Gsm Kampanyaları

Turkcell Paycell Nedir ? Nasıl kullanılır ? Ne işe yarar?

Turkcell Paycell Nedir ? Nasıl kullanılır ? Ne işe yarar?

Ücretlendirme : Ücretsiz

Paycell Nedir; Paycell, Bütün müşterilerine telefon numarası ile anında ödeme yöntemleri sunan türkiye’nin en kapsayıcı ödeme yöntemidir.

Paycell’e, istediğiniz bankanın kredi kartını kaydederek veya Paycell Kart alarak, anlaşmalı yerler ile kart bilgilerinizi paylaşmadan güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Üstelik Turkcell müşterisiysen kart eklemeden Turkcell bakiyen veya Faturaya ek olarak alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca, Paycell ile cebindeki nakiti, Turkcell mağazalarından Paycell Dijital Para’ya çevirtebilirsiniz. İster Turkcell mağazalarından, ister Turkcell Çağrı Merkezi’nden, istersen de Paycell Uygulaması’ndan faturalarınınızı ödeyebilirsiniz.

Nasıl Kullanırım ?; Paycell Uygulaması’nı, App store ve Google Play Store’dan indirip  kullanmaya başlayabilirsiniz. Operatör bağımsız herkes Paycell Uygulaması’nı kullanılabilir. Uygulamaya kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra kredi kartınızı ekleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz . Paycell logosunu gördüğünüz iş yerlerinde , mobil uygulamalarda ve web sitelerinde Paycell Ödeme yöntemini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Paycell ödeme platformu şu anda anlaşmalı olduğu SHELL Akaryakıt İstasyonlarında, ZUBİZU mobil uygulamasında, turkcell.com.tr alışverişlerinde ve 532 Çağrı merkezinde kullanılmaktadır.

Paycell’i Kimler Kullanabilir ?; Paycell’i  bağımsız tüm müşteriler kullanabilir, Turkcell müşterisi zorunda değilsiniz.

Paycell’e Nasıl Kayıt Olurum ?; Paycell’e cep telefonu numarası ve güncel e-posta adresinizi girerek kayıt olursunuz.

Paycell mobil uygulamasını hangi platformlarda kullanabilirim ?; iOS ve Android işletim sistemi bulunan bütün akıllı telefonlarda kullanabilirsiniz.

Paycell’e hangi banka kartlarını ekleyebilirim ?; Tüm bankaların, Türkiye’den alınan Visa, Master Card, Troy ve American Express markalı kredi kartlarını ekleyebilirsiniz.

Paycell hesabımı nasıl kapatabilirim?; Paycell’in sunduğu ödeme kolaylıklarından ve diğer birçok hizmetinden artık faydalanmak istemiyorsanız 0850 622 60 60 Paycell Çağrı Merkezi aracılığıyla Paycell hesabınızı kapatabilirsiniz.

Daha fazla bunun gibi bilgiler için Bukampanya.com’u takip edebilirsiniz.

Bayilik Franchise gibi işler ile uğraşıyorsanız Bukampanya.com’dan bayilik veren firmaları inceleyebilirsiniz.

İndirimli ve Akütel  “Bim, A-101, Şok” Gibi markaların dergilerine akütel ürün kataloglarına ulaşmak için Bukampanya.com’u takip edebilirsiniz

Bankalar ile bir sorununuz veya sorunuz var ise Bukampanya.com’da bulunana “Bankalar” Katagorisini inceleyebilirsiniz.

İş arıyorsanız iş ile ilgili sorularınız veya sorunlarınız var ise Bukamyanpa.com’dan “İş fırsatları” Katagorisini inceleyebilirsiniz.

Bukampanya.com iyi günler diler.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)