Haberler

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği


Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir şekilde kurtulma fırsatını yakalama şansınız bulunmaktadır. Bu yüzden de yapılandırma sırasında sizlerden istenecek olan dilekçenin örneği hakkında bilgiler sunalım.

Kredi kartı yapılandırması nasıl olur?

Bunun için Ziraat Bankası’nın çıkartmış olduğu yeni yasa ile birlikte sizlerde kredi kartınıza olan borçlarınızı tek bir çatı altında toplama fırsatını yakalamış olursunuz. Özellikle de faiz oranlarının çok yüksek olduğu şu günlerde oldukça düşük oranlardan vatandaşlara kredi kartı yapılandırma imkanı sunan Ziraat Bankası’nın %1.10 oranı ile %1.20 oranında kredi kartı yapılandırılması için kredi çekebilirsiniz. 

Bankanın şubesine giderek sizlerden istenecek olan evraklar beraberinde götürmeniz durumunda banka sizlere gerekli olan kolaylığı sağlayarak kredi kartınızın yapılandırılması konusunda hizmet verecektir. Bunun için aşağıda yer alan dilekçeye benzer bir dilekçe doldurarak sizlerde yapılandırma için bankadan kredi çekebilirsiniz. 

Kredi kartı yapılandırma dilekçesi örneği

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği 2019

Bu dilekçe ile bankaya giderek sizlerde kredi kartı borçlarınızın yapılandırılmasını bankadan talep ederek, kredi kartı borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. Bankaya gittiğiniz zaman orada yer alan hazır dilekçe örneklerinden de alarak dilekçeyi orada doldurma şansınız bulunmaktadır. Ancak bu dilekçe ile giderseniz işlemlerinizin biraz daha kısa süre içerisinde sonuçlanmasını sağlama şansınız bulunmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları
Kredi Kartı Yapılandırma Sicili Etkiler mi?
Kredi Kartı Yapılandırma Sonrası Kredi Kartı Tekrar Açılır mı?

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir