Bankalar

Vakıfbank Kredi Borç Yapılandırma Yanındaki Güç Paketi 2020


Vakıfbank Yanındaki Güç Paketi

Ekonomiye destek programı çerçevesinde Ziraat Bankası tarafından başlatılan Birleştiren Kredi yapılandırma kampanyasına Vakıfbank da destek vermiş ve Yanındaki Güç Paketi adlı kampanyayı düzenlemiştir. Toplam üç başlık altında düzenlenen bu kampanya müşterilere yapılandırma olanağı sunar. Bu başlıklar ise şu şekildedir: bireysel kredi kartı ödeme kolaylığı kampanyası, takip borçlularına faiz sıfırlama kampanyası ve düşük faizli yapılandırma kampanyasıdır.

Bireysel Kredi Kartı Ödeme Kolaylığı Kampanyası

Vakıfbank tarafından düzenlenen bireysel kredi kartı ödeme kolaylığı kampanyası 2018 yılının Aralık ayı borçları için geçerlidir. Bu borcun Vakıfbank bünyesinde olup olmaması sorun değildir, diğer bankalara ait kredi kartı borçları da ödenebilir. Kampanya kapsamında sunulan kredi imkanında yirmi dört aya kadar vade için %1,10 faiz oranı uygulanırken atmış aya kadar vade seçenekleri için geçerli olan faiz oranı %1,20 şeklindedir. Sunulan avantajlı vade seçenekleri ve faiz oranlarından yararlanabilmek için diğer bankalarda bulunan kart limitleri ile borçların kapatılıp Vakıfbank bünyesine taşınması gerekir.

Takip Borçlularına Faiz Sıfırlama Kampanyası

Yanındaki güç paketi ile sunulan takip borçlularına faiz sıfırlama kampanyasından 100.000 Türk lirası takip borcu olan müşteriler yararlanır. Bu kampanyayı kullanmak için başvuru işlemlerinin 30.04.2019 tarihine kadar gerçekleşmesi gerekir. Sunulan imkanlara göre ödeme aylık eşit taksitler halinde olup on iki ay vade seçeneği belirlenir. Bu şartlar sağlandığında krediye ait faizler sıfırlanır.

Düşük Faizli Yapılandırma Kampanyası

Mevcut ödemelerinde otuz bir günün üzerinde aksama olan müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir. Ancak düşük faizli yapılandırma kampanyası için 31.12.2018 tarihi itibariyle ödemeler esas alınır. Bireysel müşteriler için üç ay ödemesiz olmak üzere otuz altı ay vade uygulanırken ticari müşterilerde altı ay ödemesiz atmış ay vade geçerlidir. Kredi borcu için uygulanan faiz oranları borcun miktarına göre farklılık gösterir. 100.000 Türk lirası ve daha altında borcu olanlar için %0.98 faiz oranı uygulanırken 100.001 ile 750.000 TL arası borçlar için %1,25 oranı geçerlidir. Eğer borç 750.001 Türk Lirası ile 3.000.000 Türk Lirası arasında ise bu durumda geçerli olan faiz oranı %1,50’dir.

Bu kampanyalardan yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak için en yakın Vakıfbank şubesi ziyaret edebilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Ayrıca şunlarda ilginizi çekebilir;

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Rehberi 2019
Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir