İş fırsatları

Tokat da Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Tokat’ta eve iş veren firmalar ile paketleme, el yapımı ürün tasarlama ve tekstil ürünlerine boncuk işleme işlemleri ile ek çalışma koşulları elde edilir. Tokat’ta evlere ek iş veren firmalar ile yapılabilecek iş çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Tekstil ürünleri üzerine pul payet ve boncuk dikme,
 • Tütün sarma,
 • Cetvel ve kalem setleri paketleme,
 • Kapı süsü yapma,
 • Nikah şekeri ve davetiye paketleme, katlama, iş çeşitleri evde yapılırlar.

Tekstil ürünleri olan penye, kazak ve pantolonlar üzerine, parlak pul ve boncukların dikilmesi ve işleme yapılması işlemleri, tekstil ürünleri satıcısı firmalar tarafından, evlere ek iş olarak verilirler. Tokat merkezde ve Almus, Artova ilçelerinde yer alan tekstil ürünü satıcısı firmalar, evlere ek iş olanağı sunarlar.

Evlere Ek İş Veren Firmaların Çeşitleri Nelerdir?

Tokat’ta evlere ek iş veren firmaların çeşitleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Kırtasiye ürünleri üreticisi ve satıcısı firmalar,
 • Tütün marketler,
 • Hediyelik el yapımı eşya satıcısı firmalar,
 • Düğün, kına ve davet organizasyonları yapan firmalar, Tokat’ta evlere ek iş veren firmaların çeşitleridir.

Kırtasiye ürünleri satışı yapan firmalar, evde cetvel ve kalem setleri paketleme işi olanağı sunarlar. Tütün marketler ile evde tütün sarma ve paketleme işleri yapılır. Bu evde ek iş fırsatları ile Tokat merkez ve ilçe yerleşim bölgelerinde yaşayanlar, ek gelir elde etme olanağına sahiptir. En çok ise Tokat Turhal, Zile, Erbaa, Niksar, Reşadiye ilçelerinde ek iş bulabilirsiniz.

Hediyelik el yapımı eşya satıcısı firmalar, evde kapı süsü yapma ve süsleme işlemlerini, evde yapılacak işler olarak sunarlar. Organizasyon şirketleri ile evde davetiye paketleme, nikah şekeri paketleme, doğum günü kartı paketleme, kına paketleme işleri yapılır.

Sponsorlu Reklamlar

Evlere Ek İş Veren Firma İlanları Bulunur Mu?

Tokat’ta evlere ek iş veren firmalar, evde iş ilanları vererek, eleman ihtiyaçlarına yönelik bilgileri sunarlar. Tokat merkez ve ilçelerinde yer alan organizasyon firmaları, tütün satışı firmaları, telefon aksesuar satışı firmaları, evden çalışacak eleman alımları için ilan verirler.

Tokat’ta evde ek iş imkanı sunan, el yapımı hediyelik eşya satıcısı firmalar, kırtasiye ürünleri satıcısı ve üreticisi firmalar, evde ürün paketleme ve el işi ürün yapımı işlemleri için evde çalışacak eleman alımları ilanları verirler. Evde iş imkanları Tokat merkez ve ilçelerinde yaşayanların ek gelir elde etmesi amacıyla sunulur.

Evlerden Ek İş Yaptıran Fabrikalar

Tokat’ta evlere ek iş veren fabrikalar şekilde sıralanırlar:

 • Tokat iş elbiseleri tekstil ürünleri üreticisi fabrikalar,
 • Tokat yan sanayi ürünleri üreticisi fabrikalar, evlere ek iş olanağı sunarlar.

Tekstil fabrikaları, iş önlükleri, iş pantolonları ve iş takımları ürünlerinde dikim aşamasında kalan iplik artıklarının temizlenmesi için evlere ek iş olanağı sunarlar. Tekstil fabrikalarının iş elbisesi ürünlerinin ambalajlanması ve paketlenmesi işlemleri evlere ek iş olarak sunulur

Tokat merkez’de ve organize sanayi bölgesinde yoğun olarak bulunan tekstil ve yan sanayi ürünleri üreticisi fabrikalar, ürünlerin kartonlanması ve koli halinde firmalara iletilmesi işlemlerini, ek iş olarak verirler. Evde kartonlama ve ambalajlama işi veren tekstil ve yan sanayi ürünleri üreticisi fabrikalar, Tokat merkezinde ve ilçelerinde evden yapılan işler ile ek gelir kazanılması sağlarlar.

Eve Ek İş Veren Firmaların Yer Aldığı Bölgeler

Tokat’ta eve ek iş veren firmaların yer aldığı bölgeler şu şekilde sıralanırlar:

 • Tokat merkez,
 • Tokat Almus ilçesi,
 • Tokat Artova ilçesi,
 • Tokat Niksar ilçesi,
 • Tokat Pazar ilçesi yerleşkelerinde evlere ek iş veren firmalar yoğunluklu olarak bulunurlar.

Özellikle, Tokat merkezde bulunan, evde iş yaptıran firmalar, kına organizasyonlarında kullanılan kınaların paketlenmesi için evde iş imkanı sunarlar. Merkez ve ilçelerde bulunan el yapımı eşya satıcısı firmalar tarafından, evde kapı süsü yapma, tığ işi oya yapma, tülbent kenarı yapma ve örgü yelek yapma işlemleri, evlere iş verilir.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

7 Yorum

 1. Merhaba ben Şenyurt kasabasında oturmaktayım 5 kişiyiz her türlü paketleme işini yapabiliriz daha öncede yaptığımız işlerde oldu dönüş yaparsanız sevinirim

 2. Tokat merkez de yaşıyoruz işi iki kişi yapacaz eşimle birlikte evde iş arıyoruz

 3. Merhaba ben almusta oturuyorum eşim evde ek iş istiyor yardımcı olurmusunuz tskler

 4. Merhaba ben erbaadan eve paketleme iş istiyorum elim çok seridir ayrıca 9 yıl tekstilde çalıştım evlenincede bıraktım çok hızlı ve titiz çalışan bir işçiyim dir isimede sadigimdir lütfen iletişime gecerseniz cok sevinirim çok ihtiyacim var işinizi dediğiniz günde ve saatte teslim alabilirsiniz cep. 0534 584 3* **

 5. Merhaba ben erbaadan eve paketleme iş istiyorum elim çok seridir ayrıca işime sagdigimdır çok ihtiyacim var lütfen iletişime gecerseniz cok sevinirim cep. 0534 584 3* **


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir