Gsm kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları (Anında 25GB)


İnternetsiz bir dakika duramayanlara müjde artık Turkcell bedava internet paketi hediyeleri veriyor üstelik birçok uygulama ile birlikte ücretsiz 25 GB internet kazabiliyorsunuz. Turkcell 2019 bedava internet paketlerini bip, GNC, YAANİ, dijital operatör gibi mobil uygulamalarında görev yaptırarak dağıtıyor. Görevlerin çoğu basit şekilde uygulama indirme, mesajlaşma, salla kazan, çatlat gibi işlemler ile anında internet kazanma şansı veriyor. Otomatik ödeme talimatı verirken, lifebox depolama uygulaması, yaani arama motoru ve birçok işlemde aylık haftalık 1gb ücretsiz internet paketleri dağıtıyor. Turkcell ücretsiz internet hediyesi sadece 1 gb olarak verilmiyor kendi uygulamalara özel 5gb internet paketi hediyesi gibi paketlerde hediye ediyor. Özellikle 2018 ve 2019 yılında Turkcell en çok dijitalleşen mobil operatörlerden biri oldu ve birçok alanda yayınladığı mobil uygulamaları, salla kazan gibi basit işlemler yaparak internet kazanabildiğimiz kampanyaları ile genç ve bedava mobil internetin tadını çıkarmak isteyenlere kampanyalarını sundu.

Turkcell abonelerine ücretsiz dakika paketleri, ücretsiz sms ve bedava internet vererek daha fazla aboneyi memnun etmek için uğraşıyor. 1GB mobil internet fiyatı yaklaşık 20 lira bu nedenle 1GB-10GB ücretsiz internet bile kullanıcılarını oldukça memnun etmeye yetiyor. İster salla kazan kullanarak bedava internet kazanın, isterseniz bip kampanyası ile kazanın. Birçok turkcell bedava internet kampanyasını ve nasıl yapabileceğiniz yazıyı okumaya devam ederek öğrenebilirsiniz.

Turkcell Uygulamaları İle Bedava İnternet Kazanma

Yazının başındada dediğimiz gibi turkcell lifebox, yaani, fizy uygulaması ve bip bedava internet kazanma şansı veriyor. Hemen ücretsiz internet paketi kazanabileceğiniz bu uygulamalar ile hediye 25 GB internet kazanabilirsiniz. Faturalı veya faturasız turkcell hatları için tüm bedava internet kampanyaları kullanılabilir herhangi bir sınırlama yoktur. En iyi turkcell bedava internet kampanyalarını yazıyoruz.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası

Geçtiğimiz yıllarda duyurulan google’a alternatif arama motoru olan Turkcell yaani ile tüm site aramalarını yaparak istediğiniz haberleri ve ücretsiz internet kampanyalarına ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca yaani kullanarak bişeyler aradığınızda ve yaani uygulamasını aktif kullandığınızda 1 GB ücretsiz internet hediyesi kazanabilirsiniz. Samsung veya iPhone telefonunuzun uygulama marketinde yaani yazarak indirebilir ve hemen ücretsiz internetinizi kapabilirsiniz.

Dijital Operatör Salla Kazan Bedava İnternet Kazanma

Turkcell ilk hediye internet ve ücretsiz konuşma, sms gibi kampanyalarını dağıttığı uygulama turkcell hesabım yeni adıyla dijital operatördür. Dijital operatör sizde yüklüyse hemen giriş yaparaka salla kazan kısmına tıklayın ve telefonunuzu 1-2 saniye sallayarak bedava internet, sms, konuşma gibi hediyeler kazanın. Salla kazan bedava internet anında hattınıza yükleniyor ve size bilgilendirme mesajı geliyor. Salla kazanı haftada 1 kez kullanabilirsiniz örneğin çarşamba günü kullandıysanız gelecek hafta çarşamba günü tekrar salla kazan ile hediyeler kazanabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Turkcell Bip Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell, WhatsApp benzeri uygulaması olan bip messenger kullananlara bedava internet veriyor. Bip’te whatsapp gruplarına benzer şekilde kanallar bulunuyor. Ücretsiz internet kazanma kanallarına abone olarak bedava internet kazanabilirsiniz. Bip turkcell kanalında tüm ücretsiz internet kampanyalarını görebilirsiniz. Bip uygulamasını kullanarak arkadaşınızla mesajlaşıp, görüntülü arama gerçekleştiriyorsanız daha fazla ücretsiz internet kazanma şansınız oluyor. Ayrıca bip kullanmayan arkadaşınız varsa ona önererek hemen 1 GB ücretsiz interneti kapabilirsiniz. Turkcell bip sürpriz nokta ücretsiz internet kampanyasınıda unutmayın!

Turkcell GNÇ Bedava İnternet Kazanma

Turkcell’in birçok mobil uygulaması ve hizmeti bulunuyor. GNÇ’li olanlara özel uygulaması GNÇ uygulaması ile dijital operatör benzeri hediye internet veriyor ama bir farkla gnç uygulamasından haftada 2 şanslı gününüzde ücretsiz internet paketi kazanabilirsiniz. GNC uygulamasını indirip şanslı günlerinizi görüp o günlerde ÇATLAK kısmına tıklayıp yumurtaları çatlatın ve bedava internetin keyfini sürün.

Turkcell Toplantıdayım Haftalık 1 GB Bedava İnternet

Turkcell iş dünyasındakileride unutmayarak toplantıdayım adlı servisini başlattı. Turkcell toplantıdayım ile sizi arayan olursa toplantıda olduğunuzu telesekreter arayan kişiye söyler istediğiniz seslendirmeyi seçebilirsiniz. Turkcell toplantıdayım servisine abone olursanız haftalık 1 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2019

Turk Telekom, Avea ve Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları
Turk Telekom Bedava İnternet Kampanyası Ve Paketleri
Vodafone Bedava İnternet Paketleri Ve Kampanyaları
Avea Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.