İş fırsatları

Üsküdar Evlere İş Veren Firmalar Evde İş İmkanı


Ev hanımları ya da ek iş isteyen çalışanlar. Herkese yeteneğine göre ya da yetenek gerektirmeyen evde ek iş fırsatı. Üsküdar evlere iş veren firmalar, işte bu şansı size veriyor. Çalışma saatlerini kendinizin ayarladığınız, istediğiniz kıyafetle, istediğiniz yerde, istediğiniz şekilde yapabileceğiniz bir iş var mıdır? Ev hanımıysanız ve çok önemli bir okulun önemli bir bölümünü bitirmemişseniz bu çok daha imkansız bir seçenek haline gelirdi. Üsküdar çevresinde evlere iş veren firmalar evde iş imkanı sağlıyor. Ama artık böyle bir fırsatınız var ve aşağıdaki bölüme kişisel bilgilerinizi yorum olarak bırakabilir böylece başvurmuş olabilirsiniz.. Firmalar da sizinle iletişime geçecektir ve böylece evinizde rahatça çalışabileceğiniz bir işiniz olmuş olacak. İşte bu kadar kolay.

Peki evde çalışmak mümkünse bile biz ne iş yapacağız diyeceksiniz. Gelin bunlara bakalım.

Evde Ütü İşi

Özellikle çalışan bayanların en büyük sıkıntılarından biridir ütü. Bir de çocukları varsa kıyafet miktarının artmasıyla çok daha büyük bir yük haline gelir. Peki ya yalnız yaşayan erkekler? Onlar için ütü bir sıkıntı değil bir çile haline gelmiştir. Ailelerinden birinin onlara yardım etmelerini isteseler bile bir süre sonra iki taraf da bundan rahatsızlık duymaya başlayacaktır. O istemekten rahatsızlık duyacak, diğeri ise bunu sürekli yapmaktan. İşte bu şekilde sorunlar yaşayan pek çok insan ütülerini bir başkasına yaptırmakta bulmuştur çareyi. Özellikle de ev hanımıysanız el alışıklığından dolayı rahat ve hızlıca yapabileceğiniz bu iş için şimdi başvurun ve size gönderilen kıyafetleri ütüleyerek evinizde kolayca çalışın, aile bütçesine yüksek gelir sağlayan bu işlerle belirgin bir katkıda bulunun.

Evde Oyuncak Tamiri İşi

Firmalarda üretilen oyuncaklar makineler tarafından yapıldığı için hatalar, eksiklikler gibi hataları olmaktadır. Kısaca defolu ürün dediğimiz bu bozuk ürünlerin tamiri insan eliyle yapılmalıdır. Çünkü makineler bazı ince işleri insanlar gibi akıllıca yapamazlar. Bu nedenle firmalar bu defolu (hatalı, arızalı) ürünleri size toplu halde göndermekte, kargo ile geri gönderimle sizden almaktadır. Peki sadece firmalar için mi geçerli bu durum? Tabii ki hayır. Bunu yapamayan ya da yapmak istemeyen kişiler de tamir edilecek oyuncaklarını size getirmekte ve tamir ettirmektedir. Üsküdar evlere iş veren firmalar a başvurun ve sizde oyuncakları tamir etmeye hemen şimdi başlayın.

Evde Terzilik İşi

Firmalarda hatalı ürün olarak geçen defolu ürünler makineler tarafından hazırlanmaktadır. Düşünme yeteneği olmayan bu makinelerin yaptığı bu hatalar nedeniyle insan eliyle yapılan terziliğe ihtiyaç duyulur. Eğer yeteneğiniz varsa ve Üsküdar evlere iş veren firmalar a başvurduysanız, firmaların size toplu bir şekilde kargoyla yolladığı bu ürünleri terzilik yeteneğinizi kullanarak tamir etmeniz, eksiklerini gidermeniz istenir. Peki sadece firmalardan gelen defolu (Hatalı, eksikli) malları mı tamir edebiliriz? Hayır. Sadece bu şekilde değil kendi evinizde kıyafetler tasarlayarak, Yine yeteneğinizi konuşturarak bu tasarımlara hayat verebilirsiniz. Kendi hayal gücünüz, kendi el emeğiniz. Ne zaman olduğu önemli değil, istediğiniz zaman çalışarak siparişlerinizi hazırlayabilirsiniz. Böyle bir imkan varken, değerlendirmeyi unutmayın.

Sponsorlu Reklamlar

Üsküdar ya da çevresinde oturuyorsanız, Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen bir ev hanımıysanız ya da kazandığınızın üstüne katmak istiyorsanız şimdi Üsküdar evlere iş veren firmalar a başvuru yapın. Peki nasıl başvurabiliriz? Aşağıdaki alana kişisel bilgilerinizi yorum bırakarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sizinle iletişime geçtikten sonra yüksek miktarlara, dilediğiniz gibi, istediğiniz an dinlenerek, istediğiniz an çalışarak rahatça işinizi halledebilirsiniz. Ev hanımları ve ya yetersiz gelirden dolayı ek iş yapmak isteyenler. Bu güzel fırsatı kaçırmayın.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

24 Yorum

 1. Merhaba 3 kisiyiz evde paketleme vs is yapabiliriz çengelkoyde oturuyoruz donus yaparsaniz seviniriz sevgiler.

 2. Üsküdar mimar sinan mahallesinde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 3. Merhaba üsküdar fıstıkağacında oturuyoruz. Katlama paketleme etiket kına vs işleri yapabiliriz. İki kişiyiz.

 4. Merhaba üsküdar bulgurluda oturuyorum eve is istiyorum 5 kisiyiz etiket katlama paketleme vs yapilir dönüş yaparsaniz seviniriz

 5. Üsküdar bulgurlu da oturuyorum evde etiket işi veya paketleme işi olabilir yapmak istiyorum

 6. Oyuncak tamir işi yaparım evde kına vesaire paketlemede yapabiliriz.

 7. Mrb istanbul üsküdarda oturmaktayım bir arkadaşım ile evde yapılacak işler arıyoruz

 8. Üsküdarda oturuyorum işim gereği sabah 8.30 akşam 17.30 Üsküdar bölgesini kapı kapı karış karış dolaşıyorum. Evde iş yaparak para kazanmak ek kazanç sağlayacak tekliflerinizi bekliyorum. Üsküdar evlere iş veren firmalar ve evde ek iş fırsatlarından yararlanmak istiyorum.

 9. Üsküdar Bulgurlu da oturuyorum evde paketleme takı boncuk poşetleme katlama gibi evde ek iş yapmak istiyorum acil ihtiyacım var İstanbul Anadolu yakası ümraniye evlere iş veren firmalardan iş istiyorum.

 10. Üsküdar çiçekçide oturuyorum evde ek iş istiyorum. Evde 2 kişiyiz elimiz çok hızlıdır yardımcı olursanız sevinirim
  Tel:532 684 ****

 11. Üsküdar Zeynep Kamil de oturuyorum boncuk işi nikah şekeri işi paketleme işi turu iş aramaktayım evde ek işe ihtiyacım var.

 12. Merhaba Üsküdar çamlıcada ikimat ediyorum 2 kişiyiz paketleme işi istiyoruz işsiziz ve borçlarımız var yardımcı olursanız çok seviniriz

 13. Mrb.iki kişiyiz paketleme işi almak istiyoruz Üsküdar’da oturuyoruz geri donerseniz seviniriz

 14. slm.üsküdarda oturuyorum.ütü işini yapmak isterim.fakat aklıma takılan soru.giysiler bana nasıl gelecek.ben nasıl iade edeceğim.ve elektrik evimde fazla giderse nasıl karşılanır.verdiginiz ücret karsilarmı..
  teşekkür ederim ..

 15. Üsküdar da oturuyorum paketleme işi istiyorum.
  işi kişiyiz elimiz çok hızlıdır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir