Yurtdışı İşçi Alımı

Yurtdışı İşçi Alımı Yapan Ülkeler İş İlanları Başvurusu

Yurtdışı işçi alımı yapan ülkeler, yurtdışı iş ilanları başvurusu nasıl yapılır? Ekonomik zorluk çeken ülkelerden yeni göç dalgası başlayan şu yıllarda, yurtdışına işçi olarak gitmek isteyenler için birçok Avrupa ve refahı yüksek Arap yarımadası ülkeleri bulunuyor. Bu ülkelerde dolarla maaş ve daha iyi ekonomi düzeyi sayesinde birikim yapmak isteyen veya zengin olmak isteyen vatandaşlar için işçi alımı yapan ülkeleri aşağıda listeledik. Yurtdışı işçi alımı yapan ülkelerin yurtdışı iş ilanları ile birlikte vasıflı, vasıfsız birçok sektörde çalışma imkanı bulabilirsiniz. İŞKUR yurtdışı iş ilanları başvurusu nasıl yapılır? Sahibinden iş ilanları nasıl başvurulur?

Yurtdışı İşçi Alımı Yapılan Meslekler

Vasıflı, vasıfsız birçok meslek dalında yurtdışı iş ilanları yayınlanıyor. Özellikle Türk firmalarının yurtdışında inşaat sektöründe faaliyet göstermesiyle birlikte inşaat işçi alımı yapan birçok firma bulunuyor. Gemi işçisi, mimar, mühendis, şoför, aşçı ve mobilya ustası gibi birçok mesleğizle yurtdışına işçi olarak gitmek için iş başvurusu formu doldurabilirsiniz. İşçi alımı yapılan tüm meslekler şunlardır;

 • İnşaat İşçisi Şantiye İşi
 • İnşaat Mühendisi
 • Ekskavatör Operatörü
 • Gemi Personeli
 • Elektrik Mühendisi
 • Elektrik Ustası
 • Kaynakçı
 • Sıhhi Tesisat
 • Aşçı
 • Kamyon Şoförü
 • Tır Şoförü
 • Makine Mühendisi
 • İnşaat Operatör İşçisi
 • Tekniker
 • Maden Mühendisi
 • Mobilya Ustası
 • Kasap
 • Çelik Demir Montaj
 • Hemşire
 • Muhasebe
 • Lokanta Çalışanı (Garson, Dönerci vb)
 • Tornacı
 • PVC Ustası
 • Harita Mühendisi

Özellikle yurtdışı işçi alımları inşaat üzerine şekillensede birçok meslek alanında işçi arayan firmalar bulunuyor. Suudi Arabistan, Dubai, Kuveyt, Irak, Cezayir ve Katar inşaat işçisi alımı yapılan ülkelerin başında geliyor. İnşaat şantiye işçisi, harita mühendisi, elektrik ustası, aşçı, şoför gibi birçok elemanın aynı sektörde istihdam edildiği inşaat projeleri sayesinde Türk işçiler yurtdışında kolayca iş bulabiliyor. Vasıfsız işçi alımı olarak kasiyer, mağaza görevlisi alan firmalar maaşı dolar ile verdikleri için avantajlı duruma geçiyor. Yurtdışı inşaat işçisi alımı yapan Türk firmalar Tekfen, tav inşaat, gama inşaat, rönesans holding, enka yurtdışı iş ilanları ile Türk göçmenleri kabul ediyor.

İlginizi Çekebilir:  Almanya İşçi Alımı Başvurusu Formu İş İlanları (OBM İŞKUR)

Avrupa ülkeleri ise yüksek teknoloji, gelişmiş endüstri ve sanayi liderliği sayesinde halkına daha iyi refah seviyesi, düşük araba fiyatları, düşük benzin fiyatları, yüksek alım gücü sayesinde yurtdışı göçmen işçi alımı yaparken çok fazla başvuru alıyor.  Özellikle Almanya’da 5 milyon Türk göçmen vatandaşımız bulunmasına rağmen göçmen işçi alımı duyurularıyla birlikte her yıl binlerce başvuru formu dolduruluyor.

Tüm Yurtdışı Göçmen İşçi Ve Personel Alımı Yapan Ülkeler

Yurtdışı İşçi Alımı Genel Şartları

Bu şartlar vasıflı, vasıfsız, eğitim durumu ve ülkeye göre değişebileceği gibi daha az şart sunan bazı ülkelerde bulunmaktadır. Yurtdışına işçi olarak kabul edilmem diyerek başvurmaktan çekinmeyin birçok niteliksiz göçmen Avrupa ve Arap ülkelerinde işçi olarak çalışıyor. Yurtdışı işçi alımı 2019 yılında başvuru kabul eden popüler ülkeleri aşağıdaki yazıların kaynaklarından başvuru için ulaşabilirsiniz.

Almanya İşçi Alımı (OBM Şirketi 10.000 İşçi Alacak)

Almanya’da 15 farklı havalimanında faaliyet gösteren şirketin yöneticisi Osman Taş, Türkiye’de İŞKUR ile anlaşmaları olduğunu ve Almanya’ya özellikle sağlık, lojistik ve havalimanı yer hizmetleri sektöründe işçi götürmeyi planladıklarını söyledi. Taş, “Kendi milletime güvendiğim için Almanya’ya işçi götüreceğiz. Bu işi biz 17 yıldır yapıyoruz ve birçok ülkeden bugüne kadar birçok işçi götürdük. Ancak kendi milletimi bildiğim için bilinçli olarak Türkiye’den işçi götüreceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Japonya Göçmen İşçi Alımı Başvurusu Formu İşçi Maaşları 2019

Almanya İşçi Alımı Başvurusu Formu

Japonya İşçi Alımı

Ülkede dış turizmin gelişmesi ve 2020 Yaz Olimpiyatları’na hazırlıklar hız kazandıkça iş gücü açığı da kendini göstermeye başladı. Japonya’da mevcut iş pozisyonlarını dolduracak işçi alımı için çalışmalar başladı.

Japonya İşçi Alımı ve İş İlanları Başvurusu İçin Tıklayın!

Kanada İşçi Alımı

Son zamanlar da haberler de çıkan kanada aylık 23.500 TL ücret ile 48 bin tır şöförü alımı yapmaktadır diye belirtilen tır şoförü, kamyon şoförü alımı yapılıyor.. Bu işe başvuru yapmak için bayağı bir talep gösteren siz değerli kullanıcılarımıza Kanada tır şöförü alımı ile ilgili tüm detayları sunacağız.

Kanada Tır Şoförü Alımı : Kanada İşçi ve Tır Şöförü Alımı

Kanada 1 Milyon Yeni Göçmen İşçi Alımı : Kanada İşçi Alımı 

Dubai İşçi Alımı

Geniş pazar payının yanı sıra sunduğu avantajlarla inşaat sektöründe büyük gelişme sağlayarak dünyanın bu noktadaki en büyük öncülerinden biri haline gelen Dubai, pek çok inşaat şirketi için oldukça önemli bir fırsat olmaya devam ediyor.

Dubai İşçi Alımı İş İlanları Başvurusu

Norveç İşçi Alımı

İşçi alımı yapan Avrupa ülkelerinden biride Norveç’tir. Norveç iş imkanları açısından oldukça iyi durumdadır. Norveç iş ilanlarına başvuru yaparak yurtdışına işçi olarak gitmek isteyenleri kabul ediyor. İş başvurusu şartları ve diğer tüm detaylar için Norveç işçi alımı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Azerbaycan İşçi Alımı İş İmkanları İş İlanları 2019

İngiltere İş İlanları

İngiltere iş imkanları ve yüksek refah seviyesi ile işçi alımı yapan ülkeler arasında göze çarpıyor. İnşaat sektöründe Türk firmaların az olduğu ülkelerden biri olan İngiltere iş ilanları ile daha çok vasıflı işçi aranıyor. Vasıfsız işçi ilanlarının az olduğu İngiltere niteliksiz göçmen alımı konusunda çekimser davranıyor olsada birçok Türk ve Arap ülkelerinin vatandaşı İngiltere’de göçmen olarak yaşıyor. İngiltere iş imkanları ve işçi alımı sayfamızdan en net bilgiyi alabilirsiniz.

İngiltere İşçi Alımı İş İlanları

Yurtdışı İş İlanları

Yurtdışı iş ilanları yabancı dillerde yayınlandığı için başvuru formunu doldurmakta zorlanabilirsiniz. Yurtdışı işçi alımı yapan ülkelere başvuru yapmak için aşağından mesleğinizi ve yaşınızı yazarak iş ilanları başvurusu yapabilirsiniz.

Etiketler

2 Yorum

 1. Yurtdışı iş ilanları işçi alımı yapılan ülkelere ricam pvc ustasıyım acil yurtdışı işi arıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)