Gsm kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası 2020


Günümüzde gelişen teknolojiyle sayıları artan şirketlerin en önemlilerinden biri olan Türk Telekom yepyeni bir çağ açmıştır. Hepimizin kullanmış olduğu ev telefonlarının ve internetin öncüsü olduğunu ispatlamış olan Türk Telekom kendi içerisinde yapmış olduğu yenilik ve geliştirmelerle, ayrıca içerisinde bulunmuş olduğu fiber kullanımına dair büyük ataklarla tüm kullanıcılarına yeni kampanyalar sunmakta ve paylaşmakta ayrıca herkesi rahatlatmaktadır. Evde, işte, okulda artık vazgeçilmez hale gelen internet kullanıcılığının göz önünde bulunduran Türk Telekom, kullanıcılarına yepyeni ve bedava internet kampanyalarını sunmaya başlamış ve devam ediyor. Bu bedava internet kampanyaları sayesinde kullanıcılar bedava internete sahip olup gönül rahatlığıyla işlerini yapıp, sosyal medyaya ara vermeden kullanmaktadırlar. Ve sizlere düşen bu aktif bedava internet kampanyalarının süresi bitmeden başvurup, kullanmak ve arkadaşlarınıza haber vermektir. Bizler sizler için çalışıp güncel bedava internet kampanyalarını paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerin tek yapması bizleri takip ederek daha fazla bedava internet kampanyalarına katılmak, masrafsız bir şekilde ek kullanımlara sahip olmaktır.

TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

Türk Telekom cep telefonu operatörü olan Avea ile güçlerini ortak yaparak gücüne güç katmış ve her zamankinden daha fazla bedava internet kampanyası sunmaya başlamıştır. Şimdi bu Türk Telekom bedava internet paketleri ile tanışmanın zamanı geldi.

Türk Telekom bedava internet paketlerine bomba gibi bir kampanya ile başlıyoruz. Türk Telekom cep operatörü mobil kullanıcılarına elbette bedava olarak 1 gb internet ile 500 dk lık her yöne konuşma hediye etmektedir, hatlarına yüklemektedir. Türk Telekom bu kampanyayı mobil kullanıcılarına yılın hattı aldıktan sonraki ilk 6 ayı ücretsiz bir şekilde vermektedir. Bu kampanya ile internette doya doya gezip, sevdikleriniz ve yakınlarınızla doya doya konuşup, görüşebileceksiniz. Türk Telekom bu bedava internet kampanyasını ev telefonu müşterilerine ve ev internet müşterilerine ücretsiz olarak sunmaktadır.

Türk Telekom ailesi olarak sizleri bunun gibi sürekli yeni güncel bedava internet kampanyaları hakkında bilgilendirip, aydınlatacağız. Sizler bizi takipte kalın.

Hepinizin bildiği yakın gündemde kendini gündeme taht eden 4,5 g gerek internetten müzik dinlerken, gerek görüşme yaparken, gerek sörf yaparken, gerek video izlerken, gerek kitap okurken gerek de iş yaparken hızımızı olduğundan tam 3 kat daha fazla olmasını sağlamıştır. Türk Telekom da tüm kullanıcılarına bu hizmeti de ücretsiz olarak sunmuş ve buna istinaden bir sürü bedava internet kampanyası sunmuştur. Sizlere düşen 4,5 g uyumlu sim karta ve telefona sahip olmaktır. Bunun için öncelikle sim kartınızın 4,5 g ile uyumlu olup olmadığını test etmektir. Peki sim kartınızın 4,5 g ile uyumlu olup olmadığını nasıl test ederiz? Sim kartımızın 4,5 g ile uyumlu olup olmadığını test etmek için telefonumuzda mesaj bölümünde alıcıya 5555 yazıp mesaj bölümüne de 4.5 g hazır yazıp mesajı göndeririz. Gelen bilgilendirme mesajına göre de sim karımızın 4,5 g ile uyumlu olup olmadığını kolaylıkla öğrenebiliriz. Almış olduğunuz bilgilendirme mesajına göre sim kartınız 4,54 g ile uyumluysa içerisindeki bedava interneti keyifle kullanabilirsiniz. Eğer sim kartınız 4,5 g ile uyumlu değil ise en yakın Türk Telekom şubelerini ziyaret ederek eski sim kartınızı 4,5 g ile uyumlu olan yeni sim kartınızla değiştirebilirsiniz. Üstelik sim kartınızı 4,5 g ile uyumlu sim kartla değiştirmeniz durumunda 1 gb da bedava internetin sahibi de olacaksınız. Bu bedava internete sahip olmak için telefonunuzdan mesaj bölümünün alıcı kısmına 5555 yazdıktan sonra mesaj bölümüne 4,5. G sim yazıp mesajı gönderdikten sonra gelen bilgilendirme mesajından sonra bedava internetinizi kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Bir diğer bomba gibi Türk Telekom bedava internet kampanyası ise bizlere hayli bir internet vermektedir. Gelin hep birlikte bu bedava internet kampanyasının ayrıntılarını inceleyelim.

Mobil hatlarınıza yapacağınız mobil yüklemeleriniz de faydalanırsınız bu Türk Telekom bedava internet kampanyasından. Bunun için hattınıza yapmış olduğunuz mobil yükleme 50 tl ve yahut da 50 Türk lirasının üstündeyse aylık olarak geçerli 1 gb bedava internet kullanım hakkı kazanırsınız. Eğer hattınıza yapmış olduğunuz mobil yükleme 100 tl ve yahut da 100 Türk lirasının üstündeyse aylık olarak geçerli tam tamına 4 gb bedava internet kullanım hakkı kazanırsınız. Yalnız bu internet kullanım haklarını bedava kazanabilmeniz için hattınıza mobil yüklemeyi yaptıktan sonra aşağıda yer alan adımları dikkatlice okuyup, uygulayın. Mobil cihazınıza yükleme yaptıktan sonraki 48 saat içerisinde mobil cihazınızdan mesaj bölümünü açın ve alıcı kısmına 5555 yazıp, mesaj kısmına INTERNET yazın ve gönderin. Mesaja dair gelen bilgilendirme mesajından sonra hediye olarak yani bedava gelen internet kullanımınızı kullanmaya başlayın.

Türk Telekom ailesi olarak sizleri bunun gibi sürekli yeni güncel bedava internet kampanyaları hakkında bilgilendirip, aydınlatacağız. Sizler bizi takipte kalın ve bedava internet keyfinizi rahat rahat sürün.

Türk Telekom un ilerideki diğer güncel bedava internet kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız yukarıda bahsettiğim 4,5 g kampanyasını mutlaka yapın.

Türk Telekom işte bu tip bedava internet kampanyalarıyla farkını her zaman ortaya koymaktadır. Türk Telekom bedava internet kampanyalarından daha fazla yararlanmak istiyorsanız Türk Telekom un internet sitesini takip edebilir, burada ki güncel bedava internet kampanyalarından yararlanabilir ya da bir diğer bilgi verici olan kozbon sitesine üye olabilirsiniz.
Şu bilgiyi de vermekten kendimi alı koyamıyorum. Türk Telekom 2016 yılının en çok bedava internet kampanyası yapan gsm operatörü ve bu yılda yine bu ünvana en layık isim olarak gösterilmektedir. Türk Telekom ülkemizde en çok aboneye sahip olmakla en yakın rakiplerine açık ara fark atıyor. Türk Telekom her geçen gün daha fazla bedava internet paketleri sunmakta ve kullanıcılarının rahatını ve iyiliğini düşünmektedir. Hadi bu gün geçtikçe daha fazla bedava internet kampanyası paylaşan ve sahip olmuş olduğu 4,5 g alt yapısı ile kullanıcılarına çok zor ( ? ) anlar yaşatan Türk Telekom un bedava internet kampanyalarını incelemeye devam edelim.

Bildiğiniz üzere Türk Telekom un sahip olmuş olduğu resmi internet sitesi üzerinden yükleme yapılmaktadır. Evet yükleme yaparak bedava internet kazanmak mümkün. Türk Telekom resmi internet sitesi üzerinden 30 Türk lirası ve yahut da 30 Türk lirası üstü yükleme yapan herkese tam 1 hafta boyunca 4,5 g hızında kullanabileceği bedava 1 gb hediyedir. Peki bu tam 1 hafta boyunca 4,5 g hızında kullanabileceği bedava 1 gb hediye internet kampanyasından nasıl faydalanılıyor? Kullanıcılar bu tam 1 hafta boyunca 4,5 g hızında kullanabileceği bedava 1 gb hediye internet kampanyasından aşağıdaki adımları teker teker uygulayarak faydalanabilecekler. Öncelikle mobil cihazınıza Türk Telekom resmi internet sitesi üzerinden 30 Türk lirası ve yahut da 30 Türk lirası üstü yükleme yapın. Size yüklendi diye bilgilendirme mesajı gelmesini bekleyin. Bilgilendirme mesajı geldikten sonra kampanyaya katılmak için şu adımları uygulayın. Mobil cihazınızdan mesaj bölümünü açın ve alıcı kısmına 5555 yazıp, mesaj kısmına 1 GB KAZAN yazın ve gönderin. Mesaja dair gelen bilgilendirme mesajından sonra hediye olarak yani bedava gelen interneti kullanmaya başlayın.

Turkcell, Vodafone ve Avea İçin Bedava İnternet Kampanyalarına Aşağıdaki Linklerden Ulaşabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Ve Kampanyaları
Vodafone Bedava İnternet Kampanyası Ve Paketleri
Avea Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.