpaşa da ikamet ediyorum ve evde yapmak için bana uygun her türlü işi alabilirim yemek yapmak hariç sizlerden haber bekliyorum

 8. Tekirdag sarayda oturuyorum paketleme işi istiyorum ihtiyacım var geri dönüş yaparmisiniz

 9. Merhaba ayda 10 gün çalışıyorum geri kalan 20 gun iznim var ek iş yapmak istiyorum b sınıfı ehliyetim var mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 10. Evime katkıda bulunmak istiyorum ihtiyacım var her türlü paketleme işi yapabilirim Tekirdağ Süleymanpaşa

 11. Marmaraereğlisi ikamet ediyorum her türlu paketleme isi yaparim lütfen geri dönüs yaparmasiniz ihtiyacim var

 12. Tekirdağ çerkezköy de oturuyoruz ekibim var ve elim çok hızlıdır her işi yaparız ve ihtiyacımız da var geri dönüş bekliyoruz

 13. Tekirdağ Süleymanpaşa da oturuyorum evde ek iş yapmam istiyorum. Geri dönmenizi bekliyorum

 14. Tekirdag/süleymanpaşa da ikamet ediyorum. Evde hertürlü paketleme işi özenli bir şekilde yapabilirim. Elim hızlıdır.

 15. Merhaba ev hanımıyım evde iş arıyorum 25 yasındayım paketleme poset leme katlama işi yapabilirim elim hızlıdır

 16. Tekirdağ merkez de ikamet etmekteyim. Öğrenciyim. Çok acil bu işe ihtiyacım var. Elim çok pratiktir. Hızlı ve atik bir yapıya sahip olduğum için verilen işin sorumluluğunu bilen bir insanım. Zamanında hemen teslim ederim.

 17. Merhabalar,Tekirdağ SÜLEYMANPAŞA da ikamet ediyorum,ve paketleme üzerine iş arıyorum,geri dönüş yaparsanız,bana ulaşırsanız çok sevinirim,yaşımda 24

 18. Merhabalar , Evde Ailemle Birlikte Ek iş Paketleme işi yapmak istiyoruz İhtiyacı olan varsa İletşim Kurmak İsterim.

 19. Evde iş yapmak istiyorum Tekirdağ karaca kılavuz da oturuyorum ama Süleymanpaşa dan alabilirim sadece evde çocuklarımla birlikte onları elle bırakmadan eve katkı sağlamak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 20. Tekirdağ süleymanpaşa da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum acil ihtiyacım var

 21. Tekirdağ kapaklı da oturuyorum ek iş yapmak istiyorum grup kurup en az 5-6 kişiyle çalışabilirim. Bayanlara evde iş imkanı veren kişiler ev hanımıyım evde iş yaparak para kazanmak istiyorum olumlu veye olumsuz Dönüşünüzü bekliyorum.

 22. Merhabalar ceylan hanım bende Tekirdağ’da oturuyorum iş buldunuz mu acaba? Evde iş yaparak para kazanmak istiyorum paketleme, poşetleme, katlama gibi işleri hızlıca yaparım. Ev hanımlarına iş imkanı sağlayan yerler Tekirdağ evlere iş veren yerlerden iş istiyorum.

 23. Yeni çocuğum olduğu için mevcut kazancım yeterli gelmiyor,
  Bu nedenle akşamları iş çıkışı evde yapabileceğim ek gelir arayışım bulunmaktadır.
  Değerlendirmenizi ve bana iş vermenizi umarım.
  Kapaklı da ikamet etmekteyim

  1. Ben kapaklida oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum 0542 847 3* ** ben halime

 24. Paketleme konusunda çok hızlıyım. Buradan yazdım ama hiç dönüş yapılmadı .lütfen bu sefer yapılsın bu paketleme işini çok istiyorum.

 25. Emekli ev hanimiyim eşim de emekli tekirdağ ergene ilçesinde yaşıyorum ek iş yapmak istiyorum ekip de çalışabiliriz dönüş yaparsanız sevinirim saygılarımla.

 26. Tekirdağ paketleme her türlü paketleme işine talibiz 10 kişilik ekibin var elimiz hızlıdır

 27. Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum Tekirdağ süleymanpaşa da ikamet ediyorum

  1. Merhaba tekirdağ ilinin muratlı ilçesinde ikamet ediyorum ne tür işleriniz var acaba.

 28. tekirdağ süleymanpaşa da ikamet ediyorum evde ek iş yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun

  1. 0541937****acil işe ihtiyacim var bana dönüş yaparsanız sevinirim çocuğum var eşimden boşandım ona bakmakla çok zor çalışmam lazım lütfen bana dönüş yapın

 29. Tekirdag kapaklıda oturuyorum iş yapmak istiyorum gurup kura bilirim sikinti olmaz donuşunuzu bekliyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir