Gsm Kampanyaları

Turkcell Lifecell Nedir Nasıl Kullanılır? Avantajlı Paketleri

Lifecell nasıl kullanılır, lifecell nasıl geçilir ve lifecell paketleri güncel listesini sizlerle paylaşacağız. Türkiye’de internet kullanıcısı sayısında ciddi bir artış olduğundan dolayı, operatör şirketleri tarafından yapılan yatırımlar, doğrudan internet ağı alanına yönelmektedir. Bunlardan bir örneği olan Lifecell, geçtiğimiz günlerde ülkemizde tanıtıldı ve Turkcell tarafından geliştirilmiş olmasından dolayı da kısa sürede benimsendi. Turkcell tarafından hem iletişim hem de internet kullanımı konusunda çığır açacak bir yenilik şeklinde yorumlanan bu gelişme, kişilerin faydalandığı hizmet paketlerinden hem yurtiçi hem de yurtdışında kesintisiz bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktadır

Turkcell’in geliştirdiği bu hizmette en dikkat çeken durumlardan birisi de, Lifecell kullanıcılarına BIP isimli mobil cihaz uygulamasının çok daha özel bir şekilde sunuluyor olmasıdır. Çünkü, geliştirilen bu uygulama ile birlikte, kişilerin uygulama üzerinden arama yapmalarının da önü açılmış oluyor.

BİP’ten Arama ve Anlık Mesajlaşma

BİP uygulamasını kullanan kişiler, Turkcell’in yeni hizmeti sayesinde sabit cihazları da arayarak görüşme sağlayabiliyorlar. Daha önceki dönemlerde de kullanılan bu uygulama ile kişiler anlık görüntülü arama yapabiliyor ya da mesajlaşabiliyordu. Geliştirilen yeni hizmet sonrasında ise, Turkcell hizmetlerinden faydalanan kişiler, hem cep telefonlarını hem de sabit telefonları uygulama üzerinden arayabilecekler. Karşı tarafın BİP uygulaması kullanması zorunluluğu olmadan da bu işlem yüksek kalite ile gerçekleşecektir.

Lifecell’in Sunduğu Avantajlar

Lifecell kullanacak olan kişiler, tamamen Turkcell alt yapısından faydalanacak. Bundan dolayı da %100’e yaklaşan kapsama alanı sayesinde diledikleri an hem mobil iletişim hem de internet erişimi yapılabilecektir. Görüşmelerin BİP uygulaması üzerinden de yapılabilecek olması, kişilerin aklına ses kalitesinin ne yönde olacağını getirse de, yapılan açıklamalar ile birlikte kesinlikle sorun yaşanmayacağı ve yüksek kalitede görüşmelerin sağlanacağı belirtilmektedir.

Özellikle internet kullanan kişileri kendisine çeken bu hizmet, kişilerin Fizy isimli internet sitesi üzerinden sınırsız bir şekilde müzik dinlemelerini, TV kanallarını takip etmelerini ve hem Fizy’e özel dizi ve filmleri hem de yabancı kaynaklı sinema filmlerini ve dizileri takip etmelerine olanak tanımaktadır.

Şuan Turkcell’in hazırladığı hizmet paketlerine baktığımız zaman, internet paketlerinin oldukça yüksek tutulduğunu görmekteyiz. Diğer dikkat çeken nokta ise, kişilerin BİP uygulaması üzerinden yapacağı tüm aramaların sınırsız ve ücretsiz bir şekilde sunulduğudur. BİP’ten BİP’e yapılacak görüşmelerin beraberinde, sabit görüşme yapılabilmesi için de kişilere dakika hizmeti sunulmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları (Anında 25GB)

Lifecell Kullanıcılarına Özel Telefon

Turkcell, geliştirdiği Lifecell hizmeti için çok ciddi bir araştırma yapmış ve yatırım bütçesi ayırmıştır. Bunun bir göstergesi olarak, geliştirdiği hizmet paketinden faydalanan müşterilere özel sunulan cep telefonundan söz edebiliriz. Eğer kişiler Turkcell ayrıcalıklarından faydalanmaya başlarsa, GM6 isimli mobil cihazı kullanabilecekler. Bu cihaz, 36 ay vade ile sizlere sunulacaktır. Cihazı teslim alan kişiler, ek bir uygulamaya gerek kalmadan her şey hazır bir şekilde telefonlarını teslim alacaklar.

Turkcell Lifecell Tarifeleri

Görüldüğü gibi, Turkcell kullanıcıları bu hizmetten faydalandıklarında çok özel ayrıcalıklardan faydalanmaktadırlar. Özel bir hizmet olmasına rağmen, her bütçeye uygun hizmet paketleri de bulunmaktadır. Şuan Lifecell kullanıcılarına üç ayrı hizmet paketi sunulmaktadır. Super, Extra ve Pro isimleri ile sunulan bu tarifelerin detayları ise şu şekildedir.

  • Lifecell Super Tarifesi: Bu tarifeyi tercih eden kişiler, 55 GB’lık internet paketinden faydalanacak ve bunun için 49 TL ücret ödeyecek.
  • Lifecell Extra Tarifesi: Extra paket kullanıcıları sadece 59 TL’lik bir ödeme yaparak, 57 GB internet kullanımı gerçekleştirebilecekler.
  • Lifecell Pro Tarifesi: En yüksek tarife olan Pro’da, 60 GB’lık internet seçeneği bulunmaktadır.

Kişiler Turkcell’in ayrıcalıklı hizmetlerine geçiş yaptıklarında, 12 ay boyunca ücretsiz olarak 2 GB internete de sahip olacaklar. Bu internet ise 12 ay boyunca yenilenecektir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)