BankalarÇalışma saatleri

Yapı Kredi Bankası Çalışma Saatleri


Yapı kredi bankası çalışma saatleri nedir? Yapı kredi sabah kaçta açılıyor akşam kaçta kapanıyor? 1944 yılında konut sahibi olmak isteyenlere uygun koşullarda kredi imkanı sunmak amacı ile kurulan Yapı Kredi Bankası şuan bir çok merkez ve şubesi ile beraber Türkiye’ nin önde gelen bankalarından biri olmuştur. Kazım Taşkent tarafından kurulan Yapı Kredi Bankası Türkiye’ nin ilk özel bankası olarak bilinmektedir. Konut sahibi olabilmek için uygun kredi imkanı sağlayan bu banka 940 şube ve 3000′ den fazla ATM ile hizmete devam etmektedir. Yapı Kredi Bankasının en büyük hissedarı olarak bilinen Koç Finansal Hizmetler Anonim Şirketi bankanı daha ileriye gidebilmesi için titiz bir çalışma sürdürmektedir.

Yapı Kredi Bankası 16000 çalışanı ile hafta içi 09. 00- 17. 00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Öğle tatili bulunan banka 12. 30- 13. 30 arasında kapalıdır. Banka çalışma koşulları diğer bankalar le aynıdır. Öğle tatili olmasına rağmen 7/ 24 müşteri hizmetleri faaliyet göstermektedir. Bunun yanı sıra internet bankacılığı ile de son teknoloji imkanlarını kullanmaktadır.

İnternet bankacılığı işlemlerinde para gönderme, transfer, para çekme ve diğer hesap işlemleri yapılabilmektedir. ATM kullanımı çok yaygın olan Yapı Kredi Bankası AVM, plaza, semt ve şube ATM2 leri ile hizmet vermektedir.

Müşteri hizmetleri 7/ 24 çalıştığından kayıp ve alıntı işlemleri hızlı bir şekilde çözüme kavuşmaktadır. 0850 222 04 44 numaralı telefondan hesap işlemleri hakkında bilgi edinebilir ve diğer işlemleri de rahatlıkla güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

Banka çalışma politikasında uygun kredi imkanları sunularak hali hazırda bulunan konut alma işlemleri yapılabilmektedir. Banka güvencesi altında bir çok kredi seçenekleri bulunmaktadır. İhtiyaç kredisi ya da konut kredisi için uygun faizle beraber hizmetini sürdürmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Müşteri memnuniyetine önem veren Yapı Kredi Bankası oldukça fazla müşteri sayısına sahiptir. Hesap kartı ya da kredi kartı kolaylıkları ile de dikkat çeken bankalar arasında yer almaktadır.

Yapı Kredi Genel Merkez Adres Ve Telefon

Yapı Kredi D Blok Plaza

Büyükdere Caddesi Levent 34330 Beşiktaş İstanbul

Tel: +90 212 339 70 00

Fax: +90 212 339 60 00

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.