Araç KampanyalarıVolkswagen Araç Kampanyaları

Yeni Polo 0 Faiz Kampanyası

Otomotiv sektörünün dünya devleri arasında bulunan Volkswagen 2017 model yeni Polo modeli ile Volkswagen sevenlerinin karşısına çıkmaktadır. Geniş iş hacmi, Golf ve BMW 1 serisine benzeyen tasarımı ile çok sayıda kişi tarafından beğenilmiştir. Bugüne kadar üretilen Polo araçlardan daha uzun olarak üretilen araçta aks mesafesinin artmasıyla bagaj hacmi de genişletilmiştir. 2017 model yeni Polo teknolojik olarak ta göz doldurmaktadır. Anahtarsız çalıştırma, LED ön far, kör nokta uyarı sistemi gibi birçok özellikleri barındırmaktadır. Yeni polo sahibi olmak isteyenlere birçok avantajlar sunan Volkswagen yeni Polo 0 faiz kampanyası ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır.

Yeni Polo 0 Faiz Kampanyası Avantajları

Volkswagen araç sahibi olmak isteyenlere Volkswagen kur farkını ortadan kaldırarak sabit kura geçiş yapmıştır. Yeni Polo 0 faiz kampanyası arasında:

 • 2017 model Polo modellerinde %3 indirim uygulamaktadır.
 • Yeni Polo sahibi olmak isteyenlere 642 TL taksitlerle aylık ödemelerde yeni Polo 1.0 75 Ps Manuel Tridline modeline 64.844 TL fiyatla sahip olabilmektesinizdir.
 • 22.422 TL peşinatla 36 ay boyunca aylık 642 TL ödeme seçeneğiniz bulunmaktadır. Son ödemenizi 44.743 TL olarak yapmaktasınız.
 • Polo aracınız almak istediğinizde aracın % 50 veya daha fazla kısmını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleme şansınız bulunmaktadır.
 • Kalan tutarı verdiğiniz peşinattan sonra geri kalan kısmını 36 ay taksitlerle ödeme imkânınız bulunmaktadır.
 • Eğer ki bir Volkswagen kullanıcı iseniz, aracınızı geri vererek yeni bir araca sahip olma şansınız bulunmaktadır. Böylece Volkswagen’den hiçbir zaman kopmayacaksınız.
 • Yeni Polo 0 faiz kampanyası arasında ZUBİZU üyelerine ayrıca % 10 indirim imkânı sunmaktadır.
 • Sabit faiz fiyatları ile aylık % 1.14, yıllık % 13,68 oranları bulunmaktadır.

Yeni Polo 0 Faiz Kampanyası Fiyatları

Kaçırılmayacak bu avantajları içerisinde:

 • Yeni Polo 1.0 75 PS Manuel / Trendline sahibi olmak isteyenler 65.600 TL ödemek yerine rahat ödeme imkanı ile tüm avantajları ile 64.884 TL anahtar teslim fiyatı olarak belirlenmiştir.
 • Yeni Polo 1.0 TSİ 95 PS Manuel / Comfortline sahibi olmak isteyenler 76.800 TL yerine 75.900 TL anahtar teslim fiyatı ile sahip olmaktadırlar.
 • Yeni Polo 1.0 TSİ 95 DSG Comfortline sahibi olmak isteyenler 83.800 TL yerine 82.800 TL fiyatla sahip olmaktadırlar.
 • Yeni Polo 1.0 TSİ 9PS DGS Highline sahibi olmak isteyenler 88.900 TL yerine 87.900 TL fiyatla sahip olabilirsiniz.
 • Yeni Polo 1.6 TDİ SCR 80 Manuel / Trendline sahibi olmak isteyenler 85.800 TL yerine 84.900 TL fiyatla sahip olmak imkanları bulunmaktadır.
 • Yeni Polo 1.6 TDİ SRC 95 PS Manuel / Comfortline sahibi olmak isteyenler 92.900 TL yerine 91.800 TL anahtar teslim fiyatı ile Yeni Polo 0 Faiz Kampanyası fiyatı ile sahip olmaktadırlar.

Yılbaşından önce yeni Polo sahibi olmak isteyenler bu avantajlardan yararlanmak için Volkswagen yetkili satış merkezlerine gitmeleri gerekmektedir. Yeni tasarımı sahip olan araçları görme şansları olduğu gibi, test sürüşü yaparak yeni konforu birebir yaşama imkânlarına sahiptirler. Araçlarında panoramik açılır cam tavan isteyenler 1.640 TL ek ücret ödemeleri gerekmektedir. Aracının metalik olmasını isteyenler 580 TL ücret ödemeleri gerekmektedir. Yeni tasarımı ve büyüyen bagaj hacmi ile düşük yakıt tüketimi, yol yardımı, start stop özelliği, alaşımlı jantlar, çift kademeli bagaj zemini ile karşımıza çıkan yeni Polo daha bir çok özelliğini içerisinde barındırmaktadır. Yeni Polo 0 faiz kampanyası ve teknik özelliği ile tüm gözleri üzerine toplamaktadır.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)