Yurtdışı işçi alımı iş ilanları

Yurtdışı İnşaat Ustası İş İlanları Başvurusu Alımı Başvuru Adresleri


Yurtdışında inşaat ustası olarak çalışmak, yaşam şartlarını ve olanakları bakımından oldukça büyük fırsatlardan biridir. Bu nedenle yurtdışı inşaat iş ilanları arayarak eğer ustalığa sahip iseniz inşaat ile ilgili bu iş ve işler tam size göre olabilir. Başvuru yaparak iş fırsatlarından birine sizde sahip olabilir ve de yurtdışına işçi olarak gidebilirsiniz. 2000 dolardan başlayan maaşlar ile çalışmak her inşaat ustasının isteyeceği bir olanaktır.

Öncelikle belirtmek isterim ki yurtdışına inşaat ustası olarak gidebilmek için herhangi bir belgeye ihtiyacınız yok. Bunun için sadece anlaştığınız firma size davetiye gönderecek ve çalışma süresi boyunca inşaatın bulunduğu ülke de rahat bir şekilde ikamet edebileceksiniz. Özellikle son zamanlarda Arap ülkelerinde ki inşaat sayılarının artışı ve ülkede usta denecek seviye de ki çalışan sayısının aşırı az oluşu sebebi ile ülkemizden çok fazla usta arayışına sebep oluyor.

Yurtdışı İnşaat İşçisi Arayan Firmalar

Ülkemizde birçok inşaat firması yurtdışı inşaat projeleri yapmaktadır. Bu inşaatlar genellikle Arap ülkelerinde yapılıyor. Bu Arap ülkeleri arasında en çok Dubai, Katar, Kuveyt, Libya, Suudi Arabistan, Mısır, Filistin, Suriye, Irak, İran, Yemen inşaat ustası iş ilanları ile iş imkanları oluşmuş durumda.

Bu inşaat projelerinde çalışacak eleman alacak firmalar genellikle işinde usta elemanları alıyor. Vasıfsız elemanı yurtdışına götürüp orada iş öğretmek oldukça zor bir durumdur. Bu nedenle işinde usta olan kişiler alınıyor. Sadece inşaat ustası değil, kalıpçı, demir ustası, alçı ustası, sucu, elektrikçi, şoför, güvenlik elemanı, boya ustası, fayans seramik ustası, kaynak ustası, muhasebeci, inşaat mühendisi, mimar, inşaat teknikeri gibi çalışanlar yurtdışı iş ilanları arasında en çok tercih edilen meslekler arasında yer almaktadır.

Sizler de yurtdışında çalışmak istiyorsanız firmaların yayınladığı ilanları takip etmeniz gerekiyor. Yurtdışında inşaatları olan firmaları takip ederek iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Yurtdışı İnşaat Firmaları İş İlanları

Eğer sizlerde yurtdışında çalışmak istiyorsanız bu firmaları araştırmanız ilanlarını takip etmeniz gerekiyor. Yurtdışında çalışmak için eleman götüren büyük firmaları ise:

  • Cengiz İnşaat
  • Rönenans İnşaat
  • Tekfen İnşaat
  • Nurol İnşaat
  • Tav İnşaat
  • Doğuş İnşaat
  • Enka İnşaat

gibi firmalar yurtdışında inşaat projeleri yapan firmalardır. Bu inşaat firmalarının ilanlarını takip edebilir ve ilanları verilen siteleri ziyaret ederek iş ilanları arasından size uygun olana başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra işkur yurtdışı iş ilanları da sunmaktadır. İşkur tarafından yayınlanan iş ilanlarını inceleyebilir ve de sizler bu ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

 

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Bir Yorum

  1. Elektrik Teknisyeniyim yurtdışı tecrübem var
    Yurt dışı İş aramaktayım


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.