BankalarKredi

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Başvurusu Nasıl Yapılır

Kredi kartı ile ilgili çıkan yeni düzenlemeden sonra kredi kartı borcu olanlara yeni bir fırsat doğdu. Kredi kartı yapılandırılması için gelen müjdeli haberden sonra sizlerde kredi kartına olan borçlarınıza tek bir bankadan çekeceğiniz kredi ile kapatma şansını yakalamış olacaksınız. Peki, kredi kartı yapılandırılması nasıl yapılmaktadır? Bu konuda siz değerli okurlarımız için bilgi sunalım.

Kredi Kartı Borcu Yapılandırmak İçin Nereye Başvurulur?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün partisinin grup toplantısında yaptığı açıklamadan sonra 2018 yılı içerisinde kredi kartı borcu ödemeyen vatandaşları yakından ilgilendiren haberi gündeme bomba gibi düştü. Bankaların faiz oranlarının son derece yüksek olduğu şu günlerde Ziraat Bankası ile yapılan anlaşmadan sonra kredi kartı borcu olan vatandaşlarımızın uygun faiz oranları ile kredi çekme şansları ortaya çıktı. Şu an için sadece Ziraat Bankası’nın şubelerinde geçerli olan bu yapılandırma işlemi için izlemeniz gereken yolları açıklayalım.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Başvurusu

Bankanın şu an için bu konuda net bir açıklama yapmadığını öncelikli olarak belirtmek istiyoruz. ancak ilerleyen günlerde yapılandırma konusunda izlenecek yolları buradan açıklayalım. Kredi kartı borcunuz hangi bankaya olursa olsun Ziraat Bankası bu konuda sizlere büyük kolaylıklar sağlayacak. Özellikle de düşük faiz oranları ile kredi imkanı verecek olan bankanın en yakın şubesine giderek buradan kredi kartı yapılandırılması hakkında başvuru yapmanız durumunda banka sizlerin gelirine göre bir ödeme planı çıkartarak bu konuda kolaylık sağlayacaktır. En fazla 60 ay kadar vade seçenekleri ile hizmet verecek olan Ziraat Bankası üzerinden kolaylıkla kredi çekerek sizlerde bankalara olan bütün borçlarınızı kapatma şansını yakalamış olacaksınız. Başvuru için tek yapmanız gereken Ziraat Bankasının şubelerine giderek buradan başvuru yapmanız olacaktır.

Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları 2019
Kredi Kartı Yapılandırma Sicili Etkiler mi?
Kredi Kartı Yapılandırma Sonrası Kredi Kartı Tekrar Açılır mı?
Kredi Kartı Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)