Gsm kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası 2020


Vodafone abonesiyseniz bir çok yöntem ile vodafone bedava internet paketlerinden yararlanabilir ve bedava internet kullanabilirsiniz. Güncel vodafone kampanyalarını takip ederek size sunulan bedava interneti doya doya kullanabilir ve internet paketi sorunu yaşamadan dilediğiniz kadar internete sahip olabilirsiniz. Vodafone bedava internet için kullanacağınız paketler hakkında detaylı bilgilere sahip olmalısınız. Paketi onayladıktan sonra ne zaman iptal etmeniz gerektiğini bilmeli ve tarifenize ek bir ücret oluşturmasını önlemelisiniz. Vodafone bedava internet için şu paketleri tercih edebilirsiniz:

VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

1 – Play Store Vodafone Self Servis Bedava İnternet

Cep telefonu uygulaması olarak Vodafone Self Servis uygulamasını cep telefonunuza indirerek bedava internet kazanabilirsiniz. Cep telefonunuza indireceğiniz Vodafone self servis uygulaması ile kazanmış olduğunuz internet anında hattınıza tanımlanacak ve kullanılabilir hale gelecektir.

2 – Vodafone Yasal E – Fatura Hediye İnternet

Günümüzde e – fatura hem doğanın korunması hem de sizlere hediyeler kazandırması açısından yaygınlaşan bir faturalandırma yöntemi haline gelmiştir. Vodafone aboneleri de e – fatura yöntemi ile bedava internet kazanma şansına sahiptir. Vodafone abonesi olarak e – faturaya geçmeniz halinde 15 gün geçerli olacak 1 GB bedava İnternet hakkına sahip oluyorsunuz. E – faturaya geçmeyi taahhüt ettiğinizde hattınıza vodafone bedava internet tanımlanarak kullanmanız sağlanıyor. E – faturaya geçmek için yapmanız gereken EFATURA bosluk EPOSTA adreslerini yazıp 7000’e kısa mesaj göndermek veya faturanızı sms ile almak istiyorsanız SMSFATURA yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek faturanızı kağıt yerine e- fatura olarak almaktır. E – fatura yöntemi sayesinde vodafone bedava internet hakkına sahip olabilir ve bu kampanyadan 30.11.2019 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

3 – Vodafone Yanımda Uygulaması ile 2 GB Vodafone Bedava İnternet

Vodafone sitesine girerek Vodafone yanımda uygulamasını kullanarak hediye haftalık internet paketlerinden yararlanabilir ve vodafone bedava internet sahibi olabilirsiniz. İnternet paketleri bölümünde yer alan hediye haftalık internet paketleri arasından size tanımlanan internet paketini kullanabilirsiniz. Vodafone yanımda bedava internet paketi uygulamasını cep telefonlarınıza indirmek için:

Apple işletim sistemine sahip iPhone telefonlar için için:

https://itunes.apple.com/tr/app/vodafone-self-servis/id489845659?mt=8

Android işletim sistemine sahip android telefonlar için:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vodafone.selfservis

Windows işletim sistemine sahip telefonlar için:

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/self-servis/9nblggh09l61

Bağlantılarını kullanabilir ve uygulamayı cep telefonlarınıza indirerek vodafone bedava internet paketlerine sahip olabilirsiniz.

4 – Vodafone Bedava İnternet Paketi

Vodafone üyeleri düzeni olarak ay içerisinde bedava internet paketlerine sahip olabiliyor. Vodafone tarafından üyelerine verilen bu internet paketlerine sahip olabilmek için EVET yazıp 3785’ye göndermeniz yeterli oluyor. Bu işlemi yaptıktan sonra hattınıza 100 MB internet hediye olarak hattınıza tanımlanıyor. Ay içerisinde bir kereye mahsus olarak size tanımlanan internet paketini dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.

5 – Vodafone Bedava 8 GB İnternet Paketi Kampanyası

Daha önceleri vodafone tarafından 2 GB olarak verilen bedava internet kampanyası güncellenerek vodafone bedava 8 GB internet kampanyasına dönüştürüldü.Bedava 8 GB internet paketinden yararlanmak için Super8GB yazarak 3677 ye sms atmanız yeterli oluyor. Bu paketten yararlanabilmek adına daha önce hattınıza tanımlamış olduğunuz 2 GB bedava internet paketini iptal etmeniz gerekli. Paketi iptal etmeyip 8 GB vodafone bedava internet paketi kampanyasından yararlanmak istediğinizde 2 Gb kampanyası hattınızdan ücret olarak kesiliyor. Sms atarak bu paketten yararlanmak istediğinizi bildirdikten sonra vodafone bedava internet kampanyası kapsamında 8 GB internet hattınıza tanımlanıyor.

6 – Vodafone 500 MB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone, aboneleri için yapmış olduğu bedava internet kampanyalarından biri de 500 MB bedava internet kampanyasıdır. Faturasız tarifeler için geçerli olan bedava internet paketinden yararlanmak için NET 500MB yazarak 3636 ya sms atmanız gerekiyor. Sms attıktan sonar kazanmış olduğunuz bedava internet hattınıza tanımlarak dilediğiniz gibi kullanmanız sağlanıyor.

