Yalova da Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları

Yalova ilinde eve ek iş veren firmalar, yemek sektöründen paketleme işlemlerine kadar geniş bir yelpazede bulunmaktadır. Düzce ili içerisinde sunulan ek iş olanakları şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Nikah şekeri hazırlama
 • Sabun paketi
 • Boncuk işleme
 • Tülbent oyalama
 • Çorap paketleme
 • Çocuk bakımı
 • Cetvel seti hazırlama
 • Papyon hazırlama
 • Sigara paketleme
 • Anahtarlık yapımı
 • Jelibon paketleme
 • Yöresel yiyeceklerin hazırlanması

Yalova’da eve iş veren firmalar, belediye kurumları tarafından da destekle kadın girişimcileri desteklemektedir. Bu anlamda evde ek iş yapacak kadınlara yönelik farklı beceriler içeren işler sunulmaktadır.

Hem fabrikalar hem firmalar tarafından evde ek iş seçenekleri yanı sıra çocuk bakımı, anahtarlık yapımı gibi kişilerin şahsi olarak başvurup yürütebilecekleri birtakım iş seçenekleri de bulunmaktadır.

Yalova Belediyesi’nden Kadın İstihdamı Desteği

Yalova Belediyesi farklı kurumlar ile anlaşmalı olarak evde iş yaparak para kazanmak isteyen kadınlara destek faaliyetleri yürütmektedir. Bu faaliyetler içerinde tülbent oyalama ya da tülbent boncuğu işleme gibi iş içerikleri bulunmaktadır.

Evde iş yaptıran firmalar da belediyenin yaptığı çalışmalara destek olmak amacıyla ek işlerde kadın istihdamına öncelik vermektedir. Çorap paketleme, papyon hazırlama gibi fabrikaların ihtiyaç duyduğu alanlarda ek iş ilanları açılmaktadır. Bu ilanlar için doğrudan fabrikalara başvurarak ek gelir elde etme olanakları bulunmaktadır.

Fabrikalar Tarafından Verilen Ek İşler

Yalova’da bulunan tekstil, kırtasiye gibi sektörlerde çalışmakta olan fabrikalar tarafından da evlere ek iş verilir. Verilen işler paketleme ya da ambalajlama gibi işlemlerin yanı sıra küçük üretimlerin yapıldığı alanları da kapsamaktadır. Örneğin tekstil firmaları tarafından bazı boncuk işleme işlemleri evlerde yapılan ek işler arasında yer almaktadır.

İş veren fabrikalar tekstil sektörü dışında hizmet vermekte olan fabrikalar olduğunda da çoğunlukla paketleme ve satışa sunma süreçlerinde ek iş talepleri oluşturulmaktadır. Örneğin kırtasiye sektöründe çalışmakta olan fabrikalar için cetvel seti hazırlama işleri evlerde ek iş olarak yapılmakta olan işler arasında yer almaktadır.

Yalova Paketleme İşleri

Paketleme işleri Yalova ili içerisinde firmalar tarafından ek iş olarak yapılması için sunulmaktadır. Evde iş imkanı sunan paketleme işleri şu ürünler için geçerli olmaktadır:

 • Çorap,
 • Papyon,
 • Sabun,
 • Nikah şekeri,
 • Kına,
 • Sigara,
 • Jelibon.

Evde yapılacak işler arasında çok fazla talep görmekte olan paketleme işleri, herhangi bir beceri gerektirmemesi sebebiyle tercih edilmektedir. Bu işlerde önemli olan paketlemelerin aynı tip olacak şekilde yapılıyor olmasıdır.

Sabun ve nikah şekeri gibi hediyelik olarak hazırlanmakta olan ürünlerin paketlenme işlemlerinde estetik görüntü oldukça önemlidir. Bunun için ürünler fabrikasyon süreçlerde paketlenmemekte yalnızca bir el işçiliği ile paketlenmesi istenmektedir.

Bunların yanı sıra sigara ve jelibon gibi paketleme işlemlerinde ise standart paketler firmalar tarafından gönderilmektedir. Bu işlemlerde herhangi bir estetiğe gerek duyulmadan düzenli ve hızlı bir şekilde tamamlanmış olmasına önem verilmektedir.

Yalova’da Ek İş İlanlarının Yayınlandığı Yerler Nerelerdir?

Yalova ili içerisinde verilmekte olan evde iş ilanları ortak bir yayından ilan edilmemektedir. Fakat bu ilanlara ulaşmak için Yalova ili ortak platformlarının takip edilmesi ile farklı iş olanaklarına ulaşmak mümkün olmaktadır.

Ek iş ilanları için belediyenin kadın istihdamına destek vermekte olan birimlere de başvuruda bulunulabilmektedir. Fakat belediye bünyesinde hizmet vermekte olan bu birimler özellikle tülbent hazırlama, boncuk işleme gibi işleri içermesi sebebiyle el işçiliği gerekli görülmektedir.

 

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has 5 Comments

 1. Kocaeli Karamürsel de oturuyorum bu işi yapabilirim en kısa zamanda bilgi verirseniz sevinirim

 2. merhaba ben öğrenciyim ve okurken aynı zamanda para kazanmak harçlığımı çıkarmak aileme yük olmak istemiyorum.paketleme işi katlama işi olabilir.lütfen bana ulaşın . yalovada oturuyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir