Türk Telekom Avea Bedava İnternet Kampanyaları

Yeni adı Türk Telekom olan Gsm operatörü Avea kullanıcıları için bedava internet kampanyalarını bir araya getiriyoruz. Faturalı veya faturasız tarifeler için çok sayıda bedava internet kampanyası düzenleyen Türk Telekom bu kampanyalar ile müşterilerine bedava internet imkanı sunuyor. Türk Telekom bedava internet kampanyalarını birlikte inceleyelim.

1 – 2019 Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom gsm operatörü müşterileri için 2019 sınırsız internet paketi kampanyası düzenlemiş ve müşterilerinin bedava internet kazanmalarını sağlamıştır. Faturalı olan tüm müşteriler için geçerli olan bu kampanyaya kayıt olmak için 12 aylık faturalı olma taahhüdü vermiş olmanız gerekiyor. 12 aylık taahhüt vererek KAYIT INTERNET yazarak 5555 e mesaj atıyorsunuz. Onay mesajı geldikten sonra hattınıza 2 GB bedava internet tanımlanıyor. Paketinizde yer alan internet kotanız bittiğinden doğrudan Türk telekom bedava internet paketinizi kullanabiliyorsunuz. 2019 yılı aralık ayı sonuna kadar geçerli olan bedava internet hakkınız her ay ek olarak hattınıza tanımlanmaktadır.

2 – Türk Telekom Selfy Bedava 1 GB İnternet

31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya kapsamında faturalı ve faturasız tarifelerde yer alan Mor paketleri kullanan avea kullanıcıları türk Telekom bedava internet paketinden faydalanabilir. Bu kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken MOR HEDIYE yazarak 4545 e sms atmak ve kaydınızı tamamlamaktır. Mor paket kullanan müşteriler için yapılan bu paket kayıt yaptığınız tarihten 48 saat sonra hattınıza tanımlanmaktadır. Hattınıza tanımlandığına dair size sms geldikten sonra 30 gün içinde hediye 1 GB internetinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 30 günlük süre sonunda ertesi aya devir edilemeyen hediye internet yıl sonundan itibaren iptal edilmediğinde 25 TL ile ücretlendirilecektir.

3 – Türk Telekom Hediye 2 Gün Kampanyası

Türk Telekom kullanıcıları için hazırlanan hediye internet kampanyalarından biri de hediye 2 gün kampanyasıdır. Türk telekom faturasız tarifeleri kullanan müşterileri için haftanın 2 günü kullanabilecekleri 10 GB hediye internet çekilişi düzenleyerek çekiliş ile belirlediği müşterilerine 10 GB bedava internet vermektedir. Bu kampanyaya dahil olabilmek için HEDİYE 2 GUN yazarak 3444 e sms atarak kayıt olmanız yeterlidir. Kayıt onayınızı belirten mesajı aldıktan sonra her hafta yapılan çekiliş ile hediye 10 GB internet kazanma şansına sahip oluyorsunuz. Kazandığınız takdirde Türk Telekomun belirlediği tarihlerde 2 gün boyunca kullanacağınız Türk Telekom Bedava İnternet paketiniz diğer günlere devretmiyor.

4 – Türk Telekom TL Yükle 1 GB İnternet Kazan Kampanyası

Faturasız Türk Telekom kullanıcıları için TL yükleyerek hediye internet kazanacakları TL yükle 1 GB internet kazan kampanyası güncellenmiştir. Faturasız tarifeleri kullanan türk Telekom kullanıcıları hatlarına TL yüklemek için kredi kartı veya banka kartı kullandıklarında 15 TL üzerinde yükleme yaparak 1 GB internet kazanabiliyorlar. 15 TL üzeri yüklemem yaparak kazandıkları türk Telekom bedava internet paketini hafta boyunca diledikleri gibi kullanan müşteriler artan internet paketlerini diğer hastaya devir edemiyorlar.

5 – Türk Telekom İlk Ay 100 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk telefon cep telefonu kullanıcılarına olduğu gibi ev kullanıcılarına da bedava internet kampanyaları düzenlemiştir. Türk Telekom bedava internet tarifesi olarak cep telefonu veya ev interneti için 12 ay taahhüt veren her müşterisine ilk ay için ek olarak 100 GB internet hediye ediyor. Türk Telekom bedava 100 GB internet için yapmanız gereken faturalı bir türk Telekom müşteri olmak veya ev interneti için 12 aylık bir taahhüt vermek. Bu sayede türk Telekom ev kullanıcıları için bedava internet paketinden yararlanabiliyorsunuz. 31 kasım 2019 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak için aynı zamanda limitsiz internet tarifesine kayıtlı olmanız gerekiyor.