7 – Vodafone Bedava İnternet Paketi

Vodafone tarafından abonelerine özel sürpriz internet hediyelerini içeren paketlerden birini kazanmak ve bedava internet kullanmak için yapmanızı gereken SURPRİZ yazıp 6666 ya mesaj atmaktır. Sms sonrası sizin için hazırlanmış olan bedava internet paketlerinden birine sahip oluyorsunuz. 100 MB ile 1 GB arasında olan bu paketlerden birini sürpriz bir şekilde kazanabiliyorsunuz.

8 – Vodafone 750 MB Bedava İnternet Paketi

Vodafone faturalı üyeleri için hazırlamış olduğu bedava internet paketlerinden bedava 750 mb internet paketi kazanmak için KAZAN yazarak 4445 e sms atmanız gerekiyor. Ay içerisinde bir kez kullanabileceğiniz bedava internet paketi anında hattınıza tanımlanıyor.

9 – Vodafone 4.5 G Abonelerine Özel 2 GB İnternet

Vodafone aboneleri için özel olarak hazırlanmış olan 2 Gb hediye internet paketi 4.5 kampanyası kapsamında 4.5 G ye geçen tüm abonelerine 2 Gb interneti hediye olarak veriyor.4.5 G uyumlu sim kartınızı alarak faturalı veya faturasız tüm hatlardan 4.5 G yazarak 4545 e sms atmanız yeterli 4.5 G servislerinizi aktif hale geldikten sonra hediye olarak kazanmış olduğunuz vodafone bedava internet hattınıza tanımlanıyor. 1 ay geçerli olmak üzere kazandığınız bedava interneti dilediğiniz gibi kullanabiliyor, hattınızda kullanmadığınız internet diğer aya devredilmiyor.

10 – Büyük 4.5 G Mevcut Müşteri Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone mevcut abonelerine özel olarak hazırladığı bedava internet kampanyaları arasında büyük 4.5 G internet kampanyası yer alıyor. Bu kampanyaya gore mevcut Vodafone aboneleri 3636 ya sms göndererek Vodafone Yanımda uygulaması ile bu kampanyaya griş yapabilir, gelecek onay mesajının ardından hatlarına tanımlanan 3 GB bedava internet kullanmaya başlayabilirler. Mevcut 4.5 G müşterileri için hazırlanmış olan bu kampanya ile 20.11.2019 tarihine kadar hattınıza tanımlanmış olan bedava internet kullanabilirsiniz.20.11.2019 tarihine kadar ücretsiz olan bu internet bu tarihten sonar hattınıza tanımlanacak ve 7 TL olarak ücretlendirilecektir. Eğer bu ücreti ödemek istemiyorsanız İPTAL yazarak 3636 ya sms atmanız gerekiyor.

11 – Perşembe Gününe Özel Bedava internet Paketi

Vodafone faturasız abonelere özel olarak Perşembe fırsatı sunmuş ve Perşembe günleri için TL yüklemesi yapan her abonesine yükledikleri TL miktarının 10 katı kadar ücretsiz internet kullanmalarını sağlamıştır. Yüklediğiniz TL miktarının 10 katı kadar internet kazanmak istiyorsanız TL yüklemesi yaptıktan sonar 10 Kat Net yazarak 3435 e sms atarak kayıt yapmanız gerekiyor. Kayıt işlemi için onay mesajı geldiğinde ücretsiz olarak internet kullanmaya başlayabilirsiniz.

12 – Geleneksel Yükle Harca Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone aboneleri için yükle harca kazan kampanyası kapsamında Hemen Banaver yazarak 4455 e sms atıyorsunuz. Sms onay mesajından sonar hattınıza TL yüklemesi yapıp harcayarak 1 GB Vodafone Bedava İnternet kazanıyorsunuz. Kazanmış olduğunuz internet hattınıza tamamlandıktan sonra 1 ay geçerli olmak üzere kullanabiliyorsunuz. Yüklemiş olduğunuz TL yi harcamadığınız takdirde hattınıza internet tanımlanmayacak olduğu için yükle harca ve kazan kampanyasından yararlanamayacaksınız. Bu kampanya kapsamında hattınıza yüklenecek olan 1 GB internet akşam 6 ve sabah 6 saatleri arasında kullanabilirsiniz. Bu saatler dışında kullanacağınız internet tarifenizde yer alan internet hakkınızdan gideceği için kullanım saatlerine dikkat etmeniz gerekiyor. Vodafone bedava internet paketleri arasından dilediğiniz birini seçerek bedava internet hakkına sahip olabilir, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Turkcell, Turk Telekom ve Avea İçin Bedava İnternet Kampanyalarına Aşağıdaki Linklerden Ulaşabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Ve Kampanyaları
Turk Telekom Bedava İnternet Kampanyası Ve Paketleri
Avea Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir