BankalarKredi

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan kredi kartı borcu olanlara müjdeli haber geldi. Son 2018 yılı içerisinde kredi kartı borcunu ödeyemeyen vatandaşların sayısında yaşanan artıştan sonra yapılan açıklama ile 31 Aralık 2018 tarihine kadar kredi borcu olanlar için Ziraat Bankası’nın uygun faiz oranları ile kredi imkânı verileceği açıklandı. Kredi kartı borcu olan vatandaşın hangi bankaya borcu olursa olsun Ziraat Bankası üzerinden 60 aya kadar vade seçeneklerini kullanarak kredi kartı borcunuzu güncel faiz oranlarının altında ödeme şansınızın olduğu açıklandı.

Kredi Kartı Yapılandırması Faiz Oranları

Kredi kartı borcunu ödeme konusunda zorluk çeken 650 Binden fazla vatandaşımızı yakından ilgilendiren bu haber ile birlikte sizlerde kredi kartı borcunuzu ödemek için Ziraat Bankası üzerinden %1.10 ile %1.20 arasında değişen faiz oranları ile kredi çekme fırsatını yakalamış olacaksınız. 

Mevcut kredi kartı borcunuzu ödemek için 24 aya kadar vade seçenekleri ile kredi çekmeniz durumunda bankanın sizlere sunmuş olduğu faiz oranı %1.10 olurken 25 aydan 60 aya kadar vade seçeneklerin de ise faiz oranı Ziraat Bankası tarafından %1.20 olarak açıklandı.

Yapılandırma Olmadan Faiz Oranları Ne Kadar?

Kredi kartı borcu yapılandırması için açıklanan bu rakamlardan sonra Ziraat Bankası’nın güncel ihtiyaç kredi faiz oranlarının %2.27 oranında olması bu kredi türüne başvurunun oldukça fazla olacağını bizlere göstermektedir. Neredeyse yarı yarıya düşen faiz oranlarından sonra 650 Binden fazla kredi kartı borcu olan vatandaşın yapacağı başvuru ile kredi kartı borcundan kurtulma şansınız bulunmaktadır. 

Borcunuz hangi bankaya olursa olsun bu konuda tek yapmanız gereken Ziraat Bankası şubelerine giderek kredi kartı yapılandırma borcu hakkında başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Kredi kartı borcunuz hangi bankaya olursa olsun Ziraat Bankası üzerinden çekeceğiniz kredi ile bütün bankalara olan borcunuzu tek bir çatı altında toplama şansını yakalamış olacaksınız. Özellikle bu aranan şartın ise 31 Aralık 2018’e kadar olan borçların kapsam içerisine girdiğini sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Kredi kartı borcu yüzünden zor günler geçiren vatandaşlarımızın birçoğunun bu imkandan yararlanacak olduğunu da belirtelim.

Sponsorlu Reklamlar
Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir