Uşak da Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları

Uşak da bulunan ek işler, evde cetvel ve kalem setlerinin hazırlanması ve paketlenmesi işi kırtasiye malzemeleri satıcısı ve üreticisi konumunda olan firmalarca verilirler. Özellikle, Uşak merkezde yer alan ve kırtasiye ürünlerinin satışını sağlayan firmalar, cetvel setlerinin ambalajlanması için evde ek iş olanağı sunarlar.

Uşak’ta eve iş veren firmalar ile montaj yapma ve el işi ürün yapımı işleri alınır. Uşak’ta eve ek iş veren firmalar ile yapılan iş kolları şu şekilde sıralanırlar:

 • Evde cetvel ve kalem seti hazırlama, paketleme,
 • Evde ahşap ürün montajı,
 • Evde anahtarlık ürünü yapımı,
 • Bileklik ve kolye yapımı,
 • Evde ütü yapma, firmalarca evlere verilen iş kollarıdır.

Evlere Ek İş Olanağı Sunan Firmalar Hangileridir?

Uşak’ta evlere ek iş olanağı sunan firmalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Uşak’ta ahşap ve el yapımı ürün satıcısı firmalar,
 • Hediyelik ve turistik ürün satıcısı firmalar,
 • Gömlek üreticisi firmalar,
 • Aksesuar satıcısı firmalar,
 • Düğün, nişan, kına organizasyonları firmaları, evlere ek iş olanağı sağlarlar.

Uşak’ta bulunan ahşap ve el yapımı ürün satıcısı firmalar, ahşap el yapımı ürünlerinin montajı ve paketlenmesi işlemlerin, evde yapılacak işler sınıfında sunarlar. Firmalardan alınan ve parçalardan oluşan ahşap ürünler montaj işlemi ile bir araya getirilip, paketlenerek, firmalara teslim edilir.

Aksesuar satıcısı firmalar, evde kolye ve bileklik yapımı işleri verirler. Aksesuar firmalarından alınan boncuk ve kolye ipi materyalleri ile firmanın belirttiği tasarımda kolye, bilek ürünleri yapılarak, ek gelir kazancı sağlanır.

Uşak’ta Evlere Verilen Paketleme İşleri

Uşak’ta evlere organizasyon firmalarınca, kırtasiye ürün satışı firmalarınca ve hediyelik eşya firmalarınca verilen paketleme işleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Davetiye ve doğum günü kartı paketleme,
 • Nikah şekeri paketleme,
 • Cetvel ve kalem seti paketleme,
 • Gömlek paketleme,
 • Toka paketleme, işleri evlere verilen ek işlerdir.

Paketleme işlerine ek olarak sabun üreticisi ve satıcısı evde iş yaptıran firmalar tarafından, sabun kutulama işi verilir. Firmalardan belirli bir adet üzerinden sabunlar alınıp, kutulanarak, ek gelir kazanılır.

Özellikle, Uşak merkez’de yer alan hediyelik eşya satıcısı ve aksesuar satıcısı firmalar, evde anahtarlık yapımı ve paketlenmesi işleri sunarlar. Firmaların satışını yaptığı anahtarlıklar montaj edilip, paketlenerek, evde ek iş yapma koşulları sağlanır. Bu ek iller Sivas merkez ve çevre ilçelerinden yaşayan kişilerce yapılırlar.

Evlere Ek İş Veren Firma İlanları

Uşak’ta evlere ek iş sunan firmalar, evde iş ilanları bilgileri ile eleman ararlar. Evlere ek iş veren firmalar paketleme, süsleme, ürün seti oluşturma ve ambalajlama işleri için ilanlar veririler. Firmaların vermiş olduğu ilanlar ile Uşak merkez, Banaz, Eşme, Karahallı, Sivaslı Ulubey ilçelerinde evden ek iş yapma olanağı elde edilir.

Özellikle Uşak merkez yerleşkesinde bulunan organizasyon firmaları, gömlek üreticisi firmalar, hediyelik eşya satıcısı firmalar, tütün marketler ile evden iş yapma olanağı sağlanır. Firmalar evden paketleme ve ürün süsleme işleri yapabilecek elemanlara ihtiyaç duyarlar.

Uşak’ta Evlere İş Veren Fabrikalar

Uşak’ta yer alan tekstil fabrikaları, evlere iş veren fabrikalar sınıfında yer alırlar. Tekstil fabrikaları ile alınan işler şu şekilde sıralanırlar:

 • Evde gömlek paketleme,
 • Evde penye ve çorap ipi temizleme,
 • Evde penye paketleme, işleri fabrikalarca verilen ek işleridir.

Evde iş imkanı çeşitleri Sivas’ta yaşayanlara yönelik sunulan evde yapılabilecek ek çalışma olanaklarıdır. Fabrikalardan alınan gömlek, penye, çorap gibi tekstil ürünleri üzerinde yer alan iplik artıkları temizlenip, ürünler ambalajlara yerleştirilir. Şehirde ambalajlama işlemleri için evlere iş verilir. Ambalajlı ürünler, fabrikalara verilerek, paketli ürün başına ek gelir kazanılır.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has 9 Comments

 1. Merhaba ben uşakta yaşyorum çock maması bez için acil ihtyacm var işe cevbnızı beklyorum

 2. Uşak’ta yaşıyorum ama 1 aya gidicem evde iş arıyorum gittiğim yerde kargoyla gönderirim işe ihtiyacım çok ihtiyacım var var teşekkürler.

 3. Merhabalar evde ek iş yapmak istiyorum uşak esmeden yazıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 4. merhabalar.. evde ek iş yapmak istiyorum,Uşak’ta ikamet ediyorum.. şimdiden teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir