Turkcell Lifecell Nedir Nasıl Kullanılır? Avantajlı Paketleri

Lifecell nasıl kullanılır, lifecell nasıl geçilir ve lifecell paketleri güncel listesini sizlerle paylaşacağız. Türkiye’de internet kullanıcısı sayısında ciddi bir artış olduğundan dolayı, operatör şirketleri tarafından yapılan yatırımlar, doğrudan internet ağı alanına yönelmektedir. Bunlardan bir örneği olan Lifecell, geçtiğimiz günlerde ülkemizde tanıtıldı ve Turkcell tarafından geliştirilmiş olmasından dolayı da kısa sürede benimsendi. Turkcell tarafından hem iletişim hem de internet kullanımı konusunda çığır açacak bir yenilik şeklinde yorumlanan bu gelişme, kişilerin faydalandığı hizmet paketlerinden hem yurtiçi hem de yurtdışında kesintisiz bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktadır

Turkcell’in geliştirdiği bu hizmette en dikkat çeken durumlardan birisi de, Lifecell kullanıcılarına BIP isimli mobil cihaz uygulamasının çok daha özel bir şekilde sunuluyor olmasıdır. Çünkü, geliştirilen bu uygulama ile birlikte, kişilerin uygulama üzerinden arama yapmalarının da önü açılmış oluyor.

BİP’ten Arama ve Anlık Mesajlaşma

BİP uygulamasını kullanan kişiler, Turkcell’in yeni hizmeti sayesinde sabit cihazları da arayarak görüşme sağlayabiliyorlar. Daha önceki dönemlerde de kullanılan bu uygulama ile kişiler anlık görüntülü arama yapabiliyor ya da mesajlaşabiliyordu. Geliştirilen yeni hizmet sonrasında ise, Turkcell hizmetlerinden faydalanan kişiler, hem cep telefonlarını hem de sabit telefonları uygulama üzerinden arayabilecekler. Karşı tarafın BİP uygulaması kullanması zorunluluğu olmadan da bu işlem yüksek kalite ile gerçekleşecektir.

Lifecell’in Sunduğu Avantajlar

Lifecell kullanacak olan kişiler, tamamen Turkcell alt yapısından faydalanacak. Bundan dolayı da %100’e yaklaşan kapsama alanı sayesinde diledikleri an hem mobil iletişim hem de internet erişimi yapılabilecektir. Görüşmelerin BİP uygulaması üzerinden de yapılabilecek olması, kişilerin aklına ses kalitesinin ne yönde olacağını getirse de, yapılan açıklamalar ile birlikte kesinlikle sorun yaşanmayacağı ve yüksek kalitede görüşmelerin sağlanacağı belirtilmektedir.

Özellikle internet kullanan kişileri kendisine çeken bu hizmet, kişilerin Fizy isimli internet sitesi üzerinden sınırsız bir şekilde müzik dinlemelerini, TV kanallarını takip etmelerini ve hem Fizy’e özel dizi ve filmleri hem de yabancı kaynaklı sinema filmlerini ve dizileri takip etmelerine olanak tanımaktadır.

Şuan Turkcell’in hazırladığı hizmet paketlerine baktığımız zaman, internet paketlerinin oldukça yüksek tutulduğunu görmekteyiz. Diğer dikkat çeken nokta ise, kişilerin BİP uygulaması üzerinden yapacağı tüm aramaların sınırsız ve ücretsiz bir şekilde sunulduğudur. BİP’ten BİP’e yapılacak görüşmelerin beraberinde, sabit görüşme yapılabilmesi için de kişilere dakika hizmeti sunulmaktadır.

Lifecell Kullanıcılarına Özel Telefon

Turkcell, geliştirdiği Lifecell hizmeti için çok ciddi bir araştırma yapmış ve yatırım bütçesi ayırmıştır. Bunun bir göstergesi olarak, geliştirdiği hizmet paketinden faydalanan müşterilere özel sunulan cep telefonundan söz edebiliriz. Eğer kişiler Turkcell ayrıcalıklarından faydalanmaya başlarsa, GM6 isimli mobil cihazı kullanabilecekler. Bu cihaz, 36 ay vade ile sizlere sunulacaktır. Cihazı teslim alan kişiler, ek bir uygulamaya gerek kalmadan her şey hazır bir şekilde telefonlarını teslim alacaklar.

Turkcell Lifecell Tarifeleri

Görüldüğü gibi, Turkcell kullanıcıları bu hizmetten faydalandıklarında çok özel ayrıcalıklardan faydalanmaktadırlar. Özel bir hizmet olmasına rağmen, her bütçeye uygun hizmet paketleri de bulunmaktadır. Şuan Lifecell kullanıcılarına üç ayrı hizmet paketi sunulmaktadır. Super, Extra ve Pro isimleri ile sunulan bu tarifelerin detayları ise şu şekildedir.

  • Lifecell Super Tarifesi: Bu tarifeyi tercih eden kişiler, 55 GB’lık internet paketinden faydalanacak ve bunun için 49 TL ücret ödeyecek.
  • Lifecell Extra Tarifesi: Extra paket kullanıcıları sadece 59 TL’lik bir ödeme yaparak, 57 GB internet kullanımı gerçekleştirebilecekler.
  • Lifecell Pro Tarifesi: En yüksek tarife olan Pro’da, 60 GB’lık internet seçeneği bulunmaktadır.

Kişiler Turkcell’in ayrıcalıklı hizmetlerine geçiş yaptıklarında, 12 ay boyunca ücretsiz olarak 2 GB internete de sahip olacaklar. Bu internet ise 12 ay boyunca yenilenecektir.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir