İş Fırsatları

Tekirdağ’da Evlere İş Veren Firmalar

Evde yapılan işler ciddi miktarlarda maddi gelir elde etme imkanı vermektedir. Herkes tarafından yapılabilecek olan kolay işler yapılarak bu gelir elde edilebilmektedir. Evlere iş veren firmalara her ilde rastlanmaktadır. Çünkü son dönemde bu firmalara olan ilgi artmaktadır. İnsanlar evlerdeki boş vakitlerini değerlendirerek maddi gelir elde edebilmektedir. Bunun için yapılması gereken tek şey evlere iş veren bir firmayla iletişime geçmektedir. Eve iş veren firmalar tek bir alandaki işi yapabildikleri gibi birkaç alandaki işi de yapabilmektedir. Evde çalışarak gelir elde etmek isteyen kişiler firmayla görüşerek bu konular hakkında bilgi alması gerekmektedir. Daha sonra evde yapabileceği uygun bir iş olması halinde bu işi yaparak gelir elde etmeye başlanabilmektedir. Tekirdağ’da evlere iş veren firmalar genellikle birden fazla alanla ilgili işler vermektedir.

Tekirdağ’da Evlere İş Veren Firmalar ve Verdikleri İşlerle İlgili Genel Bilgiler

Tekirdağ’da evlere iş veren firmalar çalışmak isteyen kişilere farklı seçenekler sunmaktadır. Bu seçeneklerden bazıları şunlardır:

 • Düğün davetiyesi katlama; matbaalar tarafından basılan düğün davetiyelerinin sayısı bazen binlerle ifade edilebilecek kadar yüksek olmaktadır. Bu davetiyeler matbaadan düz bir halde çıkmaktadır ve katlanmaları gerekmektedir. Matbaalar ise iş yoğunluğundan dolayı bu işleri başka firmalara yaptırmaktadır. Çünkü düğün davetiyesi katlamak zaman alan bir iştir. Firmalar ise katlama işini evlerde iş yapmak isteyen kişilere yaptırmaktadır. Oldukça basit olan bir işte, fiyat tane başına belirlenmektedir. Tane başına 3 ile 5 kuruş arasında fiyat verilmektedir. Fakat davetiyenin türüne göre bu ücret biraz daha artmaktadır. Katlanan davetiye sayısı arttıkça kazanılan para da artmaktadır.
 • Yemek yapma; evlerde yapılan yemeğin uygun yollanması şeklinde yapılan bir iştir. Bazı işyerleri ve çok sayıda çalışanı olan atölye tarzı yerler daha kaliteli yemek için yemeklerini evlerde yaptırmaktadır. Evlerde boş vakti olan ve yemek konusunda becerikli olan ev hanımları bu işi rahatlıkla yapabilmektedir. Tekirdağ’da evlere veren firmalar zaman zaman bu iş için daha fazla eleman aramaktadır. Bu iş için yetenek çok önemlidir. Yani yapılan yemeklerin beğenilmesi gerekmektedir. Ücreti ise diğer işlere göre biraz daha fazladır. Tabi bu durum kaç kişilik yemek yapıldığı ile doğrundan ilgilidir.
 • Ütü yapma; bazı işletmeler ya da şahıslar kıyafetlerini evlerde ütülettirmektedir. Evinde ütü bulunan ve bu konuda yetenekli olan herkesin rahatlıkla yapabileceği bir iştir. Ütülenen kıyafet sayısına göre alınan ücret tatmin edici seviyelerde olmaktadır.
 • Şeker hazırlama; nikâh, mevlit ya da benzeri organizasyonlar için özel şeker hazırlanması işidir. Firmalar bu şekerleri ve şekerlerin kaplanacağı kâğıdı evlere göndererek orada kaplatmaktadır. Bu iş için özel bir yeteneğe ihtiyaç duyulmamaktır. Herkesin yapabileceği basit bir iştir. Fakat sayıya bağlı olarak ciddi sabır isteyen bir iştir. Tekirdağ’da evlere iş veren firmalar özellikle yaz aylarında bu alandan çalışabilecek eleman aramaktadır.
 • Çocuk bakma; ailesi çalışan çocukların bakıcılığının yapılmasıdır. Ev hanımlarının sıklıkla yaptıkları bir iştir. Anne ve babası çalışan çocuklar gün içinde bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bu çocukların bakımı evlerde yapılmaktadır. Ücreti iyi sayılabilecek seviye bir iştir. Fakat çocuk bakma işinin sorumluluğunu alabilecek kişilerin yapması gerekmektedir. Ciddi sorumluluk isteyen bir iştir.

Tekirdağ’da Evlere İş Veren Firmalar ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Tekirdağ’da evlere iş veren firmalar genellikle bu işleri vermektedir. Bu işler dışında verilen işlerde bulunmaktadır. Bu işlerin tamamı evlerde yapılmaktadır. Gün içinde boş vakti olanlar ya da ek iş yapmak isteyen kişiler için uygundur. Gündüz saatlerinde farklı bir işte çalışıp akşamları da bu işlerden yapan kişiler bulunmaktadır. Böylelikle kazanılan para artmaktadır. Bu işler yapılırken ya da yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. İşe başlamadan önce dikkat edilmesi gereken husus işin niteliğidir. Bazı işler yetenek istemektedir. Eğer yapılacak iş öyle bir işse ve o konuda da yetenekli değilse o işin alınmaması gerekmektedir. Çünkü alındığında iş olumsuz bir etki yapacaktır. Muhtemelen iş beğenilmeyecek, beğenilmediği için ücret de ödenmeyecektir. Bundan sonra dikkat edilecek olan hususlar işin alındıktan sonraki kısmıyla ilgilidir. Alınan işin son derece özenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. İşin evde yapılıyor olması önemsiz olduğu anlamına gelmemektedir. İşin teslim edildiğinde beğenilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iş veren firma bir daha o kişiye iş vermeyecektir. Bir başka husus ise iş alınırken belirtilen süreye dikkat etmek gerekmektedir. O sürenin içerisinde işin teslim edilmesi çok önemlidir. Tekirdağ’da evlere iş veren firmalar bu konuya çok dikkat etmektedir. Bunun en büyük sebebi karşılıklı güvenle ilgilidir. Firma evde işi verdiği kişiye güvenerek müşterisine ürünü teslim edeceği zamanı bildirmektedir. Fakat evde ürünleri hazırlayan kişinin ürünleri geciktirmesi ile ürünler müşteriye zamanında teslim edilememektedir. Bu da güven kaybıyla sonuçlanmaktadır.

Tekirdağ’da evlere iş veren firmalar çeşitli ilanlar vererek bu şekilde çalışacak eleman aramaktadır. Bu ilanlar üzerinden bu firmalarla çalışılabilmektedir. İlanlar üzerinden firmalarla iletişime geçerek görüşülmesi önemlidir. Tekirdağ’da evlere iş veren firmalar internet üzerinden de ilanlar vermektedir. Özellikle sosyal medya bu konuda etkili kullanılmaktadır. Tekirdağ’da işle ilgili olan sosyal medya sayfalarından bu ilanlar verilmektedir. Buralar takip edilerek de bu ilanlara başvuru yapılabilmektedir. İnternet üzerinden ilanları takip ederken dolandırıcılara karşı dikkatli olunması gerekmektedir.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

16 Yorumlar

 1. Tekirdag kapaklıda oturuyorum iş yapmak istiyorum gurup kura bilirim sikinti olmaz donuşunuzu bekliyorum

 2. Emekli ev hanimiyim eşim de emekli tekirdağ ergene ilçesinde yaşıyorum ek iş yapmak istiyorum ekip de çalışabiliriz dönüş yaparsanız sevinirim saygılarımla.

 3. Paketleme konusunda çok hızlıyım. Buradan yazdım ama hiç dönüş yapılmadı .lütfen bu sefer yapılsın bu paketleme işini çok istiyorum.

 4. Yeni çocuğum olduğu için mevcut kazancım yeterli gelmiyor,
  Bu nedenle akşamları iş çıkışı evde yapabileceğim ek gelir arayışım bulunmaktadır.
  Değerlendirmenizi ve bana iş vermenizi umarım.
  Kapaklı da ikamet etmekteyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)