İş Fırsatları

Video İzleyerek Para Kazanmak

Reklam şirketlerinin hazırladıkları videoları izlemeye başlamanız halinde yüklü miktarda paraları kazanabilirsiniz. Bu şirketler, maliyetinin daha düşük olması sebebiyle televizyonlara ağırlık vermek yerine, internet üzerinden geniş bir kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Sizler de reklam şirketlerinin bu çabalarını görmezden gelmezseniz ve reklamlarla ilgili videoları izlemeye başlarsanız, bu adımınız sayesinde para kazanmayı hak edebilirsiniz. İşte bunun için nereden başlamanız gerektiğini ve nasıl bir yol izleyeceğinizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

VİDEO İZLEYEREK NASIL PARA KAZANIRIM?

Sizler için video izlemeniz halinde nasıl para kazanacağınızı aktarmakta olan adreslerle ilgili bazı detayları aktarmak istiyoruz. Bu doğrultuda hemen kayıt yaptırarak reklam izleme ve video izleme siteleri aracılığıyla para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Tıklama Başına Nasıl Ödeme Yapılır?

  • Reklam videolarının izlenmesinin neticesinde tıklama başına ücret ödemekte olan siteler bulunmaktadır. Hiç vakit kaybetmeden kaydınızı yaptırmanız halinde izleyeceğiniz videolar için hesabınıza rakamların aktarılmakta olduğunu görebileceksiniz.

Mail Okumaya Göre Nasıl Ödeme Yapılır?

  • İzlenmesi gereken reklam videolarının, siteye kayıt yaptırırken belirteceğiniz mail adreslerine gönderilmesi halinde ödeme yapılmaktadır. Buna göre okuyacağınız mail başına ödemelerin yapıldığı sitelere hemen kayıt yaptırabilirsiniz.

Link Tıklama Oranlarına Göre Nasıl Ödeme Yapılır?

  • Abone olacağınız sitelerden gönderilmekte olan linklere tıklamanız halinde hesaplarınızda paraların birikeceğini görebilirsiniz. Böylelikle sizler de denemeye değer olduğunu düşünüyorsanız, bu yönde hizmet veren ve reklamcılık sektörüne adını güvenle yazdırmış olan adresleri tercih edebilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)