Bankalar

Vakıfbank Kredi İnternet Başvurusu

Vakıfbank müşterilerine, kamu çalışanlarına ve maaşlarını bankadan alan emeklilere büyük bir fırsat sunmaktadır. Vakıfbank’tan kredi kullanmak isteyenler artık bankaya gitmeden Vakıfbank Kredi İnternet Başvurusu fırsatlarından yararlanmaktadırlar. Bu fırsattan yararlanmak isteyenler öncelikle mobil müşterisi olmaları gerekmektedirler. Mobil müşterisi olmak için Vakıfbank’a ait kredi kartınızın veya bankamatik kartınızın bulunması gerekmektedir. Bu kartlardan birine sahipseniz akıllı telefonlara indirebileceğiniz uygulama veya Vakıfbankası’nın resmi internet sitesinden internet bankacılığı bölümünde internet müşterisi ol butonuna tıkladığınız zaman karşınıza açılacak pencereden kredi kartı bilgileriniz veya bankamatik bilgiler bölümünü tercih ederek kaydınızı oluşturabilirsiniz. Kaydınızı oluşturduktan sonra mobil işlemlerinizi aynı sayfa üzerinden bireysel bölüme giriş yaptığınızda size ait sayfa açılacaktır.

Vakıfbank Kredi İnternet Başvurusu Girişi

Bireysel bölüme giriş için sizden TC Kimlik Numarası ve oluşturduğunuz şifre sorulacaktır, bilgilerinizi doğru girdikten sonra bankaya vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj ile şifre gelmektedir. Telefonunuza gelen şifrenizi de girdikten sonra sayfaya giriş yapmış olacaksınız. Vakıfbank Kredi İnternet Başvurusu yapmak isteyenler mutlaka bu sayfaya giriş yapmaları gerekmektedir. Sayfaya giriş yaptıktan sonra sayfanın sol üst tarafında yer alan Başvurular kısmına tıkladığınızda alt sekme olarak;

 • İhtiyaç Kredisi Başvurusu,
 • Kredi Karı Başvurusu,
 • Kredili Bankomat Başvurusu,
 • Taksitli Kredili Bankomat Başvurusu,
 • Asil Kredi Kart Başvurusu,
 • Ek Kredi Kartı Başvurusu,
 • Bankomat Kart Başvurusu bölümleri açılmaktadır. Bu kısımda ihtiyacınız olan kredi bölümüne tıklamanız gerekmektedir.

Vakıfbank Kredi İnternet Başvurusu Tipi ve Şartları

İhtiyaç Kredi Başvurusu butonuna tıkladığınızda açılacak bölümden kredi türünü seçmeniz gerekmektedir. Vakıfbank Kredi İnternet Başvurusu alanında 3 adet kredi tipi yer almaktadır. Bunlar arasında;

 • 000 TL ile 90.000 TL arasında, 3 ile 48 ay vadeli Kamuya Özel Kış Kredisi,
 • 000 TL ile 90.000 TL arasında, 3 ile 48 ay vadeli Kış Kredisi,
 • 000 TL ile 500.000 TL arasında 3 ile 120 ay vadeli WEB SARIPANJUR Konut Kredisi yer almaktadır. Tercihinize göre belirlediğiniz krediyi tıkladığınızda ihtiyacınız olan kredi tutarını belirledikten sonra tercihinize göre vadenizi belirleyebilirsiniz. Bu alandan sonra sizden bazı bilgiler istenilmektedir. Bu bilgiler bankanın krediyi onaylaması için gerekli olduğundan güncel ve doğru bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.

Vakıfbank Kredi İnternet Başvurusu ikinci bölümde sizden;

 • Eğitim Durumunuz,
 • Çalışma Şekliniz,
 • Aylık Geliriniz,
 • Mesleğiniz,
 • İkametgah şekliniz istenilmektedir.
 • Son olarak tercih ettiğiniz kredi ve tutarına göre karşınıza ödeme planı yer almaktadır. Örneğin Kamuya Özel Kış Kredisi talebinde bulundunuz, 2.000 TL kredi talebinde bulunduğunuz takdirde 24 ay vade ile % 1.42 faiz oranı karşılığında aylık 102.23 TL ödeme yapmaktasınız. Burada çıkan bilgileri onayladıktan sonra krediye başvuru yapmış olmaktasınızdır. Örnek bir hesaplama daha yapılacak olursak aynı şartlar altında 30.000 TL kredi talep ettiğinizde 1.533,00 TL aylık ödemelerle kredi başvurunuzu yapmış olacaksınız. Kamuya Özel Kış kredisi faiz oranları %1.42, Kış kredisi faiz oranları %1.45 iken SARIPANJUR Konut kredisi faiz oranları %1.20’den verilmektedir.

Vakıfbank Kredi İnternet Başvurusu işlemlerinizi tamamladıktan sonra size verilecek olan krediden cayma hakkınız bulunduğu gibi, ara ödeme yapabilir, erken ödeme yapabilirsiniz. Bu tür işlemleri banka şubelerden yapmanız gerekirken internet üzerinden başvuru yaptığınız kredi ile ilgili sözleşmeleri adresinize talep edebileceğiniz gibi isterseniz size en yakın şubeye giderekte imzalayabilirsiniz. Vakıfbankası’ndan maaş almayan özel sektörde çalışan kişiler maalesef bu imkanlardan yararlanamamaktadırlar. Bu fırsattan yararlanmaları için son 6 aylık maaşlarını Vakıfbank’tan almaları gerekmektedir. Krediye ihtiyacı olan ve başvuru yapmak isteyen müşteriler hafta sonu ve resmi tatille dahil olmak üzere internet şubesine giriş yaparak müracaatlarını yapabilirler. Kredi müracaatı kabul olan müşterilere sözleşmeler gönderilip imzalandıktan sonra istedikleri para hesaplarına yatmaktadır.

Kefilsiz Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)