İş fırsatları

Zonguldak Evlere Ek İş Veren Firmalar


Zonguldak’ta eve iş veren firmalar ile paketleme ve el yapımı ürün meydana getirme alanlarında ek iş yapılır. Zonguldak’ta eve ek iş veren firmalarla yapılan iş türleri şu şekilde sıralanırlar:

 • Evde ataç paketleme,
 • Evde tarçın paketleme,
 • Evde boncuk paketleme
 • Evde sarma yapma,
 • Evde anahtarlık paketleme işleri, Zonguldak’ta evde ek iş sunan firmalarla yapılan iş türleridir.

Evde ataç paketleme, işleri Zonguldak’ta kırtasiye ürünleri satıcısı ve üreticisi olan firmalar aracılığıyla sağlanır. Evde tarçın paketleme, kuruyemiş firmaları ve aktar firmaları tarafından sunulan ek iştir. Özellikle, Zonguldak merkez’de yer alan aktar firmaları ve kırtasiye ürünleri satıcısı firmalar, paketleme işlerini, Zonguldak merkez ve ilçe yerleşkelerine verirler.

Evde sarma yapama işleri yöresel lezzetlerin ve ev yapımı yemeklerin satışını yapan kafelerce verilir. Hediyelik eşya firmaları, anahtarlık paketleme, işlerini evlere verir. Zonguldak merkezde yoğun şekilde bulunan hediyelik eşya firmaları, ürünlerine yönelik evden paketleme yapabilecek eleman ihtiyacı duyarlar.

Evlere Ek İş Veren Firmalar Hangileridir?

Zonguldak’ta evde iş yaptıran firmalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Organizasyon firmaları,
 • Hediyelik ve turistik ürün satıcısı firmalar,
 • Çeyizlik ürün satıcısı firmalar,
 • Aktarlar,
 • Kuruyemiş firmaları,
 • El yapımı hediyelik eşya satıcısı firmalar, evlere ek iş olanağı sağlayan firmalardır.

Bölgede yoğun şekilde bulunan el yapımı hediyelik eşya satıcısı firmalar ile anahtarlık paketleme, seramik bardak boyama, bez bebek yapma, el işi hasır sepet yapma işleri evden yapılacak işler sınıfında yer alırlar.. El emeği ile meydana getirilen ve paketlenen ürünler, el yapımı hediyelik eşya satıcısı firmalara iletilerek, ürün veya paket başına gelir elde edilir.

Sponsorlu Reklamlar

Zonguldak merkez ve ilçelerinde yer alan kuruyemiş ve kuru meyve satıcısı firmalar, evde kuruyemiş paketleme, evde tarçın paketleme işleri verirler. Çeyizlik ürün satıcısı firmalar, el işi battaniye yapımı, tığ işi oya yapımı işlerini evlere verirler.

Eve Ek İş Veren Firma İlanları İçeriği

Zonguldak’ta eve ek iş veren firmalar, eleman alımları ihtiyaçlarını belirten, evden iş ilanları bilgilerini sunarlar. Zonguldak merkez ve ilçelerinde yer alan kuruyemiş firmaları, organizasyon firmaları, hediyelik eşya üreticisi ve satıcısı firmalar, paketleme işlerini evden yaptırmak için ilan hazırlarlar.

Zonguldak kırtasiye ürünleri satıcısı firmalar, cetvel paketleme, abaküs boncuğu dizme işlerini evlere vermek için eleman ihtiyaçlarına yönelik ilanlar sunarlar. Evlere ek iş sunan tüm firmalar ile Zonguldak merkez, Kilimli, Alaplı, Çaycuma, Devrek, Gökçebey, Ereğli ilçelerinden evlere ek iş alımı yapabilmek mümkündür.

Evlere Ek İş Veren Fabrikalar Bulunur Mu?

Zonguldak’ta evlere ek iş veren fabrikalar şu şekilde sıralanırlar:

 • Tekstil fabrikaları,
 • Yan sanayi ürünü üreticisi fabrikalar,
 • Ambalajlı içme suyu üreticisi fabrikalar, evlere ek iş veren fabrikalardır.

Tekstil fabrikaları üretilen penye, kazak,i pantolon, mont gibi ürünlerin ambalajlanması ve ambalajlanması sonrası kolilere yerleştirilmesi işlemleri için evlere ek iş veririler. Evde ambalajlanan ve koliye yerleştirilen ürünler, fabrikalara iletilerek, ek gelir kazanılır.

İçme suyu üreticisi fabrikalar, şişelenmiş şekilde hazırlana içme sularının, 10’luk ürün adetleri ile kartonlanması için evlere ek iş verirler. Evde kartonlama işi ile ek gelir kazanılıp, ürünler fabrikalara iletilir.

Evlere İş Veren Firmalarla Evden Boncuk Dizme

Zonguldak’ta boncuk dizme evden iş imkanı, Zonguldak merkezde yoğunluklu olarak bulunan aksesuar satıcısı firmalar aracılığıyla edinilir. Boncuk dizme işleri, Zonguldak ilçelerinde yaşanlar tarafından ek gelir sağlanması için evlere iş verilir.

Aksesuar satıcısı firmaların kendi tasarlamış oldukları bir kolye tasarımına uygun olarak verilen boncuklar ve kolye ipi kullanılarak, kolye boncukları dizilir. Boncukları dizilen kolyeler, firmalara teslim edilerek, ek gelir kazanılması sağlanır.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

4 Yorum

 1. Evde paketleme işi yapabilirim daha önce bi çok iş yaptım Zonguldak merkezdeyim


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.