Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2020

Turkcell abonesi olanlar için turkcell bedava İnternet kampanyaları bir araya getirdik. Farklı İnternet kampanyaları ile turkcell bedava İnternet kazanabilir ve hattınıza tanımlanan interneti dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Turkcell abonelerine vermiş oldu 1 GB, 2 GB, 3 GB, 4 GB, 5 GB, 6 GB gibi bedava İnternet paketlerini kazanabilmek için yapmanız gerekenleri bir araya getirerek sizlere kolaylık sağlıyoruz. Faturanız veya paketiniz ile uyumlu olan kampanyaya dahil olarak bedava İnternet kazanabilirsiniz.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET

1 – Turkcell Genç Uygulaması İndirerek Bedava İnternet Kazanma

2019 yılı içinde Turkcell aboneleri için hazırlanmış olan kampanya ile Turkcell Bedava İnternet kazanabilirsiniz. Google Play veya Apple Store dan Turkcell Genç uygulamasını cep telefonunuza indirmeli, uygulamayı telefonunuzda çalıştırdıktan sonra 1 haftalık hediye İnternet kazanabilirsiniz. Turkcell bedava İnternet olarak üyelerine 1 GB hediye internet tanımlayarak 1 hafta içinde diledikleri gibi kullanmalarına iman veriyor. Google play ve apple store dan indireceğiniz Turkcell genç uygulaması ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama olduğu için ücretsiz olarak kolay bir şekilde indirebilir ve hediye 1 GB İnternet paketine sahip olabilirsiniz.

2 – 4.5 Glilere Özel 4.5 GB Hediye İnternet

2019 yılı için Turkcell abonelerine özel olarak hazırlanan bedava İnternet kampanyalarından biri de 4.5 G lilere özel olarak hazırlanan 4.5 Gb bedava internet kampanyasıdır. Türkcell iletişim merkezlerine giderek 4.5 G uyumlu sim kart alan her aboneye özel olarak 4.5 GB hediye İnternet hakkı tanınıyor. Turkcell müşterileri için hazırlanmış olan bu kampanyadan yararlanmak için 4.5 G uyumlu cihaz kullanıyor olmanız veya 4.5 G uyumlu sim kart almış olmanız yeterli oluyor. 4.5 G kampanyasından ücretsiz olarak alacağınız sim kart ile otomatik olarak 4.5 GB turkcell bedava internet hakkından otomatik olarak yararlanabiliyorsunuz.

3 – Turkcell 4.5 G Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell hesabım uygulaması kullanarak turkcell bedava internet kazanmak mümkün. Turkcell hesabım uygulaması ile kalan dakikalarınızı ve internet miktarınızı öğrenebileceğiniz gibi tüm ayarlarınızı da yapabilirsiniz. Bu özellikleri dışında Turkcell hesabım uygulamasını kullanarak bedava internet kazanabilirsiniz. Cihazınız ve sim kartınızın 4.5 G uyumlu ve turkcell bireysel veya kurumsal faturalı , faturanızı bir aboneyseniz 4.5 G uyumlu cihazınızı sallayarak bedava internet kazanabilirsiniz. 1 kereye mahsus olarak sala kazan kampanyası ile turkcell bedava internet kazanabilir, salla kazan kampanyasına dahil olarak 4.5 GB a kadar bedava internete sahip olabilirsiniz. 31.12.2019

tarihine kadar salla kazan kampanyasına dahil olabilir ve cihazınızı sallayarak turkcell bedava İnternet kazanabilirsiniz.

4 – Turkcell 4.5 G Hediye BİP 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell BIP kampanyası ile bedava İnternet kazanmak mümkün. Bip kampanyası ile İnternet paketiniz den harcamadan İnternet kullanabilir, Türkcell bedava İnternet ile dilediğiniz gibi internete sahip olabilirsiniz. BIP İnternet ile 4.5 G hızında İnternet sahibi olarak görüşmeler yapabilir ve hızlı İnternet tadını çıkarabilirsiniz. Turkcell hesabımdan giriş yaparak BIP kampanyasına dahil olmak veya cep telefonunuzdan 4456 ya BIP yazıp mesaj atarak bu kampanyaya dahil olabilirsiniz.

5 – Turkcell Hazır kart Üçlü Paket Kampanyası

Turkcell faturasız hatlar için özel bir kampanya hazırlayarak bedava İnternet kullanmanızı sağlıyor. Turkcell hazır kart üçlü paket kampanyası kapsamında hediye İnternet kazanabilmek için Uçuran 2GB, Uçuran 2GB Plus, Uçuran 3GB, Uçuran 3GB Plus, Uçuran 4GB, Uçuran 4GB Plus paketlerini alan müşterilerimiz veya Mini 1GB Paketi , Super Yıldız Paketi, Yıldız 1GB, Yıldız 3GB,Yıldız 3GB Paketi, Yıldız 4GB Paketi, Yıldız 5GB Paketi, Yıldız 6GB, BOL 1GB, BOL 2GB, Bol 3GB Paketi, Yeni Yıldız 1GB Paketi kampanyalarından birinden faydalanıyor olmanız gerekmektedir. Bu paketlerden birinden yararlanıyorsanız Turkcell hazır kart üçlü paket kampanyasına dahil olmak için sms atamanız yeterli olacaktır.

6 – Bip Messenger 5 Arkadaşını Getir Sende Kazan Kampanyası

Arkadaşlarınız ile bip Messenger üzerinden ücretsiz sms vile Bip Messenger üzerinden haberdar edip 5 arkadaşını Bip Messenger kullandırmaya ikna ettiğinizde Turkcell Bip bedava İnternet kampanyasından yararlanabiliyorsunuz. 1 aylık 1 GB turkcell bedava internet hakkınız hattınıza tanımlandığı andan itibaren 1 ay boyunca bedava 1 GB internet kullanabiliyorsunuz.

7 – Turkcell Bedava İnternet

Turkcell abonelerine özel olarak düzenlenen çekiliş kampanyaları ile bedava internet kazanabiliyorsunuz. 500 MB bedava internet için goller cepte bedava internet kampanyasına katılmanız yeterli olacaktır. Bu kampanya kapsamında google play veya Apple store üzerinden goller cepte uygulamasını indirmeniz ve kullanmanız yeterli olacaktır. Bu uygulama ile kampanyanın çekilişine girmeye hak kazanacak ve 500 MB trkcell bedava internet için çekiliş hakkı kazanacaksınız. Çekiliş sonucunda kazanmış olduğunuz günlük 500 Mb internet hakkınızı gün içerisinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

8 – Genç Sevgililer 2 GB internet Kampanyası

Turkcell aboneleri için sevgililer gününe özel olarak hazırlanan ve abonelerin memnun kalması ile adı değiştirilerek devam ettirilen genç sevgililer kampanyası ile 2 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Sadece bir kez katılabileceğiniz bu kampanya kapsamında Turkcell GNÇ uygulamasını indirmeli ve bu uygulama üzerinden oynayacağınız oyunda gol atmanız durumunda haftalık 2 GB turkcell bedava internet kazanabilirsiniz. Hediyeyi kazandığınız tarihten itibaren 72 saat içinde hattınıza tanımlanacak ve bir hafta boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

9 – Faturalı Bedava 20 MB İnternet Kampanyası

Bireysel akıllı telefon veya akıllı tablet kampanyası kapsamında sözleşmenize ek olarak 12 ay taahhüt verdiğinizde akıllı cihazlardan birine sahip olabileceğiniz gibi günlük olarak 20 MB ücretsiz internet kullanmaya hak kazanabilirsiniz. Turkcell 20 MB ücretiz internet kampanyasına katılabilmek için akıllı cihaz kampanyalarından birinden yararlanmış olmalı ve en az 12 ay taahhüt vermiş olmalısınız. Aksi halde bu kampanyadan yararlanamazsınız.Gün içinde kullanmadığınız hediye internet ertesi güne devretmemektedir.

10 – Turkcell Yaz Kampanyası

Turkcell müşterileri için hazırlanmış olan yaz kampanyası kapsamında Turkcell bedava internet kazanabilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 31.09.2019 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya kapsamında faturalı bir turkcell abonesi olmanız ve Minik Paket, Yapboz 250 Paketi, Yapboz 500 Paketi; Kaçmaz 39 Paketi, İnterneti Bol 1000 dk 4 GB 1000 SMS, Hepsi Bir Arada Tarifesi altında sunulan Hepsi Bol Paket, Hepsi Eko Paket veya Kazandıran Maxi Paketi, Ben Yaptım 500, Her Yöne Ben Yaptım 500, Haydi Gel Minik Paket, Çiftçi 500 Paketi, Çiftçi Bereket Paketi, Faturalı Nar Avantaj Paketi, Faturalı Nar Paketi, Her Yöne 2 Saat Paketi, Çiftçi Ekonomik Paket, Ben Yaptım, Gnctrkcll Ben Yaptım Minik veya Haydi Gel 500 Dk Paketi gibi paketlerin her hangi birinden yararlanıyor veya daha önce yararlanmış olmanız gerekiyor. Bu paketlerden birinden faydalanmışsınız Turkcell yaz kampanyasına dahil olmak için Tukcell hesabım uygulamasından kampanyalar kısmına girerek hediye internet kampanyasına kayıt yaptırmalı ve size sunulacak olan aylık 2 GB turkcell bedava internet hediyesinden faydalan malısınız.

11 – Faturasızlara Özel Perşembe Kampanyası

Faturasız Turkcell aboneleri Perşembe günleri TL yüklemeleri halinde günlük 1 GB turkcell bedava internet kazanabiliyor. Perşembe günleri 30 TL üzeri TL yatırmanız halinde ücretsiz hediye internet kazanabiliyorsunuz.

Türk Telekom, Vodafone ve Avea İçin Bedava İnternet Kampanyalarına Aşağıdaki Linklerden Ulaşabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları (Anında 25GB)

Turk Telekom, Avea ve Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları
Turk Telekom Bedava İnternet Kampanyası Ve Paketleri
Vodafone Bedava İnternet Paketleri Ve Kampanyaları
Avea Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir