" /> Ülker İş İlanları, İş Başvurusu, Eleman Alımı | Bukampanya
İşçi Alımı

Ülker İş İlanları, İş Başvurusu, Eleman Alımı

Gıda sektörünün öncü firmalarından olan Ülker Bisküvi oldukça büyük istihdam sağlayan firmaların başında gelmektedir. Diğer rakiplerine göre açık ara fark atarak kalitesini konuşturan bu firmanın personel maaşları da oldukça iyi olduğunu söylemek doğru olacaktır. Çalışma şartları bakımından da oldukça iyi olduğu ve hem mesai hem de hafta sonu çalışma sistemi ile güzel bir iş fırsatı sunmaktadır.

Ülker işçi alımı sürekli yapmaktadır. Bu nedenle konumuzu sık sık takip etmenizi öneririz. Ülker iş ilanları bakımından sık sık internete ilanları düşen bir firmadır. Sitemizde yer alan ilanları sık sık güncellemekte ve farklı kaynaklara en önemlisi de sitelerine ekledikleri ilanları yayınlıyoruz.

En önemli sektörlerden biri olan gıda sektöründe çalışan bu firmada bir iş bulmak oldukça önemli ve geleceği garanti altına almak demek olduğunu hepimiz biliyoruz. Öyle ki şuanda bu gibi firmalarda çalışmak devlet memurluğu kadar önemli olduğu apaçıktır.

Ülker İş İlanları

Ülker birçok ilde bulunan firmalarına personel alımı yapmaktadır. Bu nedenle ikamet ettiğiniz şehirde dahi bu fabrika da iş bulabilirsiniz. Ülker Bisküvinin fabrikaları ve ürettiği ürünler aşağıda ki gibidir.

  • İstanbul Topkapı, Çikolata Fabrikası,
  • İstanbul Silivri, Çikolata ve Bisküvi Fabrikası,
  • İstanbul Gebze, Bisküvi Fabrikası,
  • İstanbul Esenyurt, Kek Fabrikası,
  • Ankara Tesisi,
  • Karaman Tesisleri,
  • Mısır Bisküvi ve Kek Fabrikası
  • Suudi Arabistan Bisküvi, Kek ve Çikolata Üretimi
İlginizi Çekebilir:  3. Havalimanı İşçi Ve Personel Alımı İş İlanları Başvurusu Formu 2019

olmak üzere birçok üretim fabrikası bulunmaktadır. Tesis olarak belirttiğimiz fabrikalarda ise birçok farklı üretim yapılmaktadır. 1944 yılında kurulan ve üç nesil tarafından tanınan bu büyük şirkette çalışmak için yapmanız gereken sadece iş başvuru formu doldurmak yeterli olacaktır.

İşe alım aşamasında yapılan bazı eğitimler bulunmaktadır. Bu eğitimleri geçmeden işe başlama şansınız bulunmamaktadır. Yapılması gereken Oryantasyon Eğitimleri ve Temel Eğitim programlarına katılmak zorundasınız.

Ülker İş Başvurusu ve Personel Alımı

Fabrika yılın belli dönemlerinde birbirinden farklı pozisyonlarda mavi ve beyaz yaka işçi almaktadır. Alımlar sürekli aynı şehirde olmamaktadır. Bu nedenle ülker işçi alımı, eleman alımı, personel alımı, plasiyer alımı, avukat alım, gıda mühendisi alımı ile ilgili birçok iş ilanı bulunmaktadır. Eğer ülker de çalışmak istiyorsanız yapmanız gereken ilanları verilen firmaları sürekli olarak takip etmeniz olacaktır. Bunun için yapmanız gereken ise iki siteyi takip etmek yeterli olacaktır. Bunlardan biri kariyer net diğeri ise yıldız holdingin kendi bünyesinde hazırlamış olduğu personel alım sitesi olan yıldız holding hrpeak sitesi üzerinden üye girişi yaparak açık pozisyonlara başvuru yapabilir ve açık kadrolara başvurarak olumlu olması durumunda işe başlayabilirsiniz.

Konu altına yorum yaparak diğer iş ilanları ve benzer iş ilanlarından haberdar olabilirsiniz. Yapmanız gereken telefon numaranız ve mail adresiniz ile yorum yaparak kendi hakkınızda bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)