6 – Türk Telekom Yeni Cihaz Kampanyası

Türk Telekom müşterileri için yeni cihaz kampanyalarına ek olarak internet kampanyaları da düzenlemiştir. 31 aralık 2019 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya kapsamında faturalı türk Telekom müşterileri fatura üzerinden yeni bir cihaz aldıklarında taahhüt vererek özel olarak aylık 8 GB hediye internet kazanabiliyorlar. 8 GB hediye internet kazanmak için taahhüt vererek yeni bir cihaz almanız ve KAYIT 8 GB NET yazarak 4343 e sms atmanız yeterli oluyor. Vermiş olduğunuz taahhüt ile yıl sonuna kadar her ay internet paketinize ek olarak türk Telekom bedava internet paketinden yararlanabiliyorsunuz.

7 – Türk Telekom Faturasız 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom müşterileri kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapan veya TL yükleyen her müşterisine 1 GB hediye internet paketi verirken bu paketten BİMCELL, POCELL, PTTcell, Teknosa Mobil, Mobil Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Mobil data Jet tarifeleri dışında kalan bütün faturalı ve faturasız aboneler yararlanabiliyor. BU kampanyadan Türk telekom bedava internet kazanmak için 1 GB KAZAN yazarak 5555 e sms atmanız yeterli oluyor. 2019 yılı sonuna kadar sürecek olan bu kampanyadan kazanmış olduğunuz aylık 1 Gb hediye internet diğer aya devretmemektedir.

8 – Türk Telekom 4.5 G Bedava İnternet Kampanyası

Türk telekom müşterileri 4.5 kampanyaları dahilinde 4.5 G uyumlu cihaz veya sim kart aldıklarında hediye olarak Türk telekom bedava internet paketini kazanıyorlar. 1 GB lık hediye internet paketini hattınıza tanımlamak için yapmanız gereken 4.5 G SIM yazarak 5555 e sms atmak. Sms attıktan sonar onay sms i geldikten sonraki 30 gün geçerli olan hediye 1 Gb internet diğer aya devretmiyor. Türk telekom müşterilerinin 4.5 G uyumlu cihaz alarak taahhüt vermeleri durumunda her ay için 1 GB hediye internet hakkı kazanıyorlar.

9 – Hattını Türk Telekoma taşıyanlara Hediye İnternet

Türk telekomlu olmayıp hattını türk telekoma taşıyanlar için yapılan kampanyalardan biri de hediye hoş geldin internet kampanyasıdır. Bu kampanya kapsamında hattınızı türk telekoma taşıdığınızda veya yeni bir türk telekom hattı aldığınızda 500 MB hediye internet hattınıza tanımlanıyor. Türk telekom bedava internet alabilmek için yapmanız gereken DENEME yazarak 5555 e sms atmak ve onay mesajı gelmesini beklemektir. Onay measjı geldikten sonar otomatik olarak hattınıza tanımlanan 500 MB hediye internet paketi 30 gün sure boyunca kullanabileceğiniz ve diğer aya devretmeyen hediye internet paketidir.

10 – Türk Telekom 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk telekom müşterileri için hediye internet kampanyalarından biri olan EK 2 GB Hediye internet paketi ile ay boyunca internet paketiniz bitse bile internet kullanabiliyorsunuz. Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken EK 2 GB NET yazarak 5555 e sms atmak ve faturalı türk telekom müşterisi olmanız yeterlidir. Bu şartları sağlıyorsanız Türk telekom müşterileri için tanımlanmış olan hediye internet paketlerinden yararlanabilir ve her ay 30 gün boyunca kullanabileceğiniz ek 2 Gb internete sahip olabilirsiniz.

Türk telekom müşterileri için tanımlanan hediye internet kampanyalarından yararlanmak için faturalı veya faturasız tarifelerden birini kullanmanız yeterli oluyor. Türk telekom müşterisi değilseniz bile hattınızı türk telekoma taşıyarak türk telekom bedava internet paketlerinden birine sahip olabiliyorsunuz.

Turkcell, Vodafone ve Turk Telekom İçin Bedava İnternet Kampanyalarına Aşağıdaki Linklerden Ulaşabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Ve Kampanyaları
Vodafone Bedava İnternet Kampanyası Ve Paketleri
Turk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir