İş Fırsatları

Trabzon Evlere İş Veren Firmalar Evde İş İmkanı

Son dönemde bazı firmalar çalışma şekillerini değiştirmektedir. Buna en büyük sebep işlerin türü ve maliyetlerdir. Söz konusu firmalar evde yapılabilecek basit işleri, evlerde yaptırmaktadır. Trabzon evlere iş veren firmalar işkur dışında evde iş imkanı sağlıyor. Böylece bu işler için ayrı bir alan ayırmasına ve işçi çalıştırmasına gerek olmamaktadır. Bu işler evlerde çok daha uygun fiyatlara yaptırılmaktadır. Ayrıca işlerin yapılma süresi de kısalmaktadır. Büyük bir işi 15 kişiye dağıtarak bir günde bitmesi sağlanabilmektedir. Bu ve benzer sebeplerden dolayı bazı işler evlerde yaptırılmaktadır. Boş vakti olan ev hanımları, emekliler ya da öğrenciler gibi pek çok kimse bu işleri evlerde yapabilmektedir. Böylece boş vakitlerinde basit bir iş yaparak maddi gelir elde etmektedirler.

Trabzon Evlere İş Veren Firmalar

Trabzon’da evlere iş veren firmalar farklı alanlarda pek çok işi evlerde yaptırmaktadır. Bunlardan bazıları şunlardır:

 • Kapı süsü işi; çeşitli süsler kullanılarak yapılması işidir. Oldukça basit olan bu iş için el becerisi gerekmektedir. El becerisi olanlar bu işten ciddi rakamlar kazanabilmektedir.
 • Düğün davetiyesi katlama işi; düğünlerin vazgeçilmezi olan davetiyeler matbaalarda üretilmektedir. Bir düğün için çok sayıda üretilen davetiyelerin katlanması gerekmektedir. Matbaalar ise bu işi başka firmalara yaptırmaktadır. Çünkü katlama işi çok basit olmasına rağmen uzun süren bir iştir. Matbaada davetiyelerin katlanması demek ciddi zaman ve para kaybı anlamına gelmektedir. Bundan dolayı bu iş firmalar aracılığıyla ya da doğrudan matbaalar tarafından evlerde yaptırılmaktadır. Oldukça basit bir iş olan düğün davetiyesi katlamada ücretler tane başına hesaplanmaktadır. Özellikle düğün sezonunda bu işi sıklıkla evlere vermektedir.
 • Kâğıt torba katlama; büyük işletmelerden bazıları ürünlerini kâğıt torbalarla vermektedir. Kâğıt torbalarda reklamları ve benzer yazılar bulunmaktadır. Bu kâğıt torbalar matbaalarda üretilmektedir. Matbaadan çıktığında düz bir halde olan kâğıtların katlanarak torba haline getirilmesi gerekmektedir. Aynı anda binlerce kâğıt torba ürettiren işletmeler, bunları firmalar aracılığı ile evlerde katlattırmaktadır. Diğer işlere göre biraz daha zahmetli olan bu işin ücreti daha yüksektir. Bu iş için ciddi bir de sabır gerekmektedir. Ücretler ise torba başına belirlenmektedir.
 • Takı hazırlama; çeşitli malzemeler kullanılarak takı üretilmektedir. Bu işte takılarda kullanılan malzemeler değersiz olabildiği gibi değerli de olabilmektedir. Değerli takı üretiminde gümüş ya da diğer metaller kullanılmaktadır. Takıların üretimleri gönderilen şalona göre yapılmaktadır. Böylece firmanın istemiş olduğu takıların üretimi yapılmış olmaktadır. Evlerde uygun fiyatlara hazırlanan takılar, dışarıda yüksek fiyatlara satılmaktadır. Bundan dolayı bazı kişiler, işi öğrendikten sonra takıları hazırlayarak satışını da kendisi yapmaktadır. Böylece daha fazla maddi gelir elde edilmektedir.
 • Yemek hazırlama; bazı işyerleri ya da çok sayıda çalışanı olan işletmeler yemeklerini yemek şirketlerinde yememektedir. Bunun yerine evlerde hazırlanan yemekleri tercih etmektedirler. Evde yemek hazırlama işinde dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Öncelikle bu işin yapılabilmesi için yemek konusunda yetenekli olunması gerekmektedir. bunun dışında yemeklerde hijyen ve benzer hususlara özen göstermek gerekmektedir. Bu hususlara dikkat edildiğinde bu işten ciddi paralar kazanılabilmektedir.
 • Kına paketleme işi; kınaları küçük paketlere koyma işidir. Kına gecelerinde davetlilere dağıtılan küçük kına paketleri hazırlanmaktadır. Oldukça kolay bir iştir. Bu işte ücret paket başına ya da kiloya göre hesaplanmaktadır.
İlginizi Çekebilir:  Börek Bayiliği Veren Firmalar 2019

Trabzon Evde İş İmkanı

İşlerin özenli bir biçimde yapılması konusuna çok dikkat etmektedir. Verilen işler evlere kadar teslim edilmekte ve iş bittikten sonra da evlerden teslim alınmaktadır. Firmaların birçoğu böyle yaparken farklı uygulamaları olan firmalarda bulunmaktadır. Firmalar kendi üzerlerine düşen özeni göstermektedir. Dolayısıyla aynı özeni evlerde bu işi yapan kişilerden de beklemektedirler. Firmaların dikkat edilmesini istediği bir diğer husus yine özen konusu ile ilgilidir. Verilen işler benzer eylemlerin sürekli tekrarlanması şeklindedir. Sürekli katlama yapma ya da sürekli paketleme yapma şeklinde olduğunda işi alanlar bir süre sıkılabilmektedir. İşin çabuk bitmesi için kaliteyi düşürebilmektedir. Firmalar bütün ürünlerin aynı ve yüksek kalitede olmasını istemektedir. Firmaların son isteği ise verilen işlerin zamanında teslim edilmesidir. Evlerde hazırlanan ürünler, firmalar tarafından verilen zamanlarda müşterilere teslim edilmektedir. Bundan dolayı evlerde de bu işlerin zamanında bitirilmesi gerekmektedir.

Önem verilen hususlara uyulması durumunda evlerde iş yapan kişiler daha fazla para kazanabilmektedir. Yaptıkları işin kalitesinden dolayı verilen ücret biraz daha artabilmektedir. Ya da işlerini yapan kişiye daha fazla iş verilebilmektedir. Böylece daha fazla iş yapacak olan kişi daha fazla para kazanmaktadır. Evde verilen işlerde çalışmak isteyen birçok kişi olduğundan dolayı bu ilanları iyi takip edip, doğru bir şekilde başvurmak önemlidir.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

22 Yorum

  1. Trabzon Ortahisar
   Trabzon da yaşıyorum.İş imkânı istiyorum.Evde iş imkanı verenler iletişime geçebilirlerse çok sevinirim.Teşekkürler

 1. Trabzonda yaşıyorum ev hanımıyım iş imkanı istiyorum bayanlara evde iş imkanı veren yerler benimle iletişime geçebilir mi 4 kişiyiz tüm ek işleri yapabiliriz elimiz hızlıdır trabzon evlere iş veren firmalar yerlere başvuruyorum.

 2. Evde ek iş yapmak istiyorum çok önemli acil para kazanmam lazım 2 çocuğum var eşim uzakta. çok mükemmeliyetçi bir yapım vardır verilen işi eksizsiz yapabilirim. Evde iş yaparak para kazanmak istiyorum ev hanımlarına bayanlara evde iş imkanı sağlayan yerler Trabzon evlere iş veren firmalar sizden iş istiyorum.

 3. Trabzon da pelitlide ikamet edıyorum, eve yapabileceğim iş arıyorum yardımcı olabilecek olan varsa lütfen ulaşsın

 4. Evde paketleme yapmak istiyorum şu an açık ilan var mı okuyorum ve aynı zamanda iş arıyorum lütfen yardımcı olur musunuz

 5. Evde paketleme işi yapmak istiyorum trabzon Ortahisar da yaşıyorum yardimci olursanız sevinirim

 6. Düzköy Cevizlik mahallesi muhtarıyım. Bayan kardeşlerimizin yapabileceği işlerinizde yardımcı olabiliriz. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Hayırlı işler.

 7. Trabzon da oturuyorum cocugum oldugu için disarida çalışamıyorum evde her türlü paketleme işi yaparım geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 8. Iyi gunler trabzonda yasiyorum uc cocugum var meslek lisesi mezunuyum evde yapilabilecek is ariyorum acil donus yapilirsa sevinirim..

 9. Merhabalar..Trabzon ‘da yaşiyorum..Ögrenciyim ve evde ek iş’e ihtiyacım var..Davetiye katlama veya paketleme süsleme gibi becerilerim vardır.. İşimde hem hızlıyım hem de tecrübeliyim..Dönüşünüzü beklemekteyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)