Gsm Kampanyaları

Turkcell Paycell Nedir ? Paycell Kart Ne işe yarar? Ücreti?

Turkcell Paycell Nedir?

Paycell Nedir; Paycell, Bütün müşterilerine telefon numarası ile anında ödeme yöntemleri sunan türkiye’nin en kapsayıcı ödeme yöntemidir.

Paycell’e, istediğiniz bankanın kredi kartını kaydederek veya Paycell Kart alarak, anlaşmalı yerler ile kart bilgilerinizi paylaşmadan güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Üstelik Turkcell müşterisiysen kart eklemeden Turkcell bakiyen veya Faturaya ek olarak alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca, Paycell ile cebindeki nakiti, Turkcell mağazalarından Paycell Dijital Para’ya çevirtebilirsiniz. İster Turkcell mağazalarından, ister Turkcell Çağrı Merkezi’nden, istersen de Paycell Uygulaması’ndan faturalarınınızı ödeyebilirsiniz.

Turkcell Paycell Kart Nedir Nasıl Kullanılır?

Nasıl Kullanırım ?; Paycell Uygulaması’nı, App store ve Google Play Store’dan indirip  kullanmaya başlayabilirsiniz. Operatör bağımsız herkes Paycell Uygulaması’nı kullanılabilir. Uygulamaya kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra kredi kartınızı ekleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz . Paycell logosunu gördüğünüz iş yerlerinde , mobil uygulamalarda ve web sitelerinde Paycell Ödeme yöntemini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Paycell kart ücreti yoktur.

Paycell ödeme platformu şu anda anlaşmalı olduğu SHELL Akaryakıt İstasyonlarında, ZUBİZU mobil uygulamasında, turkcell.com.tr alışverişlerinde ve 532 Çağrı merkezinde kullanılmaktadır.

Paycell’i Kimler Kullanabilir ?; Paycell’i  bağımsız tüm müşteriler kullanabilir, Turkcell müşterisi zorunda değilsiniz.

Paycell’e Nasıl Kayıt Olurum ?; Paycell’e cep telefonu numarası ve güncel e-posta adresinizi girerek kayıt olursunuz.

Paycell mobil uygulamasını hangi platformlarda kullanabilirim ?; iOS ve Android işletim sistemi bulunan bütün akıllı telefonlarda kullanabilirsiniz.

Paycell’e hangi banka kartlarını ekleyebilirim ?; Tüm bankaların, Türkiye’den alınan Visa, Master Card, Troy ve American Express markalı kredi kartlarını ekleyebilirsiniz.

Paycell hesabımı nasıl kapatabilirim?; Paycell’in sunduğu ödeme kolaylıklarından ve diğer birçok hizmetinden artık faydalanmak istemiyorsanız 0850 622 60 60 Paycell Çağrı Merkezi aracılığıyla Paycell hesabınızı kapatabilirsiniz.

Paycell indir ve turkcell kampanyalarından yararlan google play store ve app store’den paycell indirip paycell kart işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Daha fazla bunun gibi bilgiler için Bukampanya.com’u takip edebilirsiniz.

Bayilik Franchise gibi işler ile uğraşıyorsanız Bukampanya.com’dan bayilik veren firmaları inceleyebilirsiniz.

Bankalar ile bir sorununuz veya sorunuz var ise Bukampanya.com’da bulunana “Bankalar” Kategorisini inceleyebilirsiniz.

İş arıyorsanız iş ile ilgili sorularınız veya sorunlarınız var ise Bukamyanpa.com’dan “İş fırsatları” Katagorisini inceleyebilirsiniz.

Bukampanya.com iyi günler diler.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)