BankalarKredi

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği 2019

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir şekilde kurtulma fırsatını yakalama şansınız bulunmaktadır. Bu yüzden de yapılandırma sırasında sizlerden istenecek olan dilekçenin örneği hakkında bilgiler sunalım.

Kredi kartı yapılandırması nasıl olur?

Bunun için Ziraat Bankası’nın çıkartmış olduğu yeni yasa ile birlikte sizlerde kredi kartınıza olan borçlarınızı tek bir çatı altında toplama fırsatını yakalamış olursunuz. Özellikle de faiz oranlarının çok yüksek olduğu şu günlerde oldukça düşük oranlardan vatandaşlara kredi kartı yapılandırma imkanı sunan Ziraat Bankası’nın %1.10 oranı ile %1.20 oranında kredi kartı yapılandırılması için kredi çekebilirsiniz. 

Bankanın şubesine giderek sizlerden istenecek olan evraklar beraberinde götürmeniz durumunda banka sizlere gerekli olan kolaylığı sağlayarak kredi kartınızın yapılandırılması konusunda hizmet verecektir. Bunun için aşağıda yer alan dilekçeye benzer bir dilekçe doldurarak sizlerde yapılandırma için bankadan kredi çekebilirsiniz. 

Kredi kartı yapılandırma dilekçesi örneği

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği 2019

Bu dilekçe ile bankaya giderek sizlerde kredi kartı borçlarınızın yapılandırılmasını bankadan talep ederek, kredi kartı borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. Bankaya gittiğiniz zaman orada yer alan hazır dilekçe örneklerinden de alarak dilekçeyi orada doldurma şansınız bulunmaktadır. Ancak bu dilekçe ile giderseniz işlemlerinizin biraz daha kısa süre içerisinde sonuçlanmasını sağlama şansınız bulunmaktadır.

Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları 2019
Kredi Kartı Yapılandırma Sicili Etkiler mi?
Kredi Kartı Yapılandırma Sonrası Kredi Kartı Tekrar Açılır mı?

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